Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben 3 ml yapıyorum 45 dakika sürüyo harika ter atıyosun diyetisyenlerde bu 3 ml öneriyolarmış..tabi sen bilirsin...

acaba tam olarak ismini verebilirmisin bu programın tam ben lik
daha az süreyor ama daha hızlı sanırım
45 dk ideal benim içinde

tam adını veririsen indireyim

45 dk ideal benim içinde

ya indirdikten sonra sonra üstüne 3 ml diye yazdım ama bakar yazarım.çünkü ablam indirdi ben kalemle aldım

bende çok keyf alıyorum yaparkenn ve bende yaz boyu yürüdüm ama hiç bukadar terlemedim ve keyif almamıştım bne çocuklardan kaynaklı gidmeiyoruma rtık

birde bişey sormak istiyorum acaba spordan kaç saat önce ve sonra yemek yemeliyiz bilginiz varmı acab

kızlar 30 benden kaça denk geliyor ark kot almış denedim
bel tam oldu bacaklar bol olduu

bende çok keyf alıyorum yaparkenn ve bende yaz boyu yürüdüm ama hiç bukadar terlemedim ve keyif almamıştım bne çocuklardan kaynaklı gidmeiyoruma rtık

birde bişey sormak istiyorum acaba spordan kaç saat önce ve sonra yemek yemeliyiz bilginiz varmı acab

ne yediğine bağlı aslında hafif bişeyler yedikten 1 saat sonra yapıyorum ..spordan sonra meyve yiyorum ben..
dimi bukadar terletmiyo normal yürüyüş harika bişey bende acayip keyif alıyorum.

Merhabalar bende 3 mil yapıyorum süper birşey egzersizden neftret ederdim şimdi hoşuma gidiyor

ewet burcu 90 dan indimmm

kızlar şu 3 mili banada söleyin nolur ya banu snein yaptıgındamı 45 dk sürüyorr
hDİ BEKLİYORUM TAM ADINI YAZINDA eşim indirsin yarın

Selam kızlar

burcucum seni burdada buldum canım

ay tam benlik bende başlıyım bu şeye hemen ALLAH izin verirse

en baştaki videyoyumu yapıyosun burcu

Son düzenleme:
3 mile weight loss walk kilo kaybı için 3 millik yürüyüş hafiften başlayıp tempo hızlanıyor 2.milinde diğer yürüşçülerden mary kay hareketleri yaptırıyor en hızlı bölümü 2.mil kilo vermek isteyenler,bu yürüyüşü yapabilirler.

ben bunu yapıyorum aleynacım şuan 60.400 e düştüm yanında diyette yapıyorum nasıl farketti inanamazsın 2 haftam bitti 3 haftaya giriyorum leslimle:))))) sende zayıfladan gir indirmek biraz uzun sürüyo ablam indirdi ben ondan aldım part part indiryosun ..

ewet burcu 90 dan indimmm

kızlar şu 3 mili banada söleyin nolur ya banu snein yaptıgındamı 45 dk sürüyorr
hDİ BEKLİYORUM TAM ADINI YAZINDA eşim indirsin yarın

3 mile weight loss walk kilo kaybı için 3 millik yürüyüş hafiften başlayıp tempo hızlanıyor 2.milinde diğer yürüşçülerden mary kay hareketleri yaptırıyor en hızlı bölümü 2.mil kilo vermek isteyenler,bu yürüyüşü yapabilirler.

ben bunu yapıyorum çok faydalı:))))hemde eğlenceli benim evde yürüyüş bandım var artık yanından bile geçmiyorum..

45 dk ideal benim içinde

buarada süpersin maşallah sen artık bu son 10 kiloyu havada karada verirsin emi ol.leslie başla 2 hafta sonra nasıl farkediceksin bak ben çok yararını görüyorum şuan 60.400 e düştümzemuszemus

saol burcucuum ben eşime gönderidm linki akşama getirirr

bend egöbekten kurtulmak sitiyorum gerçekten faydası oluyormu

bird eüst kısımalır çalıştırıyormu acaba?

saol burcucuum ben eşime gönderidm linki akşama getirirr

bend egöbekten kurtulmak sitiyorum gerçekten faydası oluyormu

bird eüst kısımalır çalıştırıyormu acaba?

masum göbek mide sırt kol hepsini çalıştırıyo benimde bacaklar basen ince üst göbek mide kol problemim var baya küçüldüm 2 hafta yaptıktan sonra zaten farkını görüceksin hem sıkılaşıp hem kilo verdiyor harika bu leslie.

aleyna inşallah diğer işi halletmişsindir....sen kaç kilosun ne olursa olsun bizim 2 3 kilo vermemiz lazım:KK43:((

BURCU ALDIM CANIM PAZARTESİYE HAFTAYA COK ŞÜKÜR

BENİM KİLOM COK CANIM BOYUM 1 65 KİLOM 80 BENİMDE ACİLEN VERMEM LAZIM TEDAVİ ÖNCESİ İNŞALLAHopuyorumnanaktan

X