Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
şu an bilgisayar kaıyaf yemiş durumda maalesef mafoldumben yazdığım kelimeler birbirine giriyor enter tuşunu kullanamıyorum satır atlayamıyorum ppuuff!! inşallah kapattığımda düzelir bir de tamire giderse işim var bilmiyorumkismile yarın müsaidlo tuğum ilk dakika bunu göndermeye başlayacağım canm şimdilik ii gecelerr!!
tamam cok saol ne durumda su anda

walk away your weistline diye bir çeşidi var bel çevresi falan için onu indirseydin bari,gerçi bele bağlanan bir lastik kullanılıyormuş ama kkde çareler tükenmez bulurdun lastik gibi bir şey hihoyyyt

bende çok merak ettiğim için indirmek istiyordum birde çok göbrgim var karnım sarkık onun için yapmak istemiştim:teselli:

Bende göbek için Leslie'le çalışıyorum. Göbek için olan programlar;
* 2 Miles Womens Walk (63 min)
* 3 Miles Walk Away The Pounds for Abs (45 min)
* 3 Miles Walk Away Your Waistline (47 min)
Fakat bence göbeği en çok çalıştıran 5 Miles Fat Burning Walk (68 min) + Flat Tummy Healthy Back (7 min)..

Not: Bele bağlanan lastik yerine kaçan bir ince çorap işini görür, ben öyle çalışıyorum sempatiksalakcinni

kızlar bende bu programları ındırdım 3 ve 5 mıl olanlarını, 3,4 gun yaptım gunde 2ser kez sabah 5 aksam 5 yaptım ıkı gun ust uste. bı kac gundur bıraktım sızde devam etmelımıyım faydasını gorurmuyum pılateste yapıyorum ebru sallının programının vıdeolarıyla.

Bu sıcakta ve ramazanda ne dışarı çıkasım oluyor ne de spor yapasım. Ama yürüyüşü her zaman çok sevmişimdir. Bu nedenle her gün iftardan önce yapacağım. Bugün 1 mil olanla başlıyorum her hafta artırmayı planlıyorum. Haftaya da 2 mile geçerim, daha sonra ise kilo verdirici olan 3 mil'i uygularım. Çok şevke geldim Videolarda çok eğlenceli gibi. İnşallah hiç aksatmadan yapabilirimmmm

kızlar bugün yaptım 5 mile fat burning yaptım bir de 3 mile weight loss u indiriyorum valla ben bir gün birini bir gün birini yapacağım bıktım bu kilolardan ((( ve daha ilk günden faydasını gördüm hiç yormuyor daha dincim :)

kızlar ben de yaklaşık bir haftadır yapıyorum leslie 5 mili. ama arada aksattığım da oldu yani 4-5 kere yapmışımdır. cayip zayıfladım diyemem ki zaten böyle bişey için henüz çok erken. ama hayatımda hiç terlemediğim kadar terliyorum ki zamanında spor salonunda tempolu step-aerobik de yapıyordum 45 dk boyunca. Benim de sorunum basem ve kalçada özellikle. Ben işe yarayacağını düşünüyorum açıkçası. Devam edip görücez, sonuçları da yazarım size =) Şimdi 5 mili yapicam gene boşlamak yok =) İnsanı kesinlikle daha dinç hissettiriyor ve duruşum değişti bir haftada daha dik duruyorum ve daha dik yürüyorum. Deneyin bence, zayıflamasanız bile ter atarsınız ki bu da çok önemli sağlık açısından. Kolay gelsin kızlar

bu 3 milin indirebilceğim linkini verebilirmiisniz arkadaşlar boğuldum içlerinde beceremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…