Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Geri geldim ben sempatiksalakcinni Şimdiye kadar yaptıklarım;

21 mayıs: 2 Miles Women's Walk (63 min) (Fitness)
22 mayıs: 2 Miles Women's Walk (63 min) (Fitness)
23 mayıs: 2 Miles Women's Walk (63 min) (Fitness)
24 mayıs: mola
25 mayıs: 5 Miles Fat Burning Walk (68 min) (Fitness)
26 mayıs: 5 Miles Fat Burning Walk (68 min) (Fitness)
27 mayıs: mola
28 mayıs: 5 Miles Fat Burning Walk (68 min) (Fitness) + Flat Tummy Healthy Back (7 min) (Fitness)
29 mayıs: mola
30 mayıs: 4 Miles Walk Away the Pounds Express Super Challenge (59 min) (Fitness) + Flat Tummy Healthy Back (7 min) (Fitness)
31 mayıs: 5 Miles Fat Burning Walk (68 min) (Fitness) + Flat Tummy Healthy Back (7 min) (Fitness)

Yorgunluktan bayılmazsam devam edicem :roflol:

bende başladım leslie sansone ile yürüyüşe. dün akşam 3 mil yaptık eşimle
bu sabahta 2 mil. çok eğlenceliymiş :lepi:

merhabalar,
ben de leslie ye 1 haziranda başladım, ilk gün 1 mil, sonraki her gün 3 mil yaptım. haftasonu gunde 2 kere yaptım karışık. bende doğum sonrası kilolar var, bakalım nasıl bir faydası olcak.

yalnız tartılmıyorum, cunku tartıldıgımda farkettim ki, kilo aldıysam amaaan ne uğraşıyorum diyip yemeye veriyorum kendimi, hiç kilom oynamadıysa hiç işe yaramamış deyip yine yiyorum, kilo verdiysem hakettim hadi yiyim biraz diyorum, o yuzden tartılmıyorum :)

bu ay sonu tartıya çıkıcam, o zaman size de soylerim bir faydası oldu mu leslie nin. umarım olur... yediklerime cok dikkat edemiyorum, ama aksam leslie den sonra bisey yiyemiyorum, onca terlememe kıyamadığımdan...

yanlız bu kadına helal olsun, ne sporlar yapmaya calistim su yasima kadar, birsuru spor salonlarına yazıldım vs, ama hic hayatımda egzersizden bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. sabah bebeğimi emzirdikten sonra eğer saat uygunsa çok seviniyorum egzersiz yapabilicem diye...

yalnız 6 gunde cok ciddi bir fark var, kendimi gercekten cok cok daha iyi hissediyorum. kadın bacak kaldırma hareketinde karnınızı kasın falan diyo, ilk bikac gun hic bisey yapamiyodum (o kadar uzun suredir hareketsizim ki - kilo almamın başlıca sebebi). daha bugun ilk defa karnımda biseyleri kasabilmeye başladım.. bilmiyorum, heralde hamileliğin falan bıraktığı izlerden de olsa gerek, ama gercekten faydası var bence bu egzersizlerin...

bi de tatlı krizlerime engel olabilsem... leslie iştah sorunlarına da bi çare bulsa keşke... :)

Bende Betty'ye katılıyorum, artık daha rahat mekik çekebiliyorum, birde daha dik durmaya başladım..

didemcim kilo verdinmi peki..10 günde

merhabalar ben yürü ve incel programını indiremiyorum eror veriyo ne olur bana mail atabilirmisiniz 3 mil ve ve 68 dk olanı

Çok eğlenceli ben 2 kez yapmıştım 3mil olanı devam etmek istiyorum nasıl terledim nasıl terledim anlatamam kim bilir sauna eşofmanla yapılsa ne olur ama başlıycam yine

suradan indirebilirsiniz;

sendezayifla. com/showthread.php?t=14999

verilen linkleri takip edin...
(yanliz ben link koyamiyormuşum buraya, mesaj sayım düşük. araya bir boşluk ekledim adreste, dikkat edin...)

bende başladım 3 gündür. ilk gün 1 mil, iki gün 3 mil 45 dak. yaptım, birde akşamları yürüyorum. gerçekten evden çıkamayanlar için çok güzel bir program. zayıflamak için bile olmasa beden sağlığı açısıdan mutlaka yapılmalı.

biraz beklemek gerekebilir dosyalari indirirken. o ********** denilen siteye paralı üye olmadığımız üçün günlük indirme limitleri oluyor, ve peşpeşe birkaç dosya inmeyebiliyor galiba. ben indirirken aralarda beklediğimi hatırlıyorum. belki error odur. tekrar deneyin.

benim hamileyken okuduğum, hamilelikte yeni bir spora başlamayın deniyor. yalnızca yürüyüşe izin var. bu leslie nin yürüyüşü biraz daha tempolu olduğu için dışarda yaptığın yürüyüş kadar masum değildir...
sen yine de doktoruna danış ama...

bugün ilk defa 3 mili yaptım ölüyorum sandım ne ter boşaldı anlatamam
işe yarayacağı kesin

ne yaptıysam bi türlü indiremedim şu lessliyle yürüyüşü sinir oldum indiriyorum

açmak için ugraşıyorum yok bilmem ne part 2 gerek giyor onu indiriyorum başka bişi istiyo sinir oldum

biri yardımcı olurmu acep

Ben bugün 1 mil ve 2 mil olanı yaptım indiriyorum şimdi ayrından i,tibaren 3 mil olanı yapacağım inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…