Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bunlar benım b&l blue topaz lenslerim bu kadar acık renk de gözuktugune bakmayın flash da bu sekılde.normal gun ısıgında cok koyu lacivert .koyu renklı gözlere tavsiye etmem
MdvPN0865329-02.jpg

7rxKtt181329-02.jpg

bu da normal ısıkta cekılmıs halı
I98oN6500225-02.jpg

bayıdım benım gozlerım ela acaba pupıl boslugundan kendı goz rengım cok bellı olurmu ama renge bayıldımEn Büyük TÜRKİYE

benim gözleimde ela bende bunu kullanıodum lisede çok açık bi mavi bana da taa ozmanlar bebek mavisi die satmışlardı ama sanırm adı bu diil direk mavi die geçio . gözlerin yeşile daha yatkın bi ela anladıım kadrıyla

benım gozlerım de ela ınsallah bende de bole durur cok yakısmıs

Ben ergenliğe ilk geçis zamanlarında freshlookun 2 rengini denedim cırtladı bende baya..şimdi freshlook hareli gri kullanıyordum çok doğal ve yakıştığını söylüyorlardı kullanımda hiç bir sıkıntı yaşamadım çok da memnunum ama freshlooku 3 ayda 1 deistirmekden çok sıkıldığım için b&l nin 1 yıllık gri lensini aldım fena deil ama freshlooka göre daha belli..yinede güzel damarlıda olsa..ama ameliyat olduğum için 1 hafta takamıcam..

kendi gözüm

freshlook turkuaz

freshlook hareli mavi

frshlook hareli gri(favorimdi),

yeni aldığım bausch lomb gray

b&l galıba guzel bı lens fıkrı olan varmı

Eki Görüntüle 203462 Eki Görüntüle 203463

deci27 hatta ben senın o lenslerının hepsine baktım ve zümrt yeşilini görnce çok üzülmüştüm bndede öle durcak die :KK70: ama çoktan sipariş vermiştim sonra baktımki snn göz rengin benden daha açıkmış içim rahatladı. bnmkiler inanlmaz siyah gibi bak onuda koyım.

yesıl gayet doğal durmus ama ben boyle doğal duran mavı ıstıyorum bı fıkrı olan varmı acaba

başkalarının beğenilerini bu kadar rahatça ve yerin dibine sokarcasına eleştirmeden önce düşünmeniz gereken birkaç noktayı atlamışsınız...
sizde kötü duran freshlook lensler bir başkasında gayet de hoş durabiliyor..burada çok örneğini gördüm..sokakta da çok örneğini gördüm...bu biraz da insanın gözyapısıyla alakalı bir durum...
diğer bir şey de....belki de maddi olanakları anca freshlook almaya yetiyordur bu da olamaz mı ? herkes ister en güzelini en pahalısını almayı...

ayrıca b&l marka lens çoğunluğun doğal bulmadığı damarlı bulduğu bir lenstir o kadar da ahım şahım bir marka değildir...istisna olarak sizde (kendi görüşünüze göre doğal durması ölü gözü gibi durmaması) size diğer marka lensleri takanların zevkini aşağılama hakkı veremez....ona bakarsanız ben hiçbir marka lensi tam olarak beğenmiyorum...hatta şu an lens bile kullanmıyorum...ama burada insanların karşısına geçip de sizin gibi " ay nasıl takıyorsunuz o garip şeyleri gözünüze" diye bir tavır takınabilecekken bu tavrı kendime yakıştıramadığım için yapmıyorum....

b&l un butun renklerı bole doğal mı duruyor acaba

kullanan biriym. ilk başlarda takma çıkarma olayında zorlanabilirsin cnm. gözlerin hassassa almadan önce doktora git derim ben

bende yarın doktora gıdıcem lens yazdırmak ıcın.ama hıc kullanmadım.bende tereddut edıyorum nasıl olur dıye.hıcte anlamam bu ıslerden

X