Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

ben freshlook aldım daha doğrusu parasını ödedim ama renk seçemediğim için lensi daha almadım.tenim buğday göz rengim kahve(arada bal rengi veye çok koyu kahveye dönüyo,değişiyo.oynak biraz) saçlarımın doğal rengi siyah ama dipten uca doğru gidildikçe yoğun karamel.lensim doğal dursun ama belli olsun istiyorum,ben lensimmmm diye bağırmasın,damarlı olmasın ama fark edilsin istiyorum.kızlar yardımcı olun hangi renkleri önerirsiniz?

evet canım turkuaz benım gozler koyu kahve sıyah gbı yanı..senınde oyleyse guzel durur cunku ıddıalı bır renktır:eek:

peki canım sence hangisi daha güzel belirgin ve doğal duruyo grimi turkuaz mı? yarın alıcam ama senin fotoğraflarını gördükten sonra kafamda soru işaretleri büyüdü.ama sana gerçekten çok yakışmışlar.

aaa bnde fresslook hareli griyi tek gecerım koyu gözde mukemmel oluyo tavsıye ederım.kenarlardan buyuk gormenın sebebı sanırım orta delik küçük gelıo büyüyo ya arada ondandr canım bu arada ben batma olunca gözüme 1 damla solüsyon damlatıodum gecıodu zaralı dııldr sanırım

gri ve turkuaz(freshlook colourblends) arasında kaldım,gözlerim koyu kahve gibi arada bal rengi oluyo.griden gerçekten eminmisin canım? sence hangisini tercih ediyim?

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::26:
Gülüyoruz aglanacak halimize.

tatlım ben ağlayacak hal göremiyorum kendim de ağlaması gereken kişi o şahsiyet ben kimseyi küçümsemem ....ama sadece o kişi kalkıpta 30/40 liralık lens kullananlar basit insanlardır demesine kızgınlığım....5/10 liralıkta olabilir bu insanların basit olduğunu göstermez ha sen 30/40 liralık kullanıyormusunda alındın dersen hayır ben bir defa aldım kullanamadım ....lens satan arkadaşım bana geliş fiyatından verir almak istersemde .....
burada büsürü insan lenslerini gösteriyor yorum yapıyor bilgi veriyor ...
ne olduğu belli olmayan biri de ağızına geleni konuşuyor (en bakımlısı benim güzelim ciciyim vs. )gibi .

ayrıca çok güzel bir bayansın küt saçta sana çok yakışmıştı :KK31:

not : o şahsiyet için yazdığım son yorumdu bir daha da olmaz zaten :KK23:

Çok yakın ve flashsız çekim.Dün aldım.Gözümün ölçüsüne uygun bir lens ve saatlerdir gözümde henüz rahatsız olmadım.Pörtlek durmuyo bombesi tam kararında.Çok belirgin değil gözüm çok açık renk olmadığı için.Sanırım pure yellowunu isteyeceğim bunun süresi dolunca :) Fotoğaftakinden daha ela duruyor ancak çekim yaptığım yerden ötürü pek iyi çıkmadı.kısacası sevdim :)

Eklentiler

• $AuSfhT1CEAAgdZk.jpg
    $AuSfhT1CEAAgdZk.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 74
tatlım ben ağlayacak hal göremiyorum kendim de ağlaması gereken kişi o şahsiyet ben kimseyi küçümsemem ....ama sadece o kişi kalkıpta 30/40 liralık lens kullananlar basit insanlardır demesine kızgınlığım....5/10 liralıkta olabilir bu insanların basit olduğunu göstermez ha sen 30/40 liralık kullanıyormusunda alındın dersen hayır ben bir defa aldım kullanamadım ....lens satan arkadaşım bana geliş fiyatından verir almak istersemde .....
burada büsürü insan lenslerini gösteriyor yorum yapıyor bilgi veriyor ...
ne olduğu belli olmayan biri de ağızına geleni konuşuyor (en bakımlısı benim güzelim ciciyim vs. )gibi .

ayrıca çok güzel bir bayansın küt saçta sana çok yakışmıştı :KK31:

not : o şahsiyet için yazdığım son yorumdu bir daha da olmaz zaten :KK23:

Evet haklısın aslında.
Yakışırsa 5 liralık ta takarım 500 liralıkta..Tamamen haklısın.
Birde, altını çizdiğim kısım anlayamadım.:KK37:

freshlook maviyse hiç belli olmuyor.yalnzca flaşlı fotograflarda güzel duruyor.reism eklemeyi beceremedim:KK43:

Çok yakın ve flashsız çekim.Dün aldım.Gözümün ölçüsüne uygun bir lens ve saatlerdir gözümde henüz rahatsız olmadım.Pörtlek durmuyo bombesi tam kararında.Çok belirgin değil gözüm çok açık renk olmadığı için.Sanırım pure yellowunu isteyeceğim bunun süresi dolunca :) Fotoğaftakinden daha ela duruyor ancak çekim yaptığım yerden ötürü pek iyi çıkmadı.kısacası sevdim :)

bnm gözlerimin orjinal rengi bu :)) gerci güneşli havada giallo rengini alıo :KK31:

özlem çok hoş olmuş lenslerin. doğal görünüyolar. kızlar ben de freshlook metalik gri almıştım. mavi gibi duruyo ama lens olduğu çok belli hiç hoş değil. kullananmayı düşünen varsa hiç tavsiye etmem...

X