Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

hanımlar gün ışığında çok yansıma yapmayan bir renkli lens var mı bildiğiniz? yani böyle ayna gibi parlamayacak rengi gösterecek?

bu forumda gunes hanımın taktıgı azullar vardı ona benzettım ben biraz :KK1:

çok çok yakışmış. neden hala aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsunuz?
ben de solotica icemint almayı düşünüyordum da ondan soruyorum. icemint ile ilgili olarak yaşadığınız olumsuzluklar neler? bombeli duruyor mu? gözleri pörtletiyor mu? gündüz vakti kullanılabilir mi? gerçekten rahatsız edecek derecede kalın mı? bir de mümkünse yandan bir foto koyabilir misiniz icemint ile?

Mrhaba cnm aradıgım lensi bulamadım cunku rahatsız ediyorlar belli bir zaman sonra ayrıca yanlıs yazmısım bu lenslerim grafite. icemint tavsiye etmem cok belli ayrıca solotica biraz kalın bir lens e haliyle yandan bakınca bombeli merak edersen icemint ilede resim koyabilirim . artık 3 aylık lens alıcam rengini begenmezsem çöpe atarım en azından parama yanmam. Ohhh be gözümde bişey yok diyebilecegim bir lens arıorum aslında diamonds colors var oda baya tuzlu cifti 800 tl . O kadar parada veremem bi lense amazon aradım epey bulamadım oda cok rahat bi lensmiş sofistiğin üç aylıgı fakat maalesef firma artık üretmiyor...... Gri-mavi bir lens arıyorum benm için en önemli şey rahatlıgı gözlerim numaralı oldugu için ve burnumdan yeni estetik operasyon gecirdiğim için gözzlük takamamm :KK43:((

Mrhaba cnm aradıgım lensi bulamadım cunku rahatsız ediyorlar belli bir zaman sonra ayrıca yanlıs yazmısım bu lenslerim grafite. icemint tavsiye etmem cok belli ayrıca solotica biraz kalın bir lens e haliyle yandan bakınca bombeli merak edersen icemint ilede resim koyabilirim . artık 3 aylık lens alıcam rengini begenmezsem çöpe atarım en azından parama yanmam. Ohhh be gözümde bişey yok diyebilecegim bir lens arıorum aslında diamonds colors var oda baya tuzlu cifti 800 tl . O kadar parada veremem bi lense amazon aradım epey bulamadım oda cok rahat bi lensmiş sofistiğin üç aylıgı fakat maalesef firma artık üretmiyor...... Gri-mavi bir lens arıyorum benm için en önemli şey rahatlıgı gözlerim numaralı oldugu için ve burnumdan yeni estetik operasyon gecirdiğim için gözzlük takamamm :KK43:((

grafite ise bayaa açık durmuş sizde. çünkü genelde koyu gözlerde kendini belli etmeyen bir lens olduğunu söylüyor kullananlar. bir de araştırdıkça kafam karışıyor, çünkü bazı forumlarda soloticalar için 'en ince lensim, çok rahat' demişler, bazıları da 'rengi güzel ama fazla kalın' diye yorum yapmış. mümkünse icemint'li önden ve yandan resim koyabilir misiniz? bir de o güzelim grfite'ler ile gün ışığında bir resim isterim sizden, eğer gözünüzü çok yormayacaksa. cevap için teşekkürler :)

bir de adore diye bir marka var, ama türkiye sınırlarında bulunması çok zor. yurtdışından lens satan siteler aracılığı ile getirtilebilir belki. videolarını izledim, soloticadan daha doğal duruyorlar. bombe problemi yok. ama göz renginizi değiştirmesi için açık kahverengi veya ela gözlü olmanız gerekiyor, çünkü lensler yarı opak bile sayılamayacak kadar az boyamalı (zaten bu yüzden bombe problemi yok ve doğal duruyorlar.) siyah gözlerde kendini hiiiiç belli etmiyor. eğer gözlerini açık renkse bir araştırın derim ben.

canim eger mavi gri bir lens ariyorsan simdilerde kullandigim freshlook haresiz mavi onerebilirim. hem ince ve rahat bir lens hem de rengi guzel hem de 3 aylik :) fotograflarini cekip bu aksam ya da yarin koyarim buraya, fikir edinmis olursun

kızlar buyrun freshlook haresiz (düz) mavi lenslerim :)
bunlar gün ışığında çekilmiş olanları
$dsc00789d.jpg
$dsc00795k.jpg
$dsc00796te.jpg
Bu da flaşlı hali
$dsc00787p.jpg
Bu da yandan çekilmiş hali belki biri merak eder diye koyayım dedim çünkü normalde freshlooklar yandan bakınca bombeli durur ama bu bana pek bombeli gibi gelmedi ama tabiki gene de karar sizin :)
$dsc00792po.jpg

kızlar buyrun freshlook haresiz (düz) mavi lenslerim :)
bunlar gün ışığında çekilmiş olanları
Eki Görüntüle 476456
Eki Görüntüle 476457
Eki Görüntüle 476458
Bu da flaşlı hali
Eki Görüntüle 476459
Bu da yandan çekilmiş hali belki biri merak eder diye koyayım dedim çünkü normalde freshlooklar yandan bakınca bombeli durur ama bu bana pek bombeli gibi gelmedi ama tabiki gene de karar sizin :)
Eki Görüntüle 476461

çok yakışmış, güle güle kullanın. gerçekten bombeli gözükmüyor. peki lensin yapısı nasıl? damarlı mı? düz mü?

bombesi yok neredeyse. haresiz olmasının avantajı gibi. yakışmış, güle güle kullan canım.

tesekkur ederim canim evet senin dedigin gibi bombeli olmamasi haresiz olmasindan kaynaklaniyor cunku ben gecen sene freshlook hareli gri ve saf ela kullanmistim. renkleri cok guzeldi ama hareli oldugu icin bombeli duruyordu. bunlari alirken de cekindim ama cok guzel cikti :)

kızlar lens ücretleri ne kadar kullanımı zor mu bilgi verir misiniz özendim valla:KK1:.

kızlar lens ücretleri ne kadar kullanımı zor mu bilgi verir misiniz özendim valla:KK1:.
canım ben solotika lensin kullanım rahatlıgına bayıldım ,dıger marka lenslerı de kullandım en rahatı solotıka.fıyatı ıse 3 aylık ve yıllık lense gore degısıyo,ben 3 aylıkları 95 tl ye aldım

X