Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

mümkünse adore bi tone grey'lerinizin fotolarını koyabilir misiniz?

bu arada yüzünüzün şişliği hakkında panik yapmayın, kemikle oynanmış sonuçta. şişlerin inmesi için en az altı ay beklemeniz gerekiyor.
bir de kaş dövmesinden öte kaş ektirmeyi düşünün derim ben. imkan ve şartlar müsait olsa, bir dakika beklemeden yaptıracağım bir uygulamadır. gür kaş kadar güzeli yok.

benimki kurumuştu ya arkadaşımın vardı ondan istedim akşam getirecek aDORE Bİ TONUNU RESİM ÇEKER PAYLAŞIRIM SEN BAKARSIN BENDE BAŞARILI DGL BENCE HI BU ARADA ARKADAŞIMDA DİAMOND COLORS TWO LİGHT BLUE KULANIYOR ODA GEÇEN SENE BERABER ALMIŞTIK LENS MEZARLIGINDAN ÇIKARIP GETİRECEK İNADA BİNDİRDİM YA ADOREYMİŞ GÜNDÜZ GÜN IŞIGINDA HER LENS GÜZEL GÖSTERİR KENDİNİ YA AKŞAM KARANLIK OLUNCA LENS DEDİGİN AKŞAM KARANLIGINDADA GÖSTERMELİ İDİALLI OLMALI GÜNDÜZ RENKLİ KARANLIKTA HATA LOŞ IŞIKTA BELİ OLMUYORSA NE YAPİ ÖYLE LENSİ YA BENİM DÜŞÜNCEM

Türk kadınlarının çogu bakımsızlıgı ve dogalıgı bir birinden ayırt edemiyor kadın dedigin bakımlı olmalı lütfen tahsil görün dogal türk kadınları sarhoştan degil cahilden korkacaksın dogal klasik türk kadınları pardon cahil türk kadınları geliştirin kendinizi, yoksa erkekler sizinle oynar sonrada top gibi sizi kale filelerini yırtarcasına şutlar sizi terbiyeye davet ediyorum

Son düzenleme:
aynalar yalan söylemez benden daha bakımlısı yok dimi

Bakımlı değil,abartılı makyajla kendine kadınsı hava vermeye çalışan ama özünde erkek olan kişilere benziyorsunuz...Fotoğraflarınıza dışardan bakıldığında orjinalinizin kadın olmadığı hissi oluşuyor hemen....Kırdıysam kusura bakmayın ...:KK50:

nasılsın merak ettim bitanem sesin çıkmıyor LENS ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUN

ıyıyım canım gıremedım bırturlu nete. lens almayı hala düşünüyorum da bu ay amelıyat oldum ben. bıraz sıkıştıkta bakalım yaza dogru temmuz gıbı felan alcam ınsallah kocamı yoluklayımda :KK70::KK70:

:KK16:
nasılsın merak ettim bitanem sesin çıkmıyor LENS ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUN

ıyıyım canım gıremedım bırturlu nete. lens almayı hala düşünüyorum da bu ay amelıyat oldum ben. bıraz sıkıştıkta bakalım yaza dogru temmuz gıbı felan alcam ınsallah kocamı yoluklayımda :KK70::KK70:

Kadınlar Kulübü üyeleri,

bu topikte site kurallarından birkaç tanesini hatırlatmak gerekiyor sanırım:
1-Hakaret, saygısızlık, tartışma, polemik yasaktır,
2- Flood, yani bir üyenin başka bir üyenin yazmasına fırsat vermeden peşpeşe mesaj yazması yasaktır, birkaç üyeye cevap yazmak istiyorsanız o üyelerin mesajlarının sağ alt köşesinde yer alan ''+ ikonuna tıklayınız,
3-Forumda kelimelerin tamamını büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir, ki sözcükleri büyük harfle yazmak yasaktır.

Kuralları uyulmaması uyarı alma sebebidir...

:KK16:

çok geçmiş olsun bitanem ne ameliyatı oldun ya yapabilecem nbirşey varmı hı bu arada ben sana li çift lens alıp hediye edim freslookun hangi rengiydi bu sene çıkardıgı üç renk var parlak mavi sterling grey ve gemston yeşili yani zümrüt yeşili beni kırmasan sevinirim bitanem sdresine kargoyla gönderirim yada sizin orda hangi yakın kargo varsa oraya gönderim direk kargodan al burda adres yazmak olmaz sen benim arkadaşımsın geçen eczanede bbi hanım efendi freslook parlak mavi aldı fena degildi sterlin greyde ben geçen sene kulandım o bana yakışmıştı tavsiye ederim mavi tragımsı bi renk youtubede bakabilirsin freslook sterling grey yaz çıkar videosunu izle beyenmen yeter arkadaşım

çok geçmiş olsun bitanem ne ameliyatı oldun ya yapabilecem nbirşey varmı hı bu arada ben sana li çift lens alıp hediye edim freslookun hangi rengiydi bu sene çıkardıgı üç renk var parlak mavi sterling grey ve gemston yeşili yani zümrüt yeşili beni kırmasan sevinirim bitanem sdresine kargoyla gönderirim yada sizin orda hangi yakın kargo varsa oraya gönderim direk kargodan al burda adres yazmak olmaz sen benim arkadaşımsın geçen eczanede bbi hanım efendi freslook parlak mavi aldı fena degildi sterlin greyde ben geçen sene kulandım o bana yakışmıştı tavsiye ederim mavi tragımsı bi renk youtubede bakabilirsin freslook sterling grey yaz çıkar videosunu izle beyenmen yeter arkadaşım

canım cok saol. rahimden amelıyat oldum ben.perde vardı onu aldılar. ınsanın en yakını sormuyo hl hatır sagol canım yapılcak bısey yok ıyıleştım sayılır yani. eksık olma. ama ben hedıyeyı kabul edemem anca param oldugu zaman alırım. gercekten cok tesekkur ederım,çok sevındım...:)) çok tesekkur ederım ya :))

Bakımlı değil,abartılı makyajla kendine kadınsı hava vermeye çalışan ama özünde erkek olan kişilere benziyorsunuz...Fotoğraflarınıza dışardan bakıldığında orjinalinizin kadın olmadığı hissi oluşuyor hemen....Kırdıysam kusura bakmayın ...:KK50:

ama yine söylüyorum abartı makyaj yok rujum abartı ben bakımlı olmayı seviyorum yeni resim eklicem çok az makyajlı alık açık pembe ruj ve rimel bunada abartı dersen ozaman sen pamuk prensesin resmini koyda bende seni görim cesaretin yokmu kendine güvenin yokmu hadi tatlım ya beni eleştiren dünyalar güzeli pamuk prensesi merak etim ayna ayna benmi yoksa pamuk prensesmi hakaret dgl kırdıysam çok özür ama senin gibi anadan olma orjinalim hı bu arada bülent ersoyun ve tarkanın düeti harika

canım cok saol. rahimden amelıyat oldum ben.perde vardı onu aldılar. ınsanın en yakını sormuyo hl hatır sagol canım yapılcak bısey yok ıyıleştım sayılır yani. eksık olma. ama ben hedıyeyı kabul edemem anca param oldugu zaman alırım. gercekten cok tesekkur ederım,çok sevındım...:)) çok tesekkur ederım ya :))

çok ama çok geçmiş olsun kendini yorma bebegim seni anlıyorum içimden gelmişti sen arkadaşımsın iyi paran oldugu zaman al ama kabul etsen sevinirdim ama ısrar etmicem yalnız bunu bil madi manevi herzaman yanındayım iyi aklıma ne geldi ozaman 2 defa taktıgım diamond colors light grey var ışıga göre grey yeşil bebek mavisi oluyor kırılmasan onu gönderim çekmecede boş boş duruyor ben diamond colors two serisini kulanıyorum two serisi normal diamond colorsa göre çok daha cesaretli yani daha renkli daha parlak onu kulanıyorum yapabilecek başka birşeyim varmı tatlım bu saate kadar uyumasmışsın yorma kendini

çok ama çok geçmiş olsun kendini yorma bebegim seni anlıyorum içimden gelmişti sen arkadaşımsın iyi paran oldugu zaman al ama kabul etsen sevinirdim ama ısrar etmicem yalnız bunu bil madi manevi herzaman yanındayım iyi aklıma ne geldi ozaman 2 defa taktıgım diamond colors light grey var ışıga göre grey yeşil bebek mavisi oluyor kırılmasan onu gönderim çekmecede boş boş duruyor ben diamond colors two serisini kulanıyorum two serisi normal diamond colorsa göre çok daha cesaretli yani daha renkli daha parlak onu kulanıyorum yapabilecek başka birşeyim varmı tatlım bu saate kadar uyumasmışsın yorma kendini

birazdan adore ve diamondu yarıştıracam bakim sen hangisini beyenecen geçen biri benim diamondlarımı baushlomba benzeti igrenç dedi inanqabiliyormusun adore dogalmış bende adoreyle resim çektim ve bi resimdede bi gözümde adore bi gözümde diamond olacak bakalım hangisi daha idialı hangisi daha gösterişli senin fikrin çok önemli beyendigini söyle lütfen ok bitanem

birazdan adore ve diamondu yarıştıracam bakim sen hangisini beyenecen geçen biri benim diamondlarımı baushlomba benzeti igrenç dedi inanqabiliyormusun adore dogalmış bende adoreyle resim çektim ve bi resimdede bi gözümde adore bi gözümde diamond olacak bakalım hangisi daha idialı hangisi daha gösterişli senin fikrin çok önemli beyendigini söyle lütfen ok bitanem
diamond colors two light blue ile adore bi serısınden grey renklerının bırbırı ıle yapılan kıyas ve elde edılen sonuc o kadar barız bellı kı asla ve asla boy bıle olcusemez...farkın farkında olacagınızdan sımdıden tesekkerlr...

Eklentiler

• $Şişli-20120430-01045.jpg
    $Şişli-20120430-01045.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 114
  • $Şişli-20120430-01044.jpg
    $Şişli-20120430-01044.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 118
  • $Şişli-20120430-01043.jpg
    $Şişli-20120430-01043.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 108
  • $Şişli-20120430-01042.jpg
    $Şişli-20120430-01042.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 126
  • $Şişli-20120430-01040.jpg
    $Şişli-20120430-01040.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 117
  • $Şişli-20120430-01039.jpg
    $Şişli-20120430-01039.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 128
diamond colors two light blue ile adore bi serısınden grey renklerının bırbırı ıle yapılan kıyas ve elde edılen sonuc o kadar barız bellı kı asla ve asla boy bıle olcusemez...farkın farkında olacagınızdan sımdıden tesekkerlr...

bu resmi farkı dırekt olarak gormenız ıcın tek basına yayınlıyorum cunku her ıkı gozde kı lens rengının ne kadar farklı oldugunu gormenız acısından uygun gordum... Bi gozumde adore bi grey dıger gozumde dıamond colors two lıght blue dikkatle bakınız

Eklentiler

• $Şişli-20120430-01041.jpg
    $Şişli-20120430-01041.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 135
bu resmi farkı dırekt olarak gormenız ıcın tek basına yayınlıyorum cunku her ıkı gozde kı lens rengının ne kadar farklı oldugunu gormenız acısından uygun gordum... Bi gozumde adore bi grey dıger gozumde dıamond colors two lıght blue dikkatle bakınız

sana bişey söyliyim mi bence hemen bi saç ve kaş rengini değiştir kumral yap ve doğal duran çok belli olmayan ben burdayım demeyen yeşil tonlarında güzel bi lens al sana o şekilde daha çok yakışır emin ol:KK34:

ben ikisini de beğendim. biri iddialı hanımların tercih edebileceği bir lens, öbürü daha mütevazı. resimler için teşekkür ederim, üşenmemiş çekmişsiniz.

yaa sana baksak ne olacak sana belediye baksın arkadaşLar lütfen bu sahışın yada travestinin mi desem yazdılarına bakmayın inanmayında bu arada lütfen çıplak resimler koyuyo herkez engellesinnnnnn

X