Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bu resmi farkı dırekt olarak gormenız ıcın tek basına yayınlıyorum cunku her ıkı gozde kı lens rengının ne kadar farklı oldugunu gormenız acısından uygun gordum... Bi gozumde adore bi grey dıger gozumde dıamond colors two lıght blue dikkatle bakınız

**KK ya Yakışmayan Üslup**

Son düzenleyen: Moderatör:
ama yine söylüyorum abartı makyaj yok rujum abartı ben bakımlı olmayı seviyorum yeni resim eklicem çok az makyajlı alık açık pembe ruj ve rimel bunada abartı dersen ozaman sen pamuk prensesin resmini koyda bende seni görim cesaretin yokmu kendine güvenin yokmu hadi tatlım ya beni eleştiren dünyalar güzeli pamuk prensesi merak etim ayna ayna benmi yoksa pamuk prensesmi hakaret dgl kırdıysam çok özür ama senin gibi anadan olma orjinalim hı bu arada bülent ersoyun ve tarkanın düeti harika

Fiziğimle ilgili kompleksim yok.Abartı makyaj ve gereksiz estetiklere de ihtiyacım yok..Teşekkür ederim...Bakımlı olmakla palyaço gibi boyanmak arasındaki farkı görebiliyoruz çok şükür...

Bu arada siz orjinali kadın olan biri değilsiniz..Görünen köy klavuz istemez....:)

Son düzenleyen: Moderatör:
diamond colors two light blue ile adore bi serısınden grey renklerının bırbırı ıle yapılan kıyas ve elde edılen sonuc o kadar barız bellı kı asla ve asla boy bıle olcusemez...farkın farkında olacagınızdan sımdıden tesekkerlr...

gride fena sayılmaz ama mavi olan çok güzel deniz mavisimi buz mavisi evet çok güzel bende almayı düşünüyorum çok yakışmış diamond clors two ydu sanırım güle güle kulanın

gride fena sayılmaz ama mavi olan çok güzel deniz mavisimi buz mavisi evet çok güzel bende almayı düşünüyorum çok yakışmış diamond clors two ydu sanırım güle güle kulanın

alıp veremedigiz ne birbirinizle anlamış dgkim vallah hepimiz kardeşiz lens paylaşım formunu kavga formuna çevirmişsiniz çocuk gibi davranmayın yakışmıyor hepimiz adem çocuklarıyız birbirimizi kıracagımıza muatap olmayalım yakışmıyor size kendinize gelin hande hanım bırakın cocuk gibi kavgayı arkadaşlar

arkadaşlar kedimin pazar günü dogurması lazımdı bgn salı ortalama 65 günde doguruyorlar bgn salı kızımın bonfişimin 67 ci günü huysuzlandı miyavlıyor hep sancısı geldigi zaman böyle yapar bi kaç saat sonra dogurmaya başlar yanılmıyorsam bu gece anne anne olucam torunlarım dogacak çok heyecanlıyım

Şu handegulavsar Kendini ne sanıyor bilmiyorum ama, en azından saçlarını siyah, kaşlarını GERÇEK ve düz yapsa, ah birde ruj sürmese gerçekçi bir kadına benzer, eminim.
Kusura bakmayın ltfen.

arkadaşlar kedimin pazar günü dogurması lazımdı bgn salı ortalama 65 günde doguruyorlar bgn salı kızımın bonfişimin 67 ci günü huysuzlandı miyavlıyor hep sancısı geldigi zaman böyle yapar bi kaç saat sonra dogurmaya başlar yanılmıyorsam bu gece anne anne olucam torunlarım dogacak çok heyecanlıyım

İsterseniz evcil hayvan topiğinde konu açarak mutluluğunuzu paylaşabilir veya yardım alabilirsiniz;

http://www.kadinlarkulubu.com/evcil-hayvanlar-f176/

güzelim lens topiği ne hale gelmiş resmen rezillik..lensleri değil kendini pazarlıo dicem ayıp kaçıcak ne iğrenç pozlar onlar öyle,tipe yorum bile yapmıyorum allah korusun rüyama falan girer bi gün çocuğum olduğunda başıma gelmesin tövbeler!!!

Bunlarda benımkıler :) freshlook grey :KK54:......................... $311355_10150278728379381_753419380_7368527_5569142_n.jpg $299163_10150278728194381_753419380_7368523_300677_n.jpg $311742_10150278727684381_753419380_7368514_4812254_n.jpg

aklımda olan lensler freshlook colorblends. fakat tek problemim hareli mi yoksa haresiz mi alayim orda. Hangisi daha doğal durur sizce? Hangisiyle bu ikinci fotoğraftaki hale benzer gözüm? Teşekkürler şimdiden :KK49:[/QUOTE]

kesinlikle freshlook sea green renk artırıcı tavsiye ederim..albümüme bakabilirsin benim gözlerim sarı ve seagreen canlı bir yeşil yaptı.. denemeden alma derim,numunesini çok ısrar edersen getiriyorlar

Maşallah ya, ne kadar güzel yakışmış size.
Ah birde siyah saç olsa.
Teninizin rengi vs. de çok hoş.:nazar:

çokkk saol tatlımmm :) siyah yaptımmmm yılan hikayesine döndüüü :KK70: siyahtan sonra üç kere boyattrııdımmm saclarımı alışamadım suan bakırım :KK70: :KK52::KK52::KK52:

su an daha yeni taktım hafif batma yapıo ama umarım geçer dogal durdu sanki :)

Eklentiler

• $1-gk 076.jpg
    $1-gk 076.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 222
Son düzenleme:
X