Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

$dfghjk.JPG

Buda Benim Lenslerim :)))

tabiki duymayan yoktur heralde...bu sektörde kendini ispatlamış bir isim.ama onun akademisi'ni biliyorum yani kursu var estetisyenlik için...ama güzellik merkezinin yerini bilmiyorum açıkcası....akademisi nişantaşı'nda ve kadıköy'de var diye biliyorum.ama fiyatları oldukça yüksektir onların...ama kalitelidir.memnun çıkarsın oradan...

evet bende nişantaşındakini duydum çok kaliteli sektörmüş bu hafta ön görüşme tanışma için randevu alıcam fiatıda ögrenmiş olurum ben nişantaşında neka epilasyona gidiyorum oraya yakındır mutlaka sen neden çalışmıyorsunki ne oldu

Eki Görüntüle 401332 Eki Görüntüle 401331

diamon colors two(paris hiltonunda tercihi) light blue - ciba elegance

diamond colors two hareli ve ince hareli 2 seçenegiyle en koyu gözü bile teredütsüz yüzde yüz renklendirip canlılık verir benim koyu kahve gözümümde hareli ve haresiz ikki seçenegiyle paris hiltonun kulandıgı harelisi yani adı zerafet olan benimde tercihim dir degişiklik olsun diye ince harelisini takıyorum ikkiside süper sizce hangisi

evet gercekten bir düzelme olmuş.. Ve bence açık renk rujlar size daha cok yakısıyor. Agır makyajlar yapmazsanız cok daha hoş olursunuz diye düsünüyorum.

[lıst]
[*] :KK12:

[/lıst]

çok mersi şekerim kahretsinki koyu rujlara bayılıyorum yüzümde koyu rujdan hariç agır makyaj yok allık göz kalemi rimel ve evet koyu ruj agırlaştırıyor şeker pembesi alıp kulanmalıyım haklısın çok mersi tatlım

inşallah alabılırsem :d freslook un mavsını kullanmıştım once 3 ay ömrü olanlardan. Yıne almak ıstıyorum ama bıraz pahalı tabı.:KK16:

pahalımı bebegim anlıyorum freslookun geçen sene çıkardıdgı coloorblends serisi gzl 3 renkten ibaret parlak mavi zümrüt yeşili sterling grey gözün koyumu açıkmı fresllok asla bana yakışmıyor gözüm koyu kahve siyaha yakın sana yakışmışmıydı gündüz tamam da akşamda karanlıktada gösteriyormu kendini

pahalımı bebegim anlıyorum freslookun geçen sene çıkardıdgı coloorblends serisi gzl 3 renkten ibaret parlak mavi zümrüt yeşili sterling grey gözün koyumu açıkmı fresllok asla bana yakışmıyor gözüm koyu kahve siyaha yakın sana yakışmışmıydı gündüz tamam da akşamda karanlıktada gösteriyormu kendini

gözüm koyu kahverengı çok yakıştırıyorlardı bana hatta lensle cekılmış resmım var cd lerde bulabılırsem atayım buraya sımdı gıdıp bakıcam cd ye. . ben lenslerımı kardesıme taktım denemek ıcın kardesım sıyah gozlu onda buz mavisi gibi durmuştu çok guzeldı bende bıle okadar guzel durmamıştı. ama tabı guzelce temızleyıp oyle takmıştım... akşamda guzel duruyodu sanırsam yıllar oldu kullanalı sımdıde almak ıstıyorumda bakalım bıraz daha beklemem gerekecek sanırım.smdı saçlarımda sarı guzel bı mavi yakışır herhalde :))) ama siz daha canlı lensler sevıyosunuz sanırım benım lens daha dogal duruyodu parlak degıldı adece mavi yazıyodu kutusunun ustunde

çok mersi şekerim kahretsinki koyu rujlara bayılıyorum yüzümde koyu rujdan hariç agır makyaj yok allık göz kalemi rimel ve evet koyu ruj agırlaştırıyor şeker pembesi alıp kulanmalıyım haklısın çok mersi tatlım

ne demek:KK42: ilk resimlerdeki mercan rengi sanırım o gayet yakışmış.

evet yakışmış beyendim çok hoş natural ben daha dolu diizgin daha belirgin daha canlı lens seviyorum tanımışsın beni eski serisi freslookun yanılmıyorsam neten freslook kataloguna bakim senin maviye

evet dogal duruyo. sımdı almaya kalksam canlı renk alırdım cunku dogal denedım. bırde canlı bır mavı denemek ısterım . çokda canlı degılde orta bıseyler işte.. eski seri olabılır. cunku yıllar onceme aıt bır foto bu .

ne demek:KK42: Ilk resimlerdeki mercan rengi sanırım o gayet yakışmış.

çok mersi bende onu yani ilk resimdekini beyeniyorum hareli olan beyby blue mercanda cam maviside diyebiliriz zevkine bayıldım çünkü onlar benim vazgeçilmezim ciba elegance yken kulanıyordum ama 2010 da üretimi durmuştu bulamıyordum diamon colors two ciba eleganceye hayat verdi tekrar üreti 15 senelik elegance kulanıyorum paris hiltonda bu lensin hastası tekrar başka marka ismiyle üretildigini duyunca çok mutlu olacak ajda pekanda

handegülcüm hangı marka tavsıye edersın lens markası ? hangısı daha guzeldır

handegülcüm hangı marka tavsıye edersın lens markası ? Hangısı daha guzeldır

tatlım benim tavsiyem diamond colors two serisi başka tavsiyem olamaz çünkü ben bütün markaları kulanmışımdır mutlu etmemiştir beni solotica n c ourtzoda fena dgl hazal kayanın yani ferihanın göz rengi benim gözüm koyu kahve oldugu için bende soluk mavimsi durdu arkadaşımın gözü orta kahveydi onda yeşil durdu durması gerektigi gibi durdu

X