Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

handegülcüm hangı marka tavsıye edersın lens markası ? Hangısı daha guzeldır

tatlım benim tavsiyem diamond colors two serisi başka tavsiyem olamaz çünkü ben bütün markaları kulanmışımdır mutlu etmemiştir beni solotica n c ourtzoda fena dgl hazal kayanın yani ferihanın göz rengi benim gözüm koyu kahve oldugu için bende soluk mavimsi durdu arkadaşımın gözü orta kahveydi onda yeşil durdu durması gerektigi gibi durdu

tatlım benim tavsiyem diamond colors two serisi başka tavsiyem olamaz çünkü ben bütün markaları kulanmışımdır mutlu etmemiştir beni solotica n c ourtzoda fena dgl hazal kayanın yani ferihanın göz rengi benim gözüm koyu kahve oldugu için bende soluk mavimsi durdu arkadaşımın gözü orta kahveydi onda yeşil durdu durması gerektigi gibi durdu

çok asilsin bana ilk sms atıgın zmn ruhunun kalitesini his etim gönül gözüyle gördüm biliyormusun çok cici duyarlı hasas duygusal bi hanım efendi oldugunu his ediyorum ve tiyatro okuyorsun en seçkin meslek sana derslerinde çok başarılar bunu unutmaki herşey beyindir hırs etme sadece azmet herşey gönlünce olsun bunu unutmaki nezaman sıkışırsan madi manevi ablan olarak yanındayım

tekrar teşekkür ediyorum, siz de çok asilsiniz gerçekten.. her şey istediğiniz gibi olsun :)

berbat duruyor...
Hiç bir doğallaığı yok...
Aynı bi zamanlar aldığım b&l gibi...
Ve söylemeden geçemicem çok ağır makyaj yapıyorsunuz.. Yani sürdüğünüz fondoten mi pudramı çok çok fazla.. Doğallık her zaman iyidir...

kendi resmini bırakta senin makyajını ve lensini görelim nekadar dogalsın bosanlomp kulanmam ben neye benzetmek isterseb benzet sana berbat gelmiştir artı ne fondoten nede dodra suratımda yopk rimel allık ve beyaz kalem ve kırmızı ruj abartı gelmiştir ama ben seviyorum gerektigi yerde nasıl makyaj yapacagımı biliyorum senin lens markan ne rainbovmuydu evet çok dogal baush lompmu oda çok dogal onları kulanmam bile geçen sene meraktan aldım anında ikkisinide nihayetinde ucuz lensler çok yapmacık durdular rainbov gözümde bikaç saat sonra kuruma yaptı gözümden fırladı baushlompta çok yapmacık benim lensimin uzaktan yakından ilgisi yok kulandıgın baushlomp gibi berbat dgl ben bauhlompu bi defa takıp arkadaşıma hediye etmiştim tarzım dgldi odun gibi çizgileri vardı korkutucuydu dogalıktan yana olan sen berbat ötesi yapmacık lens kulanmışsın pes dogrusu

Berbat duruyor...
Aynı bi zamanlar aldığım B&L gibi...
Ve söylemeden geçemicem çok ağır makyaj yapıyorsunuz.. Yani sürdüğünüz fondoten mi pudramı çok çok fazla.. Doğallık her zaman iyidir..ÜSTEKİ RESİM SENMİSİN LENSLERİNİ UZAKTAN ÇEKMİŞSİN YAKIN ÇEKİM YAPSANA RESMİ YAKINLAŞTIRDIMDA BAKTIM SENİNKİDE ÇOK YAPMACIK AMA MAKYAJIN BENİMKİNE GÖRE GERÇEKTEN HAİF BEN BEYAZ KALEM VE KIRMIZI FUŞYA RUJLARI SEVİYORUM BENİM LENSİMDE UZAK ÇEKİMDE DOGAL DURUYOR BEN CESARETLİ DAVRANIP LENS SEVERLER GÖRSÜN DİYE ÇOK YAKIN ÇEKİM YAPTIM VE BANA GÖRE ÇOK DOGAL ÇOK GZL ZEVK MESELESİ UZAK ÇEKİM KOYMALIDIM SENİN GİBİ HAKLISIN

kendi resmini bırakta senin makyajını ve lensini görelim nekadar dogalsın bosanlomp kulanmam ben neye benzetmek isterseb benzet sana berbat gelmiştir artı ne fondoten nede dodra suratımda yopk rimel allık ve beyaz kalem ve kırmızı ruj abartı gelmiştir ama ben seviyorum gerektigi yerde nasıl makyaj yapacagımı biliyorum senin lens markan ne rainbovmuydu evet çok dogal baush lompmu oda çok dogal onları kulanmam bile geçen sene meraktan aldım anında ikkisinide nihayetinde ucuz lensler çok yapmacık durdular rainbov gözümde bikaç saat sonra kuruma yaptı gözümden fırladı baushlompta çok yapmacık benim lensimin uzaktan yakından ilgisi yok kulandıgın baushlomp gibi berbat dgl ben bauhlompu bi defa takıp arkadaşıma hediye etmiştim tarzım dgldi odun gibi çizgileri vardı korkutucuydu dogalıktan yana olan sen berbat ötesi yapmacık lens kulanmışsın pes dogrusu

Berbat duruyor...
Aynı bi zamanlar aldığım B&L gibi...
Ve söylemeden geçemicem çok ağır makyaj yapıyorsunuz.. Yani sürdüğünüz fondoten mi pudramı çok çok fazla.. Doğallık her zaman iyidir..ÜSTEKİ RESİM SENMİSİN LENSLERİNİ UZAKTAN ÇEKMİŞSİN YAKIN ÇEKİM YAPSANA RESMİ YAKINLAŞTIRDIMDA BAKTIM SENİNKİDE ÇOK YAPMACIK AMA MAKYAJIN BENİMKİNE GÖRE GERÇEKTEN HAİF BEN BEYAZ KALEM VE KIRMIZI FUŞYA RUJLARI SEVİYORUM BENİM LENSİMDE UZAK ÇEKİMDE DOGAL DURUYOR BEN CESARETLİ DAVRANIP LENS SEVERLER GÖRSÜN DİYE ÇOK YAKIN ÇEKİM YAPTIM VE BANA GÖRE ÇOK DOGAL ÇOK GZL ZEVK MESELESİ UZAK ÇEKİM KOYMALIDIM SENİN GİBİ HAKLISIN

:))))
gülüyorumm gerçekten:)
İlk önce buraya foto ekleniyorsa her türlü eleştiri gelir...
Güzele güzel çirkine çirkin denir.
Bu görüş kişiden kişiye değişir çünkü zevkler farklıdır.
Bana göre lensiniz berbat ötesi.Çok yapay.
Benim eklediğim lense laf söylemişsiniz ama sanki ben B&L yi çok övmüşüm çok doğal demişim gibi laf ediyorsunuz. Kim B&L eklediyse veya eklediğim lensin markasını sorduysa berbat bi lens olduğunu söyledim hiçte tavsiye etmedim şimdide etmem.
Acayip damarlı bi lens rengi çok yapay vs vs vs. Bilmeden lensler hakkında bi fikrim olmadan gidip aldığım bi lensti.
Yani sizin yazdığınız gibi senin lensin kötü benim lensim (B&L) iyi gibi bi yorumda bulunmadım.
Benim kullandığım diğer bi lens adore hiçbir lense değişmem onu çok doğal kimse anlamıyor.Sizede öyle bi lens tavsiye ederim... Ve bir şey daha söyleyim yüzümde bir şey yok demişsiniz ama sizin yüzünüzde bir şey yokse benimde gözlerim harbi bozuktur yani :)
Burası paylaşım alanı. İster çok makyaj yapın ister hiç yapmayın bu kimseyi ilgilendirmez fakat burda herkes birbirine her konuda çok yardımcı oluyor fikir veriyor fikir danışıyor bende nacizane bi fikir söyledim hoşunuza gitmemiş olabilir tabiki.
Diğer lensimi yada makyajlarımı merak ediyorsanız bakabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Ben hiç alınmam aksine sevinirim.

:))))
gülüyorumm gerçekten:)
ilk önce buraya foto ekleniyorsa her türlü eleştiri gelir...
Güzele güzel çirkine çirkin denir.
Bu görüş kişiden kişiye değişir çünkü zevkler farklıdır.
Bana göre lensiniz berbat ötesi.çok yapay.
Benim eklediğim lense laf söylemişsiniz ama sanki ben b&l yi çok övmüşüm çok doğal demişim gibi laf ediyorsunuz. Kim b&l eklediyse veya eklediğim lensin markasını sorduysa berbat bi lens olduğunu söyledim hiçte tavsiye etmedim şimdide etmem.
Acayip damarlı bi lens rengi çok yapay vs vs vs. Bilmeden lensler hakkında bi fikrim olmadan gidip aldığım bi lensti.
Yani sizin yazdığınız gibi senin lensin kötü benim lensim (b&l) iyi gibi bi yorumda bulunmadım.
Benim kullandığım diğer bi lens adore hiçbir lense değişmem onu çok doğal kimse anlamıyor.sizede öyle bi lens tavsiye ederim... Ve bir şey daha söyleyim yüzümde bir şey yok demişsiniz ama sizin yüzünüzde bir şey yokse benimde gözlerim harbi bozuktur yani :)
burası paylaşım alanı. Ister çok makyaj yapın ister hiç yapmayın bu kimseyi ilgilendirmez fakat burda herkes birbirine her konuda çok yardımcı oluyor fikir veriyor fikir danışıyor bende nacizane bi fikir söyledim hoşunuza gitmemiş olabilir tabiki.
Diğer lensimi yada makyajlarımı merak ediyorsanız bakabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Ben hiç alınmam aksine sevinirim.

herkesin zevki farklı ben fazla renkli lens seviyorum adore bi ton grey aldım en renkli serisini bende var yok gibiydi her lens herkese yakışmıyor kendi gözüm gibi, durdu ben fazla cesaretli lensler seviyorum gecede yani loş ışıkta bile belirgin ve çok canlı olacak yine söylüyorum beyaz kalem ve kırmızı ruj berni abartı hale getirm,iş zevk meselesi sen sade seversin ben daha renkli bazende çok dogal sadece renksiz ıslak gösteren parlatıcı kulanırım ruh halime göre adore bana yakışmadı kesinlikle var yok gibiydi freslook geçen sene çıkardıgı 3 renk parlak mavi gemston yani zümrüt yeşili ve sterling grey onlardan sterling grey kulandım o bile adoreden daha renkli duruyordu adoreden ucuz oldugu halde yinede zevk bencede adore çok kötü igrenç ötesi hiç lens takma daha iyi gözü
n azda olsa renkli olmasa ne yapim belirgin olmayan dogalıgı

herkesin zevki farklı ben fazla renkli lens seviyorum adore bi ton grey aldım en renkli serisini bende var yok gibiydi her lens herkese yakışmıyor kendi gözüm gibi, durdu ben fazla cesaretli lensler seviyorum gecede yani loş ışıkta bile belirgin ve çok canlı olacak yine söylüyorum beyaz kalem ve kırmızı ruj berni abartı hale getirm,iş zevk meselesi sen sade seversin ben daha renkli bazende çok dogal sadece renksiz ıslak gösteren parlatıcı kulanırım ruh halime göre adore bana yakışmadı kesinlikle var yok gibiydi freslook geçen sene çıkardıgı 3 renk parlak mavi gemston yani zümrüt yeşili ve sterling grey onlardan sterling grey kulandım o bile adoreden daha renkli duruyordu adoreden ucuz oldugu halde yinede zevk bencede adore çok kötü igrenç ötesi hiç lens takma daha iyi gözü
n azda olsa renkli olmasa ne yapim belirgin olmayan dogalıgı

ADORE ANCA GÜNDÜZ GÜNIŞIGINDA GÜNEŞ IŞIGINDA GÖSTERİR KENDİNİ BUNUN BİDE AKŞAMI VAR AKŞAM OLUNCA ADORE MUM GİBİ SÖNER NE YAZIKİ GÖZDE HİÇ YOKMUŞ GİBİ FLORENSAN IŞIKTA ANCA BELİRGİNLEŞİR LENSİM ÇAKMAK ÇAKMAK OLMADIKTAN SONRA GÖZÜMÜ YORMAM DAHA İYİ HI BU ARDA AJDA PEKAN VE PARİS HİLTONDA BENİM LENSİMDEN KULANIYOR ADORE DGL ÖNCE ELEGANCEYDİ İSMİ 2010 DA ÜRETİMİ DURUNCA 2012 3 AYIN 12 SİNDE DİAMOND TWO OLARAK TEKRAR PİYASAYA ÇIKTI ELEGANCELER ŞU PİYASADAKİ 1 2 3 TON OLAN ELEGANCELER DGL BİZİMKİLER CİBA ELEGANCE

beni üzmek için dgl gerçekleri söyledin ama göz kapagımı alınca kaş ve göz arasındaki fazla eti kaşımın çogu giti dr söylemişti ama ben kabul etim şişlerim tam insin agrılarım gitsin kontür yaptıracam ebru gündeşin kaşını istiyorum bayılıyorum ebrunun kaşlarına evet ciletle kazıyorum agrılarım tam anlamıyla gitigi zaman lazer yaptıracam geçen gün gitim lazer uzmanı biraz daha zaman şu an ameliyatın yeni dedi evet bende kendimi animasyon tiplemelerine benzetim ameliyat sonrası şu an önceden ekledigim resimlere bakıyor bu benmiyim diyorum kocam birazdan eve gelir resimlerimi ekler ben ekliyemiyorum ögrenemedim birazda abartı ruju seviyorum çindene pembesi kan kırmızı fuşa bu renklere bayılıyorum

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::26::26::26::26::26:

Arkadaşlar adore bi serisi grey aldım takmamla çıkarmam bir oldu gözümde var yok gibiydi param boşa gitmişti çok isteyerek almıştım ama hayal kırıklıgı yaşamıştım en iyi serisi en açık olan serisiydi birde bi serisi hiç kimseye tavsiye etmiyorum fresllok colorblends son çıkardıgı 3 renk hem daha gzl hem daha acuz sterling grey almıştım fresloktan memnunum koyu kahve gözüme yakışmıştı

Arkadaşlar adore bi serisi grey aldım takmamla çıkarmam bir oldu gözümde var yok gibiydi param boşa gitmişti çok isteyerek almıştım ama hayal kırıklıgı yaşamıştım en iyi serisi en açık olan serisiydi birde bi serisi hiç kimseye tavsiye etmiyorum fresllok colorblends son çıkardıgı 3 renk hem daha gzl hem daha acuz sterling grey almıştım fresloktan memnunum koyu kahve gözüme yakışmıştı

mümkünse adore bi tone grey'lerinizin fotolarını koyabilir misiniz?

bu arada yüzünüzün şişliği hakkında panik yapmayın, kemikle oynanmış sonuçta. şişlerin inmesi için en az altı ay beklemeniz gerekiyor.
bir de kaş dövmesinden öte kaş ektirmeyi düşünün derim ben. imkan ve şartlar müsait olsa, bir dakika beklemeden yaptıracağım bir uygulamadır. gür kaş kadar güzeli yok.

Bu arada yüzünüzün şişliği hakkında panik yapmayın, kemikle oynanmış sonuçta. şişlerin inmesi için en az altı ay beklemeniz gerekiyor.
Bir de kaş dövmesinden öte kaş ektirmeyi düşünün derim ben. Imkan ve şartlar müsait olsa, bir dakika beklemeden yaptıracağım bir uygulamadır. Gür kaş kadar güzeli yok.

geçen sene almıştım adoreler üç aylık dün foto çekip koymak istedim kabında kurumuştu anlamadım lens kabındaki solisyon kendi kendine nasıl kurudu düşünüyorum bulamadım ben lenslerimi çok gzl muhafaza ederim oysa evet kaş ektirmekte aklımda maaliyeti uygun olursa ramazan ayında kontür yerine kaş ektirmeyi düşünüyorum fkrin için çok tşk kaş ektirmeyide dün duydfum bugünde senden teknoloji bayagı ilerlemiş walla bide lenslerim kurumasaydı bu demektir 3 çift lensim var sürekli lkablarını kontrol edicem yoksa onlarda mahv olur gerçegi 2 çift takıyorum bazen hareliyi bazende haresizi geriye bitane kaldı kurumaması için onuda hafta bir kontrol etme kararı aldım bunu ögrendim lens kabının içinde solisyon kendi kendine buhar oldu nasıl yaa düşünüyorumda muama lens kabını dökmedşm salamadım çekmecemde havlularımın altında saklıyorum senin bi fikrin varmı kendi kendine kurudu buhar oldu

Son düzenleme:

Bu arada yüzünüzün şişliği hakkında panik yapmayın, kemikle oynanmış sonuçta. şişlerin inmesi için en az altı ay beklemeniz gerekiyor.
Bir de kaş dövmesinden öte kaş ektirmeyi düşünün derim ben. Imkan ve şartlar müsait olsa, bir dakika beklemeden yaptıracağım bir uygulamadır. Gür kaş kadar güzeli yok.

gherçekten çok kültürlüsünüz tutum sizi amaliyatım bu ayın 12 sinde daha 2 ay olacak bilip bilmeden yazıyolar ortalama 6 ayda oturuyor yok korkuncum yok baushlomba benxziyor iyice bakarsa ilgisi yok ne renk nede damar farkı okadar farklılarki benimkinin ince damarları var buda onu avize taşı gibi gösteriyor artı cep telefonuyla çektim bi hareli bide haresiz lenslerimin fotosu ikkiside yanyana okadar cahiler varki ayk uyk bu nasıl bi telafuzdur ya sadeligi b,ilmiyolar bana sadelikten konuşuyorlar onların dedigi bizat bakımsızlıktır bakımsızım demiyorlar sade ve dogalıktan konuşuyorlar pes dogrusu bu kadar olur yani

pahalımı bebegim anlıyorum freslookun geçen sene çıkardıdgı coloorblends serisi gzl 3 renkten ibaret parlak mavi zümrüt yeşili sterling grey gözün koyumu açıkmı fresllok asla bana yakışmıyor gözüm koyu kahve siyaha yakın sana yakışmışmıydı gündüz tamam da akşamda karanlıktada gösteriyormu kendini

nasılsın merak ettim bitanem sesin çıkmıyor LENS ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUN

Son düzenleme:
X