Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bu lenslerin markası ne acaba?

bu lenslerin markası ne acaba?

freshlook kurşuni gri ile honey rengi canım.1 aylık aldım 30 tl çifti.zaten bir ay sonra sıkılıyorum diye uzun süreli almadım.ama bu bal renginden kolay kolay sıkılmayacak gibiyim.süper duruyor.çok doğal.çok da rahat.ince olduğu için rahatsız da etmiyor.

kullanamadığım hidrocor ocre düşünen arkadaşlar xxxx adresinden ulaşabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
kullanamadığım hidrocor ocre düşünen arkadaşlar xxxxx adresinden ulaşabilirler.

Maşaallah Allah nazarlardan saklasın bu nasıl güzel bir gözdür yarabbim böyle muhteşem güzel bir göze lens takmak gözün güzelliğine haksızlık. Makyaj bile gereksiz teferruat...

solotica -2.00 quartzo ile takas yapmak isteyen yada almak isteyen varsa bana ulaşssın lütfen

Freshlook - Mystic Grey lenslerim :)

Maşaallah Allah nazarlardan saklasın bu nasıl güzel bir gözdür yarabbim böyle muhteşem güzel bir göze lens takmak gözün güzelliğine haksızlık. Makyaj bile gereksiz teferruat...

kızlar nasıl foboğraf yüklüyorsunuz bir türlü yükleyemedim çooook bekletiyor

Eki Görüntüle 311945

bu resim çok ufak funny den diğer resimlerimi yüklemek istiyorum

Canim ImageShack® - Online Photo and Video Hosting a gir. Browseye tikla, yükleyecegin resmi sec, resmi yeniden boyutlandir kisminda 640x480i sec ve simdi yükleye tikla.
Yüklendikten sonra forum kodu kisminda yazan linki kopyalayip buradaki mesaj panosuna yapistir.

Vaoooow demek istiyorum, cok yakısmıs..

Gercekten cok güzel. Koyu kahve gözde nasil durur ki acaba...

Müthiş güzel olmuş. :O Çok doğal duruyor. Renkli lense karşıyım ama bu cidden güzel. Ölü gözü gibi olmamış. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…