Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Bana söylemişsin galiba. Hayır memnun kalmadım. hem çok dışarda duruyordu hemde çok rahatsız ediciydi. Şimdi ki lenslerim çok iyi ne lens olduğu belli nede herhangi bir rahatsızlık veriyor hatta bazen yok zannedıyor arkadaşlarıma gozumde lensım duruyormu diye soruyordum. Yok gibiler.

Birde lens alacaklara nacizane tavsiyem. Lensler karşıdan fotolarda bombesi belli olmuyor. Birde o doğal denilen lenslere yandan baksanız durum içler acısı, gözler dışarı çıkıcak gb duruyor. Önde profilden çekilen her lens doğal durur! Burda baktım bir kaç arkadaşımızın resimlerinede yan çekilenlere dikkat edin! Ben 5 marka lens kullandım. Elegance - Freshlook- Sofistic - Solotica ve Rainbow. Rahatlık kişiye göre değişir. Kişinin gözü nemsizdir .... marka iyi gelmez ötekinin gözünün nemi normaldir ona da o iyi gelebilir. Rahatlık kişiye göre değişir ama doğallık 1- sizin ten saç rengine göre seçiminizden kaynaklanır 2- lensin kalitesindendir. Kalın bir lens hiç bi zaman doğal durmaz. Bu 5 markanın içerisinde en doğal rainbow du. Sofistic falan dıyorlar ama oda bombesi çok fazla gözler duşarda duruyor.

optima colors blue benimkide
chllk.jpg

2z8tcgx.jpg

bu renk iyi duruyor.ben hareli griden ve green oceandan kullanmıştım .optimalar yıllık mı güzelim?

Biliyorsunuz ki forumda imada bulunmak yasak. O yüzden açık ve net bir şekilde bu arkadaşı kınıyorum !

Hiç bir lens markasının göz bebeği yok etmesi mümkün olmadığı gibi, bu resmin lens olmadığı, orijinal bir göz rengi olduğu, aynı zamanda "justhelena" nickli arkadaşın resmi olmadığı (profil resmine dayanarak söylüyorum) ortadadır.

Bu şekilde, yanıltıcı bilgi vermek hiç yakışık almamaktadır. Hatta burada paylaşım yapan tüm arkadaşlara da "salak" muamelesi yapmaktır.

Fikrimi açıkça ortaya koymak istedim. Hepinize sevgiler..

helal ağzına sağlık.bu gözün lens olmadığı apaçık ortada.burda lens kullanan insanlarız.llensi anlarız.bu gözün etrafında lens çizgisi dahi yok.apaçık ortada ki gercek göz.ve güneş geldiği için de gözbebeği küçücük kalmış.biri de bu resme damarlı bu lens demiş.haha güldüm ona da ya..harbi gerçek gözdür bu arkadaşlar.insanı salak yerine koymayın işinize gücünüze bakın buralarda insanlarla kafa bulacağınıza.bir de bazıları kendi gözünü övüp durmuş burda ya da kimisi kendi gözünüzü kullanın bilmem ne cart curt demiş..kendi gözünse gözün kardeşim.insanlar değişiklik istiyor işte.değiştirmek istiyorlar sana ne yahu.ne kendini bilmezler var uyuz oluyorum.saygı duyun biraz be.laf söylemek sizlere mi kalmış lens takanların aklı yoktu ya sizden akıl alacaklar..

Son düzenleme:

ne güzel durmuş.ben de amazondan kullanmıştım yeşil blue ve grisini.ilk olarak 2007de almıştım üç aylık lensti hiç batma yaşamadan 1 buçuk yıla yakın kullanmıştım.daha sonralarda tekrar yeni aldım fakat onu 3 ay zor kullandım baştan beri batma yaptı.üretimden üretime bile farkediyor sanırım.çok tuhaf.bir de solüsyon.ben normalde renu kullanıyorum solocare ii dediler hadi ondan aldım bir sanki lensi daha sert bir yapıda tutuyor pek yumuşatmıyor gibime geldi.sanki renu daha güzel yumuşatıyordu.şimdi birde true lens solusyonu aldım bakalım o nasıl olacak.su solocare bir bitsinde.

ne güzel yakışmış.doğal gibi işte.izmirdeki optikcilerde solotica marka var ama sanırım bu solotikalar ikiye ayrılıyor.topazio mel quartzo gibi isimlendirmelerle değil.blue grey falan gibi isimlerde.bugün forumda okudum solotica gold diye birşey varmış acaba onlardan mı o?bilen var mı?bir de fiyatı elli lira.yani bildigim kadari ile bu yurt dışından 170 liraya falan geliyor.quartzoları da çok beğendim.neden Trde yok bunlardan ya:KK43: şu brezilyalılar lens konusunda cidden uzmanlar ya.

Kizlar ben de saclarimi yeni kizila boyadim ve yesil goz sevdasi basladi bende bir anda. Lens deneme merkezleri varmi nerelerde var/ her marka ve renk var mi biliyor musunuz?

lensle olabilecek en fazla bu zaten doğal durmuş tabi biri yakından bakmazsa kahverengi gözünüzü görmez :) güle güle kullanın :KK1:

lensle olabilecek en fazla bu zaten doğal durmuş tabi biri yakından bakmazsa kahverengi gözünüzü görmez :) güle güle kullanın :KK1:

Aynen öyle. flaş ya da direk ışığa bakma gibi durumlarda göz bebeği çok çok küçüldüğü için lens olduğu belli oluyor. Ama onun dışında belli değil:)

Kizlar ben de saclarimi yeni kizila boyadim ve yesil goz sevdasi basladi bende bir anda. Lens deneme merkezleri varmi nerelerde var/ her marka ve renk var mi biliyor musunuz?

minou sağlık bakanlığı bikaç senedir lens denenmesini yasakladı her yerde,sağlık ve hijyen açısından.fikrimi sorarsan açık yeşil istiyosan solotica quartzo ,koyu yeşilse esmeralda(vetman adlı üyeden güvenle alabilirsin) tavsiye ederim. bunlar 1 senelik. yok aylık isterim hem denemiş olurum diyosan freshlook zümrüt yeşili derim . hareli yeşilini takıyorum arada,çok belli belirsiz bi renk,yeşilden çok ela gibi duruyo. freshlooklar 35 lira.

bausch&lomb Amazon yeşili $sde.jpg
Açıkçası bir çoğunuzun aldığı freshlook markalı lensler bana çok yapar ve patlak gözlü bir görünüm veriyo. Sokakta görünce ıyy ne çirkin durmuş diyorum lens dediğin belli olmamalı ne o öyle ölü gözü gibi takıyosunuz onları ya

Son düzenleme:
ben lens kullanmıyorum ama emin ol sokakta karşılaşsak şıp diye anlardım bu gözlerin lens olduğunu.böyle bir göz rengi yok ya.hem çok kötü hem çok yapay gerçekten.kusura bakmada o beğenmediğin lensler seninkilerden bin kat daha iyi duruyor burdaki bir çok arkadaşın gözünde.buda benim fikrim.

kızlar tanita tikaram yeşil ve sarı lensleri kullananınız var mı? ben de solotica nc mel vardı inanın hiç beğenmiyorum çook belli lens olduğu.ben gözümden ayırt edimesin istiyordum..tanita tikaram lensler sanırım çok doğal bi kaç baktığım fotolarda öle gördüm ben hiç belli olmasın die gözüme birazcık ışıltı katsın die tanita tikaram yeşili düşünüyorum gözlerim kahve rendi ne açık ne koyu. tanita tikaram lens kullanan var ise foto yüklermisiniz

bende dün aldım iki tane kızlar.biri gümüş gri biri bal rengi(edward cullen rengi de diyebiliriz)fotolarını atarım.5 yıllık iş yerinde kimse farketmedi bal rengi olanı o kadar doğal duruyor ki ben bile inandım:KK52:

$imagesCAR1710Q.jpg $flcb_honey.jpg

fotolar bana ait değil.ama birebir böyle oldu bana da.süper duruyor.esmer tenliyim.

X