Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Tanita tikaram gri kullanan varsa resim ekleyebilirmi acaba forumda dolaşmadığım topik kalmadı lensle ilgili alama bulamadım. Yardım edin lütfen teşekkürler.

27 Aralık 2011 tarihinde Ankara Lünet Optiktan aldığım Rainbow Fantasy Line deep blue lenslerimi yarı fiyatına vermek istiyorum. Renk ve kalite mükemmel ancak renk saçlarım açık sarı olduğu için beni çok soğuk gösterdi.
Sevgiler

Bu lens ne kadar dogal durmus öyle. Ne bir damar var ne bombelik. Baktigim resimlerde hic böyle görünmüyor cok yapay duruyor, lekelerine kadar dogal göz gibi bu. Anlamadim ya niye bu kadar dogal durdu sende? Lenslerden cok anlamam ama bir cok resim gördüm bir cogu özellikle bu marka hic bu kadar dogal durmuyor. :26:

evet arkadaşım çok güzel çokta yakışmış lensleri ama zaten kendi rengi yeşil gibi bende B&l kullanmıştım hiç doğal değil böyle birde resimdeki görünüşlerine çokta aldanmamak gerekir normalde çok damarlı hatta biarkadaşım ayy korkuyorum senin lenslerinden demişti

cnm ben freshlook marka lensin nerdeyse her rengini kullandım. hareli gri fazla bir değişiklik yapmıyor hafif bir yeşil oldu bende. haresiz mavi kullananlar memnun genelde. beni eklersen albümümde lens resimleri var bakabilirsin.

deci canım senin resimlerine bak dediğin lensli resimlerine bakmak istedim ama bulamadım sanırım gizledin özel mesaj atmak istedim onuda beceremedim yardım edermisin bana

başkalarının beğenilerini bu kadar rahatça ve yerin dibine sokarcasına eleştirmeden önce düşünmeniz gereken birkaç noktayı atlamışsınız...
sizde kötü duran freshlook lensler bir başkasında gayet de hoş durabiliyor..burada çok örneğini gördüm..sokakta da çok örneğini gördüm...bu biraz da insanın gözyapısıyla alakalı bir durum...
diğer bir şey de....belki de maddi olanakları anca freshlook almaya yetiyordur bu da olamaz mı ? herkes ister en güzelini en pahalısını almayı...

ayrıca b&l marka lens çoğunluğun doğal bulmadığı damarlı bulduğu bir lenstir o kadar da ahım şahım bir marka değildir...istisna olarak sizde (kendi görüşünüze göre doğal durması ölü gözü gibi durmaması) size diğer marka lensleri takanların zevkini aşağılama hakkı veremez....ona bakarsanız ben hiçbir marka lensi tam olarak beğenmiyorum...hatta şu an lens bile kullanmıyorum...ama burada insanların karşısına geçip de sizin gibi " ay nasıl takıyorsunuz o garip şeyleri gözünüze" diye bir tavır takınabilecekken bu tavrı kendime yakıştıramadığım için yapmıyorum....

Son düzenleme:
Kızlar son zamanlar Soflex Topazio alan varmı aranızda Net gün ışıgında bir resim eklerseniz çok sevinirim...

Son düzenleme:

evet b&l lensler bazı kişileri korkutuyorlar...bende birkaç sene önce b&l nin green ocean rengi vardı...sabahları işe giderken hazırlandığımda takıyordum...rahmetli annem de lenslerimden korkuyordu..özellikle yanına gidip gözlerimi açıp "buhuuuuu" yapıyordum o da "uwwww korktum" diyip gülüyodu....az dalga geçmedik o lenslerle

Son düzenleme:
merhaba dah 10 gün önce aldığım 2015 tarihli nc mellerim gözüme oturmuyo ve kayıyor..bir haftadır kullanıyorum ama değişmedi hem kayıyor hemde dar geliyor..çok şanssızım napıcam blmiyorum beni gibi göz çapı (.7 den büyük olan varmı acaba?? nc mel renginden de vazgecemiyorum ama gözüme hangi seri oturur onun hakkındada bir ikrim yok..küçük geldiği için on gün evel aldığım mellerimi satabilirm de ?? yol bulmaya çalışıyorum aaba ne yapılabilir diye??brde nc ler gittikçe neden koyulaşıyor anlamış değilim...her seri farklımı çıkar

ya arkadaslar ben de lens alıcam seffaf numaralı sorum su belkı yanlıs bı yere yazıyorum ama bılgım olmadıgı ıcın nereye yazcamı da bılemedım : sımdı hanı gunluk aylık yıllık seklınde ya bu lensler mesela dıyelım gunluk aldım bı gun kullnıp atcam mı yanı ya da gunluk cıkarmam mı gerekıyo ya da yıllık lens aldım dıyelım hıc cıkarmadan kullnabılıyomuyum yatarken vs... ya da onu da gunluk cıkartıyorum da yoksa omru mu bır yıllık ben hıc bısey anlamadım ((( lutfen cvp verın

yaa evet sorma güneş bende şimdii inanamıyorum kendimee nasıl kullanmışım diye lens dediğin zaten yapay bişey birde freshlook B&l gibi markalarla değişik olsun derken felaket oluyor benim kullandğm renkler bide açık yeşil flndır hep yinede korkunç:)buarada yıllık lensleri soran arkdşım onlarıda hergün çıkartıyorsun zaten gözde uzun süre kalınca rahatsız ediyor lens aylık olanları biay kullanabilirsin vs...mutlaka el hijyeninee çoook dikkat etmen gerek umarım yardımcı olmuşumdur:)

tesekur ederım :)

Ben airoptix aqua marka şeffaf numaralı lens kullanıyorum.Lensin özelligi haftada bir gözden çıkarılıyor, bir ay da ömrü var.Ama ben her hafta cıkarmadığım gibi 2 ay rahat kullanılıyor.Çok da memnunum.
Karar sizin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…