Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Kızlaar yardım edin bana lütfeen çok yardıma ihtiyacım var gözlerim koyu kahverengi lens almak istiyorum kimisi freshlook hareli gri diyor ama kkdeki topikleri incelediğim zaman kimisi rengi çok açmıyor felan demiş onu duyunca freshlook haresiz mavi almayı düşündüm yardım edin doğal dursun istiyorum gözlerimde hafif turkuaz gibi ilk defa kullanacağım yaşım henüz 17 öyle çok büyük rakamlarlada almam biraz zor, neler önerirsiniz

Ablalar yardım edin bana lütfeen çok yardıma ihtiyacım var gözlerim koyu kahverengi lens almak istiyorum kimisi freshlook hareli gri diyor ama kkdeki topikleri incelediğim zaman kimisi rengi çok açmıyor felan demiş onu duyunca freshlook haresiz mavi almayı düşündüm yardım edin doğal dursun istiyorum gözlerimde hafif turkuaz gibi ilk defa kullanacağım yaşım henüz 17 öyle çok büyük rakamlarlada almam biraz zor, neler önerirsiniz

cnm ben freshlook marka lensin nerdeyse her rengini kullandım. hareli gri fazla bir değişiklik yapmıyor hafif bir yeşil oldu bende. haresiz mavi kullananlar memnun genelde. beni eklersen albümümde lens resimleri var bakabilirsin.

cnm ben freshlook marka lensin nerdeyse her rengini kullandım. hareli gri fazla bir değişiklik yapmıyor hafif bir yeşil oldu bende. haresiz mavi kullananlar memnun genelde. beni eklersen albümümde lens resimleri var bakabilirsin.

Ekledim şimdi ablacım doğal durur dimi haresiz mavi sırıtsın istemiyorum pek fazla hani :)

Ekledim şimdi ablacım doğal durur dimi haresiz mavi sırıtsın istemiyorum pek fazla hani :)

kullananlar memnun cnm genelde. fazla sırıtan bir lens değil . ama sende nasıl durur bilmem. malum lens kişiden kişiye değişiyor duruşu

bende almıştım hidrocharme mel... Yakışana yakışmış bende öyle eğreti durdu ki gözüme hiç oturmadı rengide gözümde belli bile olmuyor öyle çekmecede duruyolar bu da bana sağlam ders oldu denemeden bir daha lens almak mı tövbe !!! beğenende güle güle kullansın

Son düzenleme:
merhaba bende solotica lens almak istiyorum ama gözüm dereceli..-3,50 eğer satmak isteyen olursa alabilirim..genelde dereceli bulmak çok zor oluyor.

kizlar bunlar da benim birkac ay once aldigim topaziolarim

Flasli ve flassiz cekim. Topaziolar malesef tam hayal ettigim gibi durmadi, o yuzden simdi hidrosummer azul siparisi verdim vetman sagolsun

fotolar umarım çıkar,ilk kez eklliyorum da. bugün elime geçen quartzolarım.çok doğal duruyor,gayet memnunum

Kızlar nereden resim yükleniyor bilgilendirirseniz size bir resmimi yüklicem. Ayrıca solotica demeyinde bana ne derseniz diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…