Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bence de solotica :) Howar benim albümüme de bakmalısın.. ben de forumdaki kızların fotoğrafına bakarak karar vermiştim... çook memnunum :)

bence de solotica :) Howar benim albümüme de bakmalısın.. ben de forumdaki kızların fotoğrafına bakarak karar vermiştim... çook memnunum :)

çok teşekkürler yardım için canm. zaten senin lensleri gördüm ve karar verdim :))) ama hangi seri daha doğal ve kayma yapmıyooo

canm gözlerin de çok güzel senin şekil olarak. senin fotoyu gördük kuzenm ile şok içinde evet lensmiz bu olmalı dedk.

Arkadaşlar ben şeyi sorcam yaa belki daha önceden sorulmuştur ama :KK30:

Solotica lenslerde freshlook ya da elegance gibi (ikisini de kullandım) yandan bakınca bombe görüntüsü var mı ya ? Umarım ne dediğimi anlatabilmişimdir.
O görüntü çok berbat ya :S İki lensimi de ondan çöpe attım.
Yana doğru bakınca belirgin bir "BEN LENSİİİM" görüntüsü oluyo.
Benim gözüm açık ela, yeşil görünmeye çok meyilli zaten çoğu zaman yeşil görünüyo. Şimdi mel alsam,yeşil görünsün diye tamamen, o görüntü olcak mı? :KK50:
Kafanızı şişirdim kusra bakmayın, yanıtlarsanız sevinirim...

bn frsh look yeşil var normalde kahve gözlerm kmse anlamıo lens olduğunu yandan sağdan soldan fakat gözmn kenarları bulank göruyor neden acaba temz bakamıyormuyum suynu mu az koyuyorum 3 aylık lens kasımda bitcek süresi anlamadım gitti

Dün lens sipariş ettim , aslında ne gelecegını bıldıgım halde belkı ıstedıgım gb durur dıye umut edıyordum ama tabı umutlarım suya dustu ..

Daha önce solocita hdmel kullanmıştım bc.buyuk geldıgı ıcın cıddı sorun cıkarmıstı basıma..
Bc.uygun olsa yıne solocıta alırdım ama yok .. bende bc. uygun olduğu için Natural Color Dark Green aldım ..
Kutuyu açar açmaz bu ne dedım .. bu kadarmı yapay olur ya.. işçilik sıfır .. berbat .. Gözüme takmak ıstemedım ama mecbur taktım .. hiç hoşuma gitmedi resmen bağarıyor ben lensım hemde berbat bir lensim diye ..

Burda Natural colorsun gozunde doğal durdugunu yazanlar olmuş.. Sakın ama Sakın inanmayın .. bukadar adi bir lens asla gözde doğal duramaz .. Solocıta'nın bile lens oldugu anlasılıyordu sımdı bunu takıp sanırım sokağa bıle cıkamam.
$Fotoğraf2778.jpg

çok teşekkürler yardım için canm. zaten senin lensleri gördüm ve karar verdim :))) ama hangi seri daha doğal ve kayma yapmıyooo

benim lenslerim ilk günlerde kayma yapıyordu ama zamanla gözümün şeklini aldılar.. şuan hiç bir problemim yok :) serilerle ilgili pek bilgim yok. benim ki 02/2016 tarihli.. forumdan takip ettiğime göre rengi eski seriye göre daha koyuymuş.. ama ben çooooook seviyorum lenslerimin rengini :KK16:

meraba kızlar :KK3: ben de lensimi yeni aldım ilk taktığımda çok doğladı ama şimdi çok bariz çirkin gelio bana zeminim çok koyu yanlış bi seçim yaptım galiba :26:

Lensin markası ve nosu: Bausch&Lomb softlens green turquoi

bu doğal hali
Eki Görüntüle 239954

bu da lensli

Eki Görüntüle 239955

canım hayırlı olsun ama ben pek beğenmedim oyuncak bebeklerın gözü gibi duruyor hanı şu buyuk bebekler varya onlar gıbı tabı zevk meselesı ama kendı gözlerın daha iyi eğer lens kullanmak ıstıyorsan değiştir derim ben

Son düzenleme:
arkadaşlar bc 8.5 olupta solatika kullanan varmı.malum solatica ların bc si .8.7 merak ediyorum kullanıp ta rahat bulan varmı.benimki 8.5 almak istiyorum korkuyorum kayar diye.fresh look kullanıyorum 8.6 onlarda kayıyor çünki.benimle aynı durumda olan varsa yardımcı olabilirmi?

2 hafta önce frehslook hareli gri almıştım denemeden ve göz çapını ölçtürmeden direk gidip lens sastan optikciden ilk taktığımda baya büyük olmuştu şimdi sanki küçülmüşler gibi yada gözlerim alıştı ben numaralı kullanıyorum gözlük ayarından 50 derece düşük verdiler ama net göremiyorum ve gözlerimi kapayıp açtığımda bulanıklasıyor ve kayıyor bu lenslerin gözde sabit durması gerekmiyormu 2-3 gün sonra lenslerimi deiştirmeye gitcem ve hangi marka nın lensinden alcağama bi türlü karar veremedim neti alt üst ettim ama sizce hangisi gözde daha doğal duruyor ölü gözü yada balık balık olmayanı soloyica varmı diye aradım ama öyle bi markayı duymadıklarını ve öyle bi marka olmadığını söylediler kullanıcı yorumları genelde soloticanın daha doğal durduğunu söylüyor yaaa nolur yardım edin banaaaa keşke almadan önce keşfetseydim burayı :KK14:

arkadaşlar bc 8.5 olupta solatika kullanan varmı.malum solatica ların bc si .8.7 merak ediyorum kullanıp ta rahat bulan varmı.benimki 8.5 almak istiyorum korkuyorum kayar diye.fresh look kullanıyorum 8.6 onlarda kayıyor çünki.benimle aynı durumda olan varsa yardımcı olabilirmi?

ahhhh bende senden isticem yardım sen ne zamandır kullanıyorsun lens yaa bendede kayma oluyor neden oturmuyor bu lensler peki sende buğulu görme oluyormu gözümü açıp kapatınca heryer buğulanıyor:KK37: ayrıca lenslerin çok güzel olmuş :KK69:

ahhhh bende senden isticem yardım sen ne zamandır kullanıyorsun lens yaa bendede kayma oluyor neden oturmuyor bu lensler peki sende buğulu görme oluyormu gözümü açıp kapatınca heryer buğulanıyor:KK37: ayrıca lenslerin çok güzel olmuş :KK69:

o kayma bc ve dia uygun olmadığı için oluyor.benim bc 8.5 dia 14.5.bunun dışındakiler kayıyor.malesef.bulanıklıkta kayma olduğu zaman renkli kısmı görme noktasına gelmesi yüzünden oluyor.malesef ölçüler uygun bulmak zor.göz dr.gidip lens alacağınızı söylerseniz.bc ve dia yı ölçüp yaıyor.lensimi beğendiğin içinde teşekkür ediyorum

ayrıca katılıyorum neden yönetim bişey yapmıyor gülünecek değil sinirlenecek bişey var orada !!!!

freshlook kurşuni alan yok mu yaa :) ben bugun aldm ama acmadm henuzz yarın denıycemm

X