Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Ayy çoook teşekkürler canım. foto bulursan mutlaka haberim olsun

verde marineler adore bi light green e benziyor gerçekten. hatta adoreler daha açık ve hoş durmuş gibi ay adore mi alsam ki kafam karıştı şimdi. sen ne dersin canım?

arkadaşlar freshlook ve amazon marka lensler siyah gözümde...

ay griye bayıldım yanlızzzz . gözün siyah mı cnm. ikiside super durmuşşş :)
cnm bide bişey sorcam sana. freshlook olan lensleri 1 ay mı kullanıyosun sen 3 ay mı? 3 aylık diye satılıyor ya. ben emin olamıyorum

Son düzenleme:

Canım sende öyle bi göz var ki, ne taksan yakışıyor Freshlook grilerin ilk kez birinde bu kadar doğal durduğunu gördüm Amazonları da çok beğendim. Nasıl rahat mı lensler? Ben de Amazon Blue almak istiyordum ama net çekilmiş bi fotoya rastlamadım Bide pupil boşluğu nasıl? freshlooklarla yada soloticayla kıyaslarsak?

bunları ben kardeşime hediye aldım benim değiller ,sizler için takmışken resmledim ,malum siyah göz ender ve kullanıcıları ..
rahat ettim lenslerde ,batma vs yaşamadım..ama uzun sürede ne olur bilmem..kardeşim freshlook ları 5-6 ay kullanıyor işin aslı hergün solüsyonu değiştiriyor tabii.. pupilleri daha dar ama görüş açını engellemiyor,geniş değil pupğiller resimdeki gibi..amazon un yapısı daha ince freshlook a kıyasla.. solotıca da pupıller geniş hatichçim bunda o yok konforu da pek farklı gelmedi ... birde elegance gri vardı ama onu resimlemeyi unuttum ,oda solotıca charm serisi gibi gözümü büyülltü :) ve bende mavi yansımalı durdu ,onuda haftaya resimlerim gidince kardeşime ama doğallık derseniz solotıca kadar doğal değiller tabi..

verde marineler adore bi light green e benziyor gerçekten. hatta adoreler daha açık ve hoş durmuş gibi ay adore mi alsam ki kafam karıştı şimdi. sen ne dersin canım?

canım biliorum biraz geç oldu ama adore bu aralar benide cezbediyor ama sadece açık renk gözleri renklendirmeye yarıyo diyo pek çok kişi çok doğal olduğunu söylüyolar ama koyu gözlerde etkin renk değişikliği yapmıyomuş yine risk yani almamız halinde istnblda bi firmayı aradım adore için neden bizi aradınız antalyadada var demesin mi nerde dedim kapatın bakim sizi arayım dedi duymadım teli 3 defa aramışlar ( tekrar aricam demo varsa gidip denicem tabi umarım bana şehrin bi ucunu tarif etmez

nilcim amazonlara bayıldım burcuda kullanmış bi ara amazon ben ilk onda bu rengi gördüm ve onada çok yakışmıştı reelde de böyle doğal mı resimde çok doğal duruyolar amazonun renklerinide karıştırmam lazım şimdi

Adoreler için doğal duruyor çünkü marjinal bi değişiklik yapmıor diyorlar. gözü çok açmadı için doğal gözüküyormuş. dediğin gibi açık renk gözlüler için harkaymış. ama deneme şansın olursa süper ya. mutlaka foto çek ve paylaş bizimle canım

adore gri gördüm bugün youtube da kzın gözleri siyah ama uzaktan bile belli gri olduğu bide parlak parlak valla napcağımı şaşırdım canım bende :26:

Çok teşekkür ederim canım Ya hala ardığım maviyi bulamadım. malum kahverengi göz ve mavi lens büyük bi risk. B&L bile deniyesim geliyor. sonunda aradığımı bulurum inşallah. Freshlooklardan memnunum ama nihayetinde soloticalar kadar doğal değiller soloticalarda da pupil genişliği malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…