Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

benim lenslerimden bahsediyosan o amazon colors sophıstıc 10 yıldır muhtelif yeşiller kullandım mavide çok seviyorum ama tonunu bulamadım bi türlü

evet kndi gözm kahve adore marka ama kmse lens olduunu anlamadı açmıo çnkü rengini çk yapay durmuo dier bazı lensler gbi damarda yok tavsiye ederm ama çk belrgn bişe istiorsan alma bence :)opuyorumnanaktan
benim gözlerimde kahve normalde ama damarsız lens bulmak zor gerçekten tamam çok yapay durmasın istiyorum ama birazda renk te katsın ...

bir de sitesinden baktım t-blue yazmışsın sanırım tri color blue oluyor bu kzın lensi o zaman Soleko şu linkten bi bak cnm gerçi sen bakmışsındır belki aradığın için bu tri color lar neye göre oluyor acaba queen color ı da var sadece color ı da var. ama türkiyede ne kullanan var ne de satan galiba bunları :)

ya ben ankarada bi yerden aldm adres verebilior muyum bilmiorm ama verebiliorsam diim tbii (gözde optik die bi yer karanfilde) bu koyu bi yeşl durdu güneşte turkuaza benzio dien arkadaşlarm oldu ben amazon, elegance vs denedm fakat en doal bu durdu bence resmden pek belli olmamş ama doğru

canımcımm çok teşekkür ederim ne zamandır girmiyordum şimdi gördüm yazdıklarını ..
vidyolar açılmadı bende sayfa görüntülenemiyor diyo ..
ama t blue satan bi yer bulmuşşun çok sevindim cnmm ..
hemen 1 tane edinmeliyi m bu lensten =)

cnm soleko satan bi yermi burası ..
akşama hemen giderim muhtemelen .. b
bana özelden msj at cnmmm ..
yada buraya yaz işte ..
telefonu varsda bi görüşeyimm

Umarım ekleyebilmişimdir zemuszemus

Eklentiler

• $CIMG0012.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 60
kizlar buraya koyamadim ama profilimde bir album var... topazio gormek isteyenler bakabilir... sevgiler

arkadaşlar freshkon sky blue.1 sene önce kullandım.1 hafta falan anca taktım.takma çıkarma konusunda pek becerikli olamadım çünki.ama ilk takışımdan beri herhangi bi sorun yasamadım.yine takmayı düşünüyorum ama işte su takıp cıkarma yokmuuuu bilmiyorumkismile

bushracım çok güzelmiş ama ben yinede kalite açısından hemde doğallığından amazon sky blue'yu tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…