Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Aaa Ceyda melleri mi satmaya karar verdin onlar da çok yakışıyordu =) Meller çok çabuk satılır bence en çok kulllanılan solotica rengi

Evet canım ya mavi hastası oldum kıyamıyorum topaziolarıma.. Takmazsam takmayayım dursun dedim en son, özel gecelerde filan takarım...Yine gündüzler için ice, azul ve crystal aliiiciiimmm ama :teytey:

ya arkadaşlar herkese sormaktan canım çıktı ama deepika padukone'nin şu lenslerine önerebileceğiniz bir lens varmı??

Yaa banada yardım edin gözlerim
koyu kahve diil hareli açık ama gzölerim çok büyük
eşşek gözlülerdenim bende bu yüzden lenste taşıo kahvelerim gözukuo
gözü büyük olan yokmu yaa sırnaşık şey ama büyük markalarda güzel oluo onlar çok ince
ben ince lens istıorum hani sanki çıkıcak gibi durmasın göz YARDIMMMM

arkadaslar nette ne gordum bılıomusunuz...artık lenslere veda.. gozrengınızı kalıcı olarak degıstırebılıosunuz kucuk bı operasyonla...google ya da toutube a new iris implant yazın ızleyın..

Evet haklısın. Rihanna da bu operasyondan geçirmiş diye duymuştum.Tvde

slm kızlarr ..
Bana bebek mavi lens kullanan arkadaşlar foto ekleyebilirmiii ..
Marka tavsiyelerinizide bekliyorumm ..
Beby blue hareli haresiz fark etmez yalnız gözlerim koyu kahve ..

oky cim saol bitanemm ama soloticanın bebek mavi lensi yok tam olarak malesef .. ıce denedim ama hiç yakışmadı bana cnm ..

kızlarr soleko t-blue diye bir lens duyanınız kullanananınız varmı ..
bayıldım lense ..
foto ekleyinn lütfennn ..

bu lensi nasıl alabilirim nereden getirtebilirim yardım lütfeennnnn .. çok beğendim ..
gerçekten böle duruyormu ?? az sora fotoda eklicem ..

bunlarda benm yeşl lenslerm daa dün aldm ben beendm gbi:1rolleyes: yorum yaparsanz çoook sewnrmmm

Eklentiler

• $SP_A0291.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 46
arkadaşlar aranıza yeni katıldım lens konusuna özel ilgim var kulandıklarımı ve sizlerin kullandıkları hakkında görüşlerinizi almak isterim...a.s.

Eklentiler

• $34897_111416705575668_100001220161951_74187_7105295_a.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 51
evet kndi gözm kahve adore marka ama kmse lens olduunu anlamadı açmıo çnkü rengini çk yapay durmuo dier bazı lensler gbi damarda yok tavsiye ederm ama çk belrgn bişe istiorsan alma bence :)opuyorumnanaktan

arkadaşlar aranıza yeni katıldım lens konusuna özel ilgim var kulandıklarımı ve sizlerin kullandıkları hakkında görüşlerinizi almak isterim...a.s.
dogrusu bunu freshlook dimensios deniz yeşiline benzettim
yani belirginleştirici lense benziyor cok dogal görünüyor güle güle kullan a.s.

bunlarda benm yeşl lenslerm daa dün aldm ben beendm gbi:1rolleyes: yorum yaparsanz çoook sewnrmmm

bu fotograftan hiç bişey anlasılmıyor ki
uzaktan mavi bi lens var sadece :1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…