Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

kızlar bu da benim freshlook açık mavim.. pek beğenmiyoruz b&l gri almayı düşünüyorum

Eklentiler

• $Image009.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 68
[

güneşcim sen bu b&l ları ne zman ve nerden aldın acaba yeni b&l aldım ben pupil boşluklarını genişletmişler seninki eskisi gibi küçük nerden ve ne zman aldığını söylersen çok sevinirim

kizlar ben b&l gri almayi düsünüyorum.. resimlerde birinde b&l gri daha farkli durmus yani gri ama alttan kahveleri gözüküyor seffaf gibi bazi yerleri ben öylesini istemiyorum acaba o hareli ya da haresiz olmasindan mi kaynaklaniyor b&l grinin hareliyle haresizinin fotolarini koyabilirmisiniz :) bu arada hep sayfaya teker teker baktim canlairm hepinizinkide cok güzel

merhaba hanımlar işte bende geldim aranıza:))

bu resmim kendi gözlerim...

bu resimde elegance 2 ton mavisi var:))

bu rsimde elegance mavi var:))

burdada elegance gri :))

Son düzenleme:
arkadaşlar şu lensli fotoğraflarınızı gözünüzün içine girerek değil de normal uzaklıklardan, çekip koysanız böylelikle bizlerde görünce korkmayız. bir de gözlerini şişire şişire bakanlar olmuş fotoğraflarda yani o da lensin tuhaf durmasına neden oluyor. normalde hep pörtlek mi bakıyoruz? hayır... öyle fotoğraflar koyanlar olmuş ki yemin ederim kusura bakmayın ama içim kalktı.
ayrıca "damarlı lens" diye bir şey yoktur "hareli lens" vardır. "damarlı lens" ifadesinin söylemi bile insanın içini bi tuhaf yapıyor.

Gözümüzün içine sokarak koyuyoruz ki kullanmayan arkadaşlar lensin dokusu hakkında bilgi sahibi olsun.Uzaktan koyunca sadece rengi belli oluyor.
Damarlı lens diye bir şey vardır.Damar denilen şey hare değil.Hareli veya haresiz oluşundan tamamen farklı bir durum.Lensin renkli kısmındaki çizgiler, özellikle B&L damarlı bir lenstir mesela.

Zaraccom hareli grilerim, resim biraz bulanık ama rengi aynen böyle, ben beğenmedim.
[/URL][/IMG]

Elegance 2 ton maviye bayıldım. Sanki bi tondan daha doğal. Yoksa bana mı öyle geliyor

Son düzenleme:
damarlı lens le hareli lens aynı şey değildir. bizler damarlı lens diye,lenslerdeki o damar damar olan çizgilere deriz. hare ise lensin etrafındaki dairedir. yani,onun çevresindeki halka.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar freshlook saf ela kullanan var mı fotoğraf paylaşır mısınız

merhaba kızlarr simdi ben lens almayı düsünyorum benim gözüm açık kahve ama cidden açık kahve güneşte bal rengi opuyorumnanaktan fakat her zaman güneşe çıkıp bakmıyorum ve yesil lens almak istiyorum bu konuda fikrinizi alabilir miyim kaliteli olanlar fiyat önemli degil yeterki kaliteli ve doğal dursun

Eğer naturel bir yeşil arıyorsanız Rainbow ve soleko markalarını web'den inceleyebilirsiniz. Kendi renginizle bütünleşip çok doğal sonuçlar yaratabilecek yeşilleri var.

Eğer naturel bir yeşil arıyorsanız Rainbow ve soleko markalarını web'den inceleyebilirsiniz. Kendi renginizle bütünleşip çok doğal sonuçlar yaratabilecek yeşilleri var.

Yorumun icin tesekkürler solekoyu hic duymadım rainbow'u onerenler var baktım yesil renklerine fakat fantasy line elite line bunlar ne oluyor tam olarak bu arada elite line da fıstık yesili cok hos cidden yerimseniben

Yorumun icin tesekkürler solekoyu hic duymadım rainbow'u onerenler var baktım yesil renklerine fakat fantasy line elite line bunlar ne oluyor tam olarak bu arada elite line da fıstık yesili cok hos cidden yerimseniben

Biri hareli diğerinin ise yapısında hare yok; ama gözün kendi haresini ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmış. Giaollo denen bir renk var ve en doğal Rainbow çeşitlerinden biri, yine Spice bir diğer naturel renk. Gözün kendi taban rengiyle birleşip doğal bir sonuç yaratıyorlar.

Ben yine de Solotica'yı da araştırmanızı öneririm. Onlarda da üç seri var. Hareli, Haresiz ve doğal seri. Geneli yarı saydam olduğu için gerçek irisle yumuşak bir geçiş sağlayarak çok naturel duruyorlar Rainbowdaki Elite Line ve Fantasy Line gibi, Solotica'nınkiler de Hidro Cor, Hidro Charme ve Natural Color.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, elimdeki 10.06.2010 tarihinde 170 TL’ye aldığım, faturalı (hem aldığım tarih hem de aldığım fiyat üzerinde yazıyor), yeni seri hidrocharm MELlerim var, 100 TL’ye veriyorum. Sebebi 5’den fazla lensim olması ve almak istediğim birçok solotica rengi olması. İlgilenen arkidişler özelden mesaj atabilirler. Özelden mesaj atma hakkı olmayanlar için mail adresim ct_mimarlik@hotmail.com

Aaa Ceyda melleri mi satmaya karar verdin onlar da çok yakışıyordu =) Meller çok çabuk satılır bence en çok kulllanılan solotica rengi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…