Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

rainbow dark green'lerimin resmini koyacaktım fikir versin diye ama 100 mesaj sınırına takıldım

nasıl link veya fotograf ekleyebilirim acaba?

Merhaba arkadaslar,

dün solotica hidrocharme mel lenslerim geldi. Ama tam istedigim gibi degiller sanki. Hatta birisin rengi birisinden daha acik yada daha koyu. Sag sol degistiriyorum ve yine ayni sonuc. Normal mi??

Merhaba arkadaslar,

dün solotica hidrocharme mel lenslerim geldi. Ama tam istedigim gibi degiller sanki. Hatta birisin rengi birisinden daha acik yada daha koyu. Sag sol degistiriyorum ve yine ayni sonuc. Normal mi??

belki birisi ters dönmüş olabilir mi ?
lenslerin ters yüzleriyle düz yüzlerinin de renkleri farklı olabiliyor...
daha açık renk görüneninin iç yüzü dışına dönmüştür..yani ters dönmüştür...açık renk görüneni bi ters yüz etseniz ?

onu denedim ama sonuc alamadim. ya bide lenslerin kivamida cok farkli birisi yani koyu olan kalip gibi biraz daha sert, ötekisi daha yumusak hemen büzülüyo felan, umarim anlatabildim.
ooof ya napacam???

günaydın kıslar vetmancığım dün quartzolarımı kargoladı bugün gelicekmiş..sositososito çok heycanlıyım..delikafadulden elime ulaşınca fotolarımı ekliycem

bende koymak ıstıyorum ama böyle bir yazı çıkıyor mesaj atamıyorum ne demek acaba ?

To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 1 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

bu da b&l nin hareli violeti...laf olsun diye almıştım...

kendi gözüm

2i2am95.jpg

lensler

125gh9c.jpg

n6z48l.jpg

çok belirgin bu.

Arkadaşlar foruma resım eklemeyı cok ıyı bılıyorum ama bende neden böyle bir hata çıkıyor ?

To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 4 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

Son düzenleme:
benim göz numaram 2 derece miyobum.gözlük kullanıyorum.lens ben de kullanabilir miyim acaba?yakın çevremde lens takanlardan bazıları pişman bazıları memnun.acaba marka ve fiyata göre mü oluyor iyisi kötüsü.bana yardımcı olabilecek var mı acaba?zor oluyor mu?

Arkadaşlar foruma resım eklemeyı cok ıyı bılıyorum ama bende neden böyle bir hata çıkıyor ?

To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 4 posts.

En az 100 mesaj sonra resim, foto ve link eklenebiliyor.4 mesajın olduğu için ekleme yapamıyorsun :)

Pandora lens güzel de gözünü nasıl rengarenk boyadın kıs :)) Boyalar karışmıyor mu birbirinine...Çok da hoşuma gitti heee :)

En az 100 mesaj sonra resim, foto ve link eklenebiliyor.4 mesajın olduğu için ekleme yapamıyorsun :)

Pandora lens güzel de gözünü nasıl rengarenk boyadın kıs :)) Boyalar karışmıyor mu birbirinine...Çok da hoşuma gitti heee :)
sağol canım ...yok karışmıyor renkler,üst kımıda o şekil renkli idi..o kısmı karıştırdım mesela opuyorumnanaktan

kızlar bende freshlook hareli safir kullanıyorum ama etrafımdakiler bana yakışmadığını söylüyor gözlerim koyu kahve aslında resim var ama 100den fazla post falan diyor o yüzden ekleyemiyorum ama albüm olarak eklemiştim görebilirseniz :/ bana ne önerirsiniz? aslında gözüme freshlook moonlight ve tanita tikaram gri'yi kestirmiştim ama moonlightı nerden bulabileceğimi ve bende nasıl duracağını bilmediğim için almaktan korkuyorum mirmirmirmir

Son düzenleme:
selam resim nasıl koyuyoruz bende payşamka istedim ama yardımcı olurmusunuz

Resim yükleyebilmek için öncelikle 100 mesajdan fazla atmış olmak gerekiyor. Sonrasında mesaj atarkenki panelde eklentiler bölümü var (simgesi ataç şeklinde) onu tıklayıp bilgisayarınızdaki herhangi bir resmi seçip tamam diyorsunuz. Resim mesajla birlikte yollanıyor.

X