Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

buda benim lensim bal rengi[/QUOTE]

bal renginden cok turumcumsu birenk almıs
flashdanmı acaba CADIARZU

evet freshlook... flasdan olabilir ama normaldede cok farkı yok resimden

daphnecim peki bu rente yıllık alabileceğim başka marka war mı freshlook aylık zaten.elegancelerin yeşillerini hiç bilmiorum bakmadım.

behriyecim benim kullandığım rainbow fıstık yeşili bu renk oluyor.Çok güzel açık bir renk.Mellerde sanırım aynı rengi yaratıyor ama daha koyu bir renk alıyor galiba gözlerde.bir kaçtane resim ekleyeyim netten hem fikir edinmiş olursun.opuyorumnanaktan

Kızlar yüklendimi resimler bilemiyorum.

Eklentiler

• $images.jpg
    1,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $images 1.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 117
  • $images 2.jpg
    1,8 KB · Görüntüleme: 43
  • $images 3.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 44
Hhh yüklenmiş neyse.Behriyecim ilk ve üçücü resim rainbow fıstık yeşili.ikinci resim başka bir lens markası ama bende rainbowlar tıpkı bu 2. resimdeki gibi duruyor.Ferhundeninn resminide göz rengi tavsiye ettiğim renkle aynı olduğu için koydum ama çok küçük çıkmış belli olmuyor:)) freshlookun hareli yeşilide bunlara benzer bir renk oluyor ama biraz bombeli duruyor.Yani lens olduğu belli:))

canım göz rengim koyu kahve benim hatta fotomu koyayım.

Eklentiler

• $adsız.JPG
    54,8 KB · Görüntüleme: 64
maviler b&l olduğu için, griler de kendi göz çapıma göre biraz büyük olduğu için doğal durmamış olabilir. sophistikte bc:8.7 den küçük yoktu. benim daha küçük.

daphnecim foto yüklemişsin tatlım baktım şimdi beğendim ama bunlar baya açık renk cnm.fotolar için çokk teşekkür edrim a.s.

maviler b&l olduğu için, griler de kendi göz çapıma göre biraz büyük olduğu için doğal durmamış olabilir. sophistikte bc:8.7 den küçük yoktu. benim daha küçük.

Evet cidden baya koyuymuş göz rengin.Bu arada maşallah tam esmer güzelisin.Fotolara ayrıntılı bir şekilde tekrar bakacam lolalucycim belki ben yanılmışımdır.Ama dediğin gibi B&L lesnler doğal durmuyor pek.
Soloticanın topazio su çok güzel durur sende.Hem koyu kahve gözüde çok doğal ve açık bir renge dönüştürüyor.
:1hug:

Lolalucycim göz rengin epeyce koyuymuş.Bu arada sende tam esmer güzelisin maşallah.Şöyle güzel bir mavi çok yakışır bence sana.Dediğin gibi B&L lensler doğal olmadığı için doğal durmamış olabilir.Zaten kimsede memnun değil zaten gözdeki duruşundan.Şimdi Freshlookun safir mavisi çıkmış.Bi araştır derim netten.Gayet belirgin ve de doğal sayılabilecek bir lens.Bende bi denemeyi düşünüyorum.Beğenirsem sizede tavsiye edeceğim.:teselli:

amaaaaaaaaaan yazımın silindiğini zannedip iki kere yazmışım.Allahtan 3. yü yazmamışım.kusura bakmayın kızlar.Birini dikkate almayın lütfen:)))

amaaaaaaaaaan yazımın silindiğini zannedip iki kere yazmışım.Allahtan 3. yü yazmamışım.kusura bakmayın kızlar.Birini dikkate almayın lütfen:)))

ah ilahi canım çokhoşsun:) esmer güzeli lafınabayıldımçok teşekkürederim. ben de devamlı lenslere bakıyorum ben de soloticanın topaziosuyla quartzosunu beğendim. bir de rainbow fıstık yeşilide güzelgörünüyor ama solotica denemeye karar verdim. bir de bayaa tuzlu geldi 175lira gittigidiyorda. başka nerede bulabilirim bilmem...

Aynen banada çok pahalı geldiği için alamıyorum soloticayı.Senin için bir resim ekliycem birde buna bak.Ben bayıldım.Eminim sende çok beğeneceksin.üstteki rainbowun açık grisi.Çok güzel duruyo gözde.ikinciside rainbow ama hangi rengi bilemedim doğrusu.Birde normal grisi var.Açık griden biraz daha koyu bir renk.O renk sana yakışır bence çok ta doğal durur.Bir bak derim resimlere.:1hug:

Eklentiler

• $sampleja5pl7.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 46

2.ci resimdeki yabancı forumlarda custom lens olarak gösteriyolar pek benzetemedim zaten rainbowa.

vallaha ikisi de süpermiş. rainbowu da düşünebilirim teşekkürler. alırsam resmimi koyacağım mutlaka...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…