Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

kızlar ben daha once freshlook kullanmıstım ama tek gozumde batma yapmıstı bı hafta falan ancak kullandım kurumada yapıodu. aynı sorunla karsılasan var mı?

arkadaşlar foto ekledim kimse yorum yapmadı ama yorumlar bekliorum kimse yok mu.

benim istediğim bir renk çok güzel yakışmış benim gözlerimde koyu kahve bende düşünüyom lens almayı bu renk hoşuma gitti ama 1 aymış ömrü doğrumu ve numarasız renkli lenslerin fiyatları ne kadar acaba

Fotoğrafta gözümde olan lens, freshlook haresiz mavi. 3 aylık olmasına rağmen uzunca bir zaman kullandım sorunsuz olarak. ne kadar uzun olduğunu söylesem yuh dersiniz, o kadar uzun. . Şimdi Freshlook yeni bir seri çıkartmış. Radiance diye bir seri ama maalesef Türkiye'de bulamadım. Seride "moonlight" isimli bir renk var ki, önünde diz çöktürür. :)

Eklentiler

• $IMG_5534.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 46
arkadaşlar açık kahverengi gözlü olup hareli gri veya yeşil ya da turkuaz kullanan varsa resim koyabilirmi acaba nasıl duruyo merak ediyorum ona göre bi seçim yapıcam da yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar açık kahverengi gözlü olup hareli gri veya yeşil ya da turkuaz kullanan varsa resim koyabilirmi acaba nasıl duruyo merak ediyorum ona göre bi seçim yapıcam da yardımcı olursanız sevinirim

hepsi freshlook yalnız turkuazın flashsız fotoğrafnı bulamadım en yakın zamanda çekerim öyle damarsız durduğuna bakma dokusu diğerleri gibi ve çok yapay :)

gri

yeşil

turkuaz

bu sitede yeniyim resim cıkmamıssa acemilikten olsa gerek :gitme:

freshlook hareli yesil
hic memnun değilim hiç belli olmuo lmaz:
http ://img75.imageshack.us/i/n6974346851221320280.jpg/

kızlar bende lens alıcam raınbow elıte emerald green kullanan varmı aranızda daha once gıallo almıstım koyu cıktı daha acık ıstıyorum bu lens hakkında bı fıkrı olan varmı ya da yesıl renk olarak hangısını tavsıye edersınız koyu olmasın

rıca ederım canım ıste bu renkten daha acık ıstıyorum bıldıgın bı marka varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…