Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

daphne cnm bu griler çok soğuk ya kötü duruo çok açık

Yok behriyecim ya bence güzeller.Şahsen soloticanın bir çok rengini yolda bırakırlar bence.Topazio dışında.Bu arada nerelerdesin sen epeydir göremeyince merak ettim.:umursamaz:

2.ci resimdeki yabancı forumlarda custom lens olarak gösteriyolar pek benzetemedim zaten rainbowa.

Evet olabilir aslında.Ama ilk resim rainbo.Bende rainbow kullnaıyom kesinlikle damarlanma falan yok.renk olarak çook beğeniyorum çok memnunum .sadece sanırım yıllık lense alışkın olmadığım için biraz rahatsızlık veriyor.Ama renk konusunda teredütün olmasın.Sana özelden bir iki resim atayım bak bir istersen.

KIzlar özelde resim ekleyemiyorm.Ekleme butonu yok.sadece bende mi yok acaba???

bendede buton yok
bu şeklde eklersen çıkar sanırım

daphnecim buralardayım tatlım seninle bi türlü denk gelemioruz.ben forma giriorum sen yoksun:)

Behriyecim karşılaşamıyoruz bir türlü.Ben pek fazla giremiyorum foruma bu aralar işten dolayı .Senide göremiyorum fazla.hayırdır nerelerdesin?

Behriyecim hangi lensi alacağına karar verdin mi canım?sen alıncaya kadar ben nerdeyse 3.lensimi alcam kıs:)))Bu defa amazonun grisini kullanayım diyorum.Veya freshlook mavisini.

Yaa bu arada bu lens sevdası takıntı haline dönüşüyor.Sürekli yeni markalar ve yeni renkler var aklımda.Bu gidişle tüm gelirimi lenslere yatıracam.

amazon grisi güsel mi canım bak elegance gride güsel görmüştün benim fotoyu dimi tawsiye ederim tatlım

peşin alcam canım şimdi benim düğüne az kaldı nişanlım asker 3 ay sonra gelio o yüzden çeyiz falan derken lens 2 planda kaldı biraz alırsam peşin alırım canım zaten daka mantıklı

X