Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

1. resimde sophistic grey
2. resimde b&l mavi

Eklentiler

• $adsız1.JPG
    20,6 KB · Görüntüleme: 39
  • $ghkhdjfhs.JPG
    9 KB · Görüntüleme: 40
Mavi ve gri lenslerin doğal durabilmesi için göz renginin koyu kahverengi olması gerekiyor.Test edip onayladım ben bunu.Lolalucy arkadaşımızın gözleride açık kahverengi galiba.Ondan mavi lensler doğal durmamış pek.Açık kahverengi gözle bütün yeşil lensler çok güzel bütünleşirken mavi lensler kahve mavi arası tuhaf bir renk alıyor.Bende mavi lens denedim ama cidden gözleri koyu renk olan arkadaşta aynı lens çoook daha doğal ve güzel duruyordu.

Evet behriyecim güya ekliycektim ama vakit bulamıyorum.Resmi çeksem bile bilgisayara atmak için başka birinin desteğine ihtiyacım olacak çünkü bu konuda beceriksizim biraz.o yüzden böyle gecikti.Ama en kısa zamanda söz.Bu arada sana özelden mesaj attım.

evet freshlook yesil rengi kllaniyorum colorblends olanindan :)
gözlerim koyu kahve oldugundan dogal görunuyor

canım çok yakışmış ben çok beğendim güle güle kullan ayrıca freshlook beni çok şaşırttı.daphne cim haklıymışsın canm fershlook muşklava:

canım çok yakışmış ben çok beğendim güle güle kullan ayrıca freshlook beni çok şaşırttı.daphne cim haklıymışsın canm fershlook muşklava:

Evet behriyecim sanada tavsiye ediyorum.inanki melle çok benziyor birbirine.Daha önce bende kullanmıştım aynı rengi.Melden önce bi dene.fikrin olmuş olur.Ve sana yaşışacağından eminim.:1hug:

daphnecim peki bu rente yıllık alabileceğim başka marka war mı freshlook aylık zaten.elegancelerin yeşillerini hiç bilmiorum bakmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…