Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

İkisi de Freshlook.Bunlarda benim hazellerim,almak isteyene fikir olabilir:)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Buda mavi,flaslı.:)

Açıkçası ben renkli lens kullanma taraftarı değilim,biraz yapay geliyor bana.Tabii herkesin kendi zevki :) ya da benim gözlerim renkli olduğu için gerek duymuyorum galiba.Böyle işte :)

$rthfytr-vert.jpg

Açıkçası ben renkli lens kullanma taraftarı değilim,biraz yapay geliyor bana.Tabii herkesin kendi zevki :) ya da benim gözlerim renkli olduğu için gerek duymuyorum galiba.Böyle işte :)

Eki Görüntüle 561376

O zaman ne işin var lens topiğinde :KK9: Burası mavi gözlerinizi koyun hava atın topiği değil,lensli gözlerinizi koyun topiği ...:KK34:

kusura bakmayın o zaman,biraz yanlış bir gönderi oldu sanırım.herkesin kendi gözlerinin,ne renk olursa olsun ayrı bir güzelliği var bence :)

$540242_335529276540170_1839228986_n.jpg $564222_304141019678996_1259273531_n.jpg

Freshlook un yeşilini kullanıyordum kızlar, doğal duruyor ve ten rengime gidiyordu. Şuan şeffaf kullanıyorum. Sebebi şuanki lensimi 1 hafta çıkarmasam da sorun yaşamıyorum, diyeceksiniz ki geceleri yatarken çıkar o zaman :) anlatmak istediğim oksijen geçirgenliği lensin, renkli lensimle gözüm akşama doğru kurumaya başlıyordu. Araştırdım istediğim özellikte renkli lens bulamadım. Renkli olarak yine aynı lensleri kullanmaya devam ediyorum ama arada :)

ben de freshlook hareli yeşil kullanıyordum, herkes kendi gözün gibi diyordu fakat şimdi tanita tikaram gialloya geçtim ve olması gereken buymuş diyorum. ne bombesi belli ne de ortadan gözümün kahverengisi sırıtıyor. oldukça doğal duruyor görenler şeffaf lens taktım sanıyor hatta annem bile lens takıp yakmadığımı anlayamıyor :KK70: tek sorun loş ortamlarda belli olmuyor :KK42:

$g.jpg Bu da benim lensim kızlar. Yalnız solotica ocre istiyorum kullananlara sorum olacak harelinin yapay durduğunu düşünüyorum haresiz mi alsam? Bir de sağ gözüm 2.5 sol gözüm 3 numara numaralı istiyorum. Tek mi kutuda çift mi bu lensler?

meraba arkadaslar bırınız bana yardım edın lutfen kafam cok karıstı gozleırm kahverengı ve cok dogal bı lens arıyorum solotıca hıdrocor mel mı yoksa natural mel mı yoksa dıgerı neydı hıdrocharme hangısı arkadaslar lutfen yardım edın bana :KK43:
karar vermeıyorum bıde focus evergreen duydum o cok dogalmıs ıcınde opak falan o o capolayı falan yokmus lutfen yardım edın

arkadaslar solotıca yı benbı eczaned ebuldum ve bana numaralısı yok dedı ama yazısmalarınızd aoldugunu goruyorum anladım ya lutfennnnnnnnnnn yardım edınnnnn bana:KK43:((((((((((((

alışmadığın için öyledir :KK1::KK1:
bende takmak istiyorum ama sevgilim sakın takıp gelme bakamam gözlerine dedi :26:

Benim sevgilim başlarda izin veriyordu takmama sonradan izin vermemeye başladı... Hatta en son taktığımda hiç bakmadı yüzüme, ceza olarak... "Bu benim aşkım değil, başka biri bu, bakmıcam" dedi... Bende bir mağazaya girip aynada çıkardım... Artık takamıyorum hiç...

X