Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım pekı hani gözleri daha süt oldugu ıcın zararlı olmaz mı ?

Yani bana da kullanan arkadaşlarıma da hiçbir şey olmadı. Zaten şeffaf lenslerin su oranı artık çok yüksek. Varlığı yokluğu belli değil. Gözünün tam ölçüsünde bir lensi mikrop aldırmadan kullanırsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Kullan atları doktoruna bir sor istersen.

Peki canım , çok teşekkür ederim ilgilendiğin için hihoyyyt

:hooray:
Daliah lenslerin süper görünüyor, çok doğallar ve sana çok yakışmış. Bunlar Diamond Light Blue muydu? Senin doğal göz rengin nasıl? Ela ise çok sevinirim lensleri daha iyi değerlendirebilirim o zaman. Doğal göz renginin de fotosunu koyarsan çok sevinirim.
Dark Blue nasıl durmuştu onu çok merak ettim.

Siyahlar Geo Angel Define diye bir lens.. Özellikle koyu gözlerde çok iyi duruyorlar. Açık renk gözlerde bu kadar iyi durur mu bilmiyorum.

Elegance resimlerini koyuyorum:

Renkleri Natural Touch'tan biraz daha açık..

Siyahlar da mı ordan? Şu barbie black dedikleri mi? Onu ben de çok merak ediyorum aslında

evet canım diamond light blue.Tesekkur ederim gercekten cok dogallar beim gozlerim sarıya yakın bir kahve tatlım.

NEFERTARİ,

İstanbul'da deneyebileceğiniz bir yer maalesef yok. Burada satanlar da istek üzerine Brezilya'dan söylüyorlar, yani ellerinde lenslerden yok.

arkadaşlar bir şey sorucam. ben netten lens sipariş edicemde bi şeyden emin olamadım.ben rainbow perla kullanıyorumda sitedeki renk kataloğu türkçeydi perla'nın türkçe katalogdaki karşılığı ne bilen var mı ??

Daliah çok güzel lenslerin gerçekten ancak daha yakın çekme ihtimain yok mu makro çekim de daha iyi anlaşılr da ondan yani nazar değmesin maşallah diyelm

NEFERTARİ,

İstanbul'da deneyebileceğiniz bir yer maalesef yok. Burada satanlar da istek üzerine Brezilya'dan söylüyorlar, yani ellerinde lenslerden yok.

Hadi yaaaa
Ben çok sevmiştim bunları ama denemeden alamam ki:1no2:

arkadaşlar bende mavi lens almak istiorum ama hangi marka ve hangi mavi bilmiorum

Daliah çok güzel lenslerin gerçekten ancak daha yakın çekme ihtimain yok mu makro çekim de daha iyi anlaşılr da ondan yani nazar değmesin maşallah diyelm

Tesekkurler tatlım amin aminnn.

farkındaysan lensin olduguna dair tek isaret lensin seffaf çizgisi :))))) :teytey:

diamonds ın açık grisini ve bir kaç rengini daha ,denemiştim. hatta bir gözüme rainbow un grisini taktım diğerine diamondsın. hatta haziranda yazdım..denediğimi...
gelelim sonuca... o yazılarım silinmeseydi,alıntı yapacaktım. ama şimdi baktım. silinmiş. bir gözümde rainbow bir gözümde diamonds ve sonuç. birebir aynı. hiç fark yok. o kadar şaşırmıştım ki. lens uzmanımda belirtti. aynı . pupil boşluğuna varana kadar. dokusunada..tekrar yazayım. birebir aynı.
gelelim daliah son resme. bunun diamondsla ilgisi yok. renklerini taktım.biliyorum..ve bu koyduğun göz doğal yeşil. şeffaf lens takmış.buda benim düşüncem. bana o gözde renkli lens yok gibi geldi.ve diamond asla değil....
ha bu arada diamondsların pupil boşluğu rainbow gibi büyük. onada dikkat ettim. aynı büyüklükte.
yazmayım dedim dedim, ama. insanlar çok beğenip ısmarlayacaklar. ucuz bir şey değil ki.. 600ytl. sonra bir ellerine geçecek. farklı bir lens.. 600ytl bu... yazık günah.............. ..........

Son düzenleyen: Moderatör:
Tesekkurler tatlım amin aminnn.

farkındaysan lensin olduguna dair tek isaret lensin seffaf çizgisi :))))) :teytey:

8 seneyi aşkın renkli lens kullanıyorum ve araştırıyorum..ama şunu söyleyim günlük hayatta aynen öyle durduğuna emin değilim...lakin 500 dolarlık custom lensler bile böyle durmuyor...
basbaya yeşil göz bu....ya şeffaf lens var yada yoğunlaştırıcı var...
konuya bol bol yanıltıcı resimler konuyor arkadaşlar dikkatli olalım...resim koyarken daha dikkatli olalım...az para değil çünkü...

Bana da doğal göz gibi geldi. Bu resimde bulunan gözdeki derinliği hiç bir lens taklit edemez diye düşünüyorum. Bir de arkadaşımızın aldığı lens açık mavi değil miydi? Bu resimdeki basbayağı yeşil.. Umarım bu konuya açıklık getirebilir.

Şahsen bu kadar pahalı bir lensi denemeden asla almam. Öte yandan neden 600 ytllik bir lens 160 ytllik bir lens ile aynı olsun onu da anlamadım. O nedenle sırf merakımdan gidip deneyebilirim ancak asla denemeden almam. Almak isteyen arkadaşlara da denemeden almamalarını tavsiye ediyorum.

bende anlamadım. neden birebir aynı, ama fiyat farklı ,diye sordum hatta. lens uzmanı bilemiyorum, belki kullanılan materyal farklı olabilir dedi.... ama görünüş,inan, birebir aynıydı..
evet hatta koyu mavi diye almış ,ama açık mavi çıkmış. haklısın. bu göz yeşil. diğeri mavi ............

Son düzenleyen: Moderatör:

evet canım ben de materyal farkından diye biliyorum...renk seçerken de dikkatli olmak lazım...koyu diye alınanlar açık çıkabiliyor....ha bi de pahalı mal...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…