Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Kızlar izmirde oturanız varsa lensleri deneyebilcegimiz bi yer var mı kac gundur sormadıgım optıkci ve goz merkezi kalmadı ama yok yok yok =(

Güneş telkinler değişik müzik çeşitlerinden oluşuyordu sanırım daha önceden bakmıştım. Sen hangi tür müzik telkini dinliyorsun? Faydasını gördün mü? Göz rengi nasıl açılıyor onu da hiç anlamadım ya gerçi????

nil ben de 2 bucuk yildir mawi kullaniyorum kendi gozlerim kahwerengi ama asla ortadan cikmiyo.dedigin gbi ben de begenmiorum ortadan kahwerengisi cikanlari cok belli oluyo

ben sadece b&l alıyorumm en iyisi diye diğerlerinden almayı denemedim bile.. arkdaşların dediği doğru biaz benide rahatsız etti.. hatırlarsanız b&l green amazon alıcaktım bi hevesle aldım 3gün ağladım ama geciciymiş.. şimdi takıyoru mrahatca bi süre batıyor başlangıçta sanırım gözlerim hassas o yüzden. bu arada violet demişsiniz ben onu denenedim koyulaşır mor gibi olur dedim alakası yok açık yeşil gibi bi renk oldu..

mavi renge gelince aslında seninki hoş durmuş gibi.. şunu farkettim ben hiç haresiz denememişim.. hareliler daha doğal diye sanırım:S haresizler için ne diosunuz?

ben doğa sesi olanı dinliyorum canım aslında hepsi aynı etkiyi gösteriyomuş..evet dinlediğimde baya açılmıştı tekrar başladım..başka hiçbirşey yapmıyosun sadece sabırla dinliyosun o kadar...ben bunu böyle bi etkisi olacağını bile bilmeden dinlemiştim sürpriz oldu....önceki sayfalarda önceki sonraki rengimin resmi var dilersen bakabilirsin...

Son düzenleme:

hareli olanlar her zaman için daha doğal oluyor ama şu da var..çok açık renklerin çevresindek kalın ve simsiyah hareler hoş da durmayabiliyor..orta ve koyu renklerde daha iyi
mesela b&l light green renginin harelisinde hareler rahatsız edici görünüyor ama koyu yeşillerde o kadar değil ..yani biraz da rengine bağlı..

Son düzenleme:
kızlar bende lens kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya calışıyorum çünkü lensler gözüme cok batıyor ve lens gözümden kayıyor.markası da amazon.bunun için ne önerirsiniz.yada tavsiye edebileceginiz iyi bir lens varmı.

eğer yeni aldıysan az az takman gerekiyor yoksa sürekli batıyor.. ben 2senedir kullanıyorum yinede oldu yeni alınca.. gözün hassassa batabilir. .. birde iyice temizlemen gerek .. hatta elini yıkadıktan sora kurulama bile toz olabiliyor havludan kağıttan fln..
her gün az az tk.. birinci gün 1 saatse 2. gün 3saat sonraki gün yarım gün kadr.. derken alışıyorsun yada lensinde sorun olabilir denemen lazım

arkadaşlar tam çekemedim ama bu b&l green amazon nasıl duruyor sizce???
[/IMG]

iki yıldır zeıss kullanıyorum,çok memnunum.optikçilerde doktorlarda en iyisi bu diyor.daha önce yine iyi bir marka olan bausch&lomb almıştım rahatsız etti,hemen değiştirdim.gözüme sert geldi.zeıss gayet iyi.
lensi gözlükle değişimli gözü dinlendirerek kulllanmak daha iyiymiş.temizleme solisyonum bausch&lomb her gece çıkarmaya ve temiz tutmaya özen gösterin.şikayetiniz azalır.

selam kizlar

dünleyin ilk defa kontaktlens aldim 1 aylik deneme lensi vardi gözümde

1 kutu lens verdiler icinde 6 tane lens kutusu var bunlarin 3ü sag göz icin 3ü de sol göz icin bu lensler icim solüsyon almam lazim herhangi bir kontaklens solüsyonu alsam bisey olur mu ?

lensimin markasi Rhythmic 55 premium

hayır öyle bi niyetim yok
ben şu anda yeşil lens kullanıyorum ve kahverengi belli oluyor ortasında şimdi mavi istiyorum yardımcı olunması amacıyla yazmıştım

arkadaşlar freshlook RADIANCE lenslerin diğer freshlook lardan farkı nedir bilen var mı

hayır öyle bi niyetim yok
ben şu anda yeşil lens kullanıyorum ve kahverengi belli oluyor ortasında şimdi mavi istiyorum yardımcı olunması amacıyla yazmıştım

biliyorum cnm:) hepsinde ortadan beli olur amakimisi hoş durur kimisi kötü olur.. gri lensim vardı mavi gibi de duruyor bakmak istersen ..

yeşil istersende şöyle göstereyimm...

arkadaşlar aranızda numaralı renkli yıllık lens kullanan varmı??????????????????????????????????

makyaj topiğine de koymuştum belki görmeyenler olmuştur bir eşy sormak için ekledim.lensi ilk taktığım zamanlarda çok emanet duruodu git gide göze daha mı çok oturuyo ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…