Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ya düşündüm de...
ben lens almaktan vazgeçtim....artık başka lens almayacağım..
hepiniz umarım doğru lensi bulursunuz...hepinize başarılar diliyorum ve ben lenslerden çekiliyorum..
benden bu kadar....bol şans....

makyaj topiğine de koymuştum belki görmeyenler olmuştur bir eşy sormak için ekledim.lensi ilk taktığım zamanlarda çok emanet duruodu git gide göze daha mı çok oturuyo ?

demotyh bu lensler ne marka tam olaram rengini yıllıkmı aylık mı ve numaralımı öğrenebilirmiyim esas göz rengin ne birde?bu sorularımı yanıtlarsan sevinirim canım.

kızlar freshlook hareli mavi yoksa hareli safir mavi mi alsam yoksa b&l hareli mavi mi alsam?

nil_oz ben gözlükçüye gittim de hem numaralı hem renkli yıllık lensler hiç üretilmiyo dedi hiç çıkarmıyon demi gözünden ? hangi marka kullanıyorsun canım ve fiyatını öğrenebilir miyim bu tür lenslerin var olduguna çok ama çok sevindim kullandıgını söylediğin için teşekkürederim.

yanlış bilgi... ben hem numaralı hem renkli hemde yıllık lens kullanıyorum yıllardır. her markanın hemen hemen numaralısı var....

hangi marka kullanıyosun ve ne kadar fiyata aldın canım+memnunmusun lenslerinden?

hemen hemen,her markayı kullandım. sophistik, b&l, pretty eyes,elegance,rainbow.... şu anda kullandığım rainbow elite line gri... haziransa 150 ytl ye almıştım.. rengi çok güzel. her gören kendi gözüm sanıyor..... ben pretty eyesten çok, memnundum. grisinden. ama, artık,türkiyede yok. dışarıdan getirtilebiliyormuş.... 1 ay beklemek zor ama.......

demotyh bu lensler ne marka tam olaram rengini yıllıkmı aylık mı ve numaralımı öğrenebilirmiyim esas göz rengin ne birde?bu sorularımı yanıtlarsan sevinirim canım.

Elengance markası ;rengi baby blue ;yıllık...kendi göz rengim çok koyu kahve değil ,ama çok açıkta değil..

tatlıslar bugun amazon gray aldım salı gunu elime gecicek =)
salı gunu gelince fot koyucam yorumlarınızı bekliyorm seker =)

arkadaslkar bunlarda benım r&l blue topaz lenslerim normal ısıkta cok koyu bi lacivert rengini alıyor flash da gzl bi görunumu var sadece

rica ederim canım. .öyle bir şey mümkün olamaz sanmıyorum.. heryerde lens satılıyor..
ben numaralı yıllık alıyorum. miyop 2 benim.. Bauschlomb aldım ilk seferde renkli istedim.. lens kullanmak zordur önce şeffaf al dene dediler bana bende yok yapabilirmi dedim:)) ilk seferde renkli yıllık bausch lomb aldım . koyu yeşil(darkgreen) istersen resim koyarım
sonra hep aynı marka aldım.. grey(gri) ve green amazon (amazon yeşili) sorunlar yaşadım ama memnunum başka marka denemek istemedim en iyisi bu diye düşündüm. istersen resimlerden koyabilirim . göz rengim kahve bu arada.seninde o renkse önerebilceklerim var..

evet canım benimde koyu kahve gözlerim var önerilerini dört gözle bekliyorum resim koyarsan çok ama çok sevinirim aslına bakarsan benim saçlar kaşlar kapkara ten ise beyaz ve mavinin daha hoş duracagını düşünüyorum bana yardımcı olrusan sevinirim ha bide yıllık lens diyoruz hiç çıkarmıyon demi gözünden lesleri?

sema21 birde fiyat sormuşsun.. ben b&l her sene 90 a alıyorum.. yıllık numaralı

canım resmini merakla bekliyorum

hangisin koyayım bilemedim olanlardan koyayım

bu koyu yeşil....

bu gri gece çekimi

gündüzçekimi gri

buda amazon yeşili..

siteyi işgal ettik gibi oldu ama.. bu arada yorum alayım arkadaşlar en çok hangisiyakışıyor sizce??

canım internetten mp3 olarak indirdim...bütün gün dinliyorum site adı vermek yasak o yüzden veremiyorum..
ama googlea telkin mp3 yazıp aratırsan çıkacaktır hemen...

site adı vermesen de ne telkını olarak geçiyo soylesen .bizde bı denıyelim merak ettim valla.

Nil_oz hepsi yakışmış amma koyu yeşil bir başka durmuş yaa süper olmuş maşallah =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…