Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

peki canım. Deneyenler nasıl deniyor artık denetmiyorlar diye dumustum. Suan istanbula uzagım ama nisanda gelcem o zaman deneyerek alırım bildiginiz bir yer varsa
canım sakaryadasın sanırım şuan..
izmit oldukça yakın sakaryaya..
dolphin elışveriş merkezi var bilirsin..
orada selen optik var orada denettiriyorlar bir bak istersen oraya..

gunescim bende bundan istiyorum cok gusel iinş güzel durur sende denemeden aldın dimi ? nerden aldın peki? nette baktım fiyatı 59 ytl suan

evet canım denemeden aldım...nette gördüğüm resimlerden beğenerek ve tahmin üzerine almıştım...fiyatları yerine göre 120-180 arası değişiyor canım...59 yazan tekinin fiyatıdır..59 un 2 katı olacak kendi fiyatı...ve gayet uygunmuş baktığın yer...
netten optikçileri araştır ve telefonları varsa denetip denetmediklerini de fiyatlarını da açıp sor canım...
ben kendi aldığım yeri söylemiyorum çünkü mecburen ordan alıyorum bi lens için gezmeye üşeniyorum... yoksa memnun değilim...hem pahalı satıyorlar hem testerlar pek bakımlı değil hem de sipariş geç geliyor..
170 dediler 150 ye zorla indirttim...

Son düzenleme:

bunlar hangi markaların mavilerii.katalogda gözüktükleri gibi çıkmıyoda lensler merak ettim

arkadaşlar freshlook hareli yeşil kullanan varmı? ben sipariş verdim kullanan varsa yorumları bekliyorum

arkadaşlar freshlook hareli yeşil kullanan varmı? ben sipariş verdim kullanan varsa yorumları bekliyorum

Ben kullandım canım.İlk başta sanki doğal duruyormuş gibi geliyordu çünkü daha önceden sadece freshlook gri kullanmıştım. Rengi güzel, başlarda seviyordum ama sonradan çok yapay durduğunu farkettim. Ama sen sipariş etmişsin bile, yani bence öyle kullanılmayacak gibi de değil.

yapma ya çokmu kötü
peki snn göz rengin ne cnm bnm koyu kahve bide lens hareli gri yapaymı dururki

başta yanlış yazmışım hareli yeşil değil gri benim ay kafa da kalmadı :)))

kızlar gozlerım bu renk rainbow koyu yeşil mi yoksa acık yeşilmi ne dersiniz* freshlook lensli reismlerimide koyayım

tatlım senin kendi gozlerin ne kadar guzel oyle =) gunescigimin dedigi gibi rainbow fıstık yesili sende daha hos durabilir fakat genede denemeden almanı tavsiye etmem cnm

tatlım sen hangi renk dusunuyorsun

canım ben yeşil düşünüyorum birde gri mavi olabilir aslında yeşil olarak solotica mel düşünüyodum ben ama sende darkgreenleri görünce mel kadar doğal durduklarını farkettim hala karar verebilmiş değilim soloticalar videolarda muhteşem duruyo ama güneşcim kötü durduklarını sölemişti deneme şansım da olmadıgı için solotica alamıycam sanırım az para değil alır da begenmessem nolcak denemiyoruz çünkü :1no2:

Punk_chickciğim solotica mel ile rainbow giallo aslında renk olarak aynı kapıya çıkıyor..ikisi de limon sarısı lens..

Son düzenleme:
ben solotica mele taktım bi kere..
artık pikselli mikselli de olsa alıcam =)
gerçek hayatta bukadar belliolacağını zannetmiyorum ben ya..
başka bir forumda kullananlar var ve kimse şikayetçi değil bu noktalardan..

ben solotica mele taktım bi kere..
artık pikselli mikselli de olsa alıcam =)
gerçek hayatta bukadar belliolacağını zannetmiyorum ben ya..
başka bir forumda kullananlar var ve kimse şikayetçi değil bu noktalardan..

canımcım şikayetçi olanları da gördüm...yoksa ben nerden bileyim noktalara piksel dediklerini...pikselleri görünüyo diyenleri okudum ordan biliyorum....hem elindeki lensle aynı renk..ne farkedicekki kuşum :)

ben melleri hiç sevmedim ya.. çok soldurur insanın yüzünü. gialloya benziyosa hele hiç değmez dışarlardan getirtmeye.aynı renk burdada war sonuçta.. ama tabi herkesin kendi kararı alan arkadaşlar güle güle kullansn lensilerii:)) açıkçası eğer burda solotica olsaydı türkiyede yanii deneyip edinebilrdm bi tane. ama riske giremem lens konusunda az bi parada deil yanii insan üzülür kötü çıkarsa..

güneşçim dark green konusunda sana katılıorum.. göz rengini akşm oda ışığında koyultuo gibi.. illk başta bundan çok tereddüt etmiştmm ama gün ışığında okdr doğal bi renkki.yüzüme bi aydınlık kattı bu çok hoşuma gitti en azından lens olduğu bi tek kenarındaki çizgilerinden bellii..onun dışında hiçbi falsosu yok.. ilk başta alışamamıştm ama şuan çok sewiorum lenslerimi en azından lens kullanınca insanların gözünün içine rahat bakamıodum çzgleri belli oluo ölü balık gibi bakıodum die kendime güwenim geldi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…