Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

İstanbul'da elinde stok olupta satan yok maalesef. Ben daha bir kaç gün önce NC Topazio'ları 120 YTL'den (gönderim ücreti dahil) Otica Bellucci diye bir Brezilya firmasından sipariş ettim. (ki gittigidiyordaki söz konusu kişi de Brezilya'daki firmalardan alıyor ama 300'e aynı lensleri burada satıyor. Üstelik stokta lenste tutmuyor. Kısacası basit bir aracılık için o kadar para alıyor.)

Otica Bellucci'ye bir e-mail atıp fiyat alabilirsiniz. İngilizce çeviri gerekirse ben yardımcı olurum.

cnm ben almak istiyorum bana yardım eder misin ne yapmam gerekiyor? bi de bu lenslerin su geçirgenliği nedir? şuan sopistic kullanıyorum çok rahat zorlanır mıyım alsm

cnm ben almak istiyorum bana yardım eder misin ne yapmam gerekiyor? bi de bu lenslerin su geçirgenliği nedir? şuan sopistic kullanıyorum çok rahat zorlanır mıyım alsm

bende sophistik kullanıyorum. zamanı dolduğundan yenilemem gerekiyor. bende solotica sipariş ediyorum otica belucci den. topaziolar için kargo bedelide dahil 75 usd malolacak.

bende çok araştırdım. renkleri tartışılmaz ama kullanım konforu bakımıdan hata etmiş olabilirmiyim diye. sağolsun birkaç kullanıcı sophistic deneyimleride olmuş ve çok daha iyi olduğunu söylediler. ya alllah dedim karar verdim. olmadı 75 dolarlık bir aksesuarım olur . neredeyse sophistic ile yarı yarıya. nereye vermiyoruzki. ben numaralı kullanıyorum oldukçada yüksek ve hipermetrop.

bi süreliğine yokum canlarım...arasıra girsemde eskisi kadar katılmıycağım konuya..
cevapsız soru da kalmadı galiba :)

benneyaptımki canım umarım en kısa zamanda tekrar aramızda olursun :1hug: a.s.

bi süreliğine yokum canlarım...arasıra girsemde eskisi kadar katılmıycağım konuya..
cevapsız soru da kalmadı galiba :)

tatlım ya seni cok ozleyecegiz umarım en kısa yakın zamanda aramızda olursun kocaman opuyorum kendine cok ii bak =):1hug:

gnz canım sende çok daha başka duruyor dark green ler çok şaşırdım ela mı senin gözlerin soloticalar dan vazgeçtim sanırım bende rainbow alıcam güneşte belli olmasından nefret ediyorum çünkü malum önümüzde yaz delikafadulden

.....

Son düzenleme:
sany0632uf6.th.jpg
[/IMG] buda lensın dısardakı gorunumu dogal ışık yanı :))fotonun ustune tıklayınca buyuk halı acılıyor..

canım ya o kadar çok sayfa war ki okumayı gözüm basmadı.lensin çok hoş durmuş ya.tam benim aradığım renk.markasını söyleyebilir misin reecaaa etsem.harika ya çok beğendimdelikafadulden:Saruboceq:

gnz cim sende daha bir saydam duruyor lensler böle cam gbi daha inceymiş gibi çok ilginç ama çok güzeller :nazar:

cnm ya ben ingilizce özürlüyüm nasıl sipariş ediyorsun ne zaman geliyor ve güvenirliği nedir? bana yardım eder misin

benim gözlerimin ortası kahverengi kenarları yeşil birinde yeşil daha çok dierinde daha az bende nasıl durcak lens çok merak ediyorum :1shok: biri başka biri başka durmasa bari van kedisi gibi :roflol:

canım olurmu hiç öyle şey demekki arkadaşın kullandıgı lensin markasını bilen yada hatırlayan yok sanırım kendisi de bu aralar konuya girmiyor bilen olsaydı mutlaka yardımcı olurdu :1hug:

bana kimse cewap wermiyo yeniyim die aranıza almıyosunuz benisenağlama:çok üzgünüm:

tatlım hosgeldin =)kıyamam ben sana aramıza almaz olur muyuz =)butterflyrose kullanıcısına sordun gibi geldi... rengini rainbow sky blue benzettim fakat kullanıcısına sormak lazım ...tatlım istersen ozelden bi mail at markasını fln sor ....:1hug:

Dark greenin bugünkü son halini koyayım....

bundan fazla açılmaz sanırım...zaten bence açılmasın da...yoksa koyu yeşil değil açık yeşil olur nerdeyse...

dgreenn.jpg
[/IMG]

tatlım bencede acılmasın çam yesili gibi cok hos durmus sende =):nazar:

X