Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ELEGANCE DARK BLUE 2

ImageShack - Image Hosting :: dsc01877.jpg

ImageShack - Image Hosting :: dsc01871a.jpg

ImageShack - Image Hosting :: dsc01872j.jpg

kızlar bu rainbowlarda potluk olmuyor değilmi bazı lensler görüyorum böle sanki dışarı fırlayacakmıs gibi görünüyolar da :uhm:

tatlım senin kendi gozlerin ne kadar guzel oyle =) gunescigimin dedigi gibi rainbow fıstık yesili sende daha hos durabilir fakat genede denemeden almanı tavsiye etmem cnm

saol canım ama denemeden alıcam mecburen birazdan sipariş vericem inş. giallo. yakısır degilmi freshlook un acık yeşillli resmimide koymustum onun gibi olur herhalde dimi kızlar :KK43: birde içime sinmezse 120 ytl me olucak olan :KK70:

avartardakı tabikide liv =)zaten o kısının ben oldugumu soylemedim kı ...
canım bende sen söyledin demedim ki zaten..
güneş benziyorsun yazınca bende avatardaki senin resmin mi acaba diye düşündüm bir an..
kendi resimlerimizi görmediğimiz için..

kızlar bu rainbowlarda potluk olmuyor değilmi bazı lensler görüyorum böle sanki dışarı fırlayacakmıs gibi görünüyolar da :uhm:

gnzciğimin dediği gibi temel eğri ve çap değerleri göze büyük gelirse de oluyor..
ayrıca koyu gözlere kendisinden çok uzak ve çok açık renkler seçincede öyle olabiliyor..
ölçüler de önemli renk seçimi de...2 sinin de payı var...
emerald green ve lilac renginde pot görünüm sonucu yaşadım..ölçüler aynı olmasına rağmen..çünkü kendi göz rengime çok uzak ve çokaçık renklerdi..
çok açık yeşiller veya griler de öyle oluyor

Son düzenleme:
bu rainbowlar kac aylık oluyor kızlar?

tatlım aylık deil senelik lensler ...
rainbow kendi sitesinde soyle yazıyor ;

Lens Ömrü Kullanım talimatlarına uyulduğunda kullanım süresi asgari 1.5, azami 2 sene olarak saptanmıştır. 1.5 sene sonra değiştirilmesi tavsiye edilir.

sagol cnm peki ben hergun takmıcam diyelim ayda 1 taktım gene max.2 sene snr ömrü doluyor degil mi ? birde alacagım sitede bc dioptri soruyor ne yapmalıyım ?

ay o zaman desenize ben gri mavi hayalimden vazgeçicem :1no2: gnz cimn avatarında liv in gözleri gibi bir renk hayal ediyordum ama sanırım o tarz maviler gözün ortasındaki kahveyle bütünleşmez :çok üzgünüm: benim bi arkadaşım kullanıyo b&l demişti sanırım markasını kızın gözleri oda ısıgında muhteşem ama dışarı çıkınca çok kötüydü şaşı gibi duruyodu gözleri kime baktıgını anlayamamıştım resmen :1shok: bende istiyorum öle bi mavi ama işte gözüme yakından bakıldıgında yada güneş vurdugunda rezil etmesin falso vermesin istiyorum galiba imkansız fisfisfis bu arada lens almaya karar verdigim için her renkli göze dikkat dikkatli bakıyorum eger yolda gözlerinize dik dik bakan brini görürseniz o benim :roflol: dayak yicem bigün birinden sırnaşık şey

tatlım kendi sitelerinde belirtildigi gibi temiz kullanım olması durumda omru 2 seneye kadar cıkar ...tatlım gozunun capını olculmesi lazım oyle rastgele alırsan potluk kayma vb. bi cok sorunla karsılasabilrsin ...

X