Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benim gözlerimin ortası kahverengi kenarları yeşil birinde yeşil daha çok dierinde daha az bende nasıl durcak lens çok merak ediyorum :1shok: biri başka biri başka durmasa bari van kedisi gibi :roflol:

tatlım oyle bi anlattın kı gozlerinin rengini cok merak ettim ...

canım normal makinelerde belli olmuyo aradaki fark güzel bir makine bulursam mutlaka çeker yollarım biraz da bu sebepten renkli lens istiyorum dikkatli bakınca biri kahve dieri yeşil gibi görünüyo sanki gözlerim sol tarafta renkli pigmentler daha yogunken dierinde öle değil sırnaşık şey:roflol: ayy bide gülüyorum :roflol: :1rolleyes:

oh ya nihayet bana da cewap werenler oldu.ben de üzülüyodum beni kimse sewmiyo diesenağlama kızlar peki o resimdeki renge yakın bi renk kullanan oldu mu aranızda bana çok hoş geldi de.warsa bilen paylaşırsa sewinirim.yeniyeim ben yeniyim yeniyim yeniyima.s.

Güneş valla sen bu işin ustası olmuşsun nası açtın öle ya baya güzel bi yeşil olmuş. istese bulamaz insan o rengi. Buarada amazonlarımdan çooooooooooookkkk memnunum hiç batma olmadı bi 5 dk ya gözlerim alışıo oda bc farkından dolayı ve çok rahatım bütün gün taktım ne kızarma ne yorulma hiç bi sorun yok nazar değmesin.yardımcı olan herkese teşekkürler iiiişallah yeşili de güzeldir. Gnz cim onuda senden bakıcam buarada ben 40 a aldım amazonlarımı umarım 1aydan fazla dayanır.

kızlar gozlerım bu renk rainbow koyu yeşil mi yoksa acık yeşilmi ne dersiniz* freshlook lensli reismlerimide koyayım

Son düzenleme:
bu da iğrenç freshlook mavi lenslerim :) şimdi bakıyordumda nasıl takıyormusum acaip belli :) pupıl boslugumu belki anlarsınız diye koydum gozum mat mı opak mı bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var

iltifatın için sağol canım..beğenmene sevindim
güle güle kullan canım yeni lenslerini yerimseniben aylıklar genelde çok rahat oluyorlar zaten...canım vaktinden evvel yırtılmaması için şu öneride bulunayım..lens kabına lens kabındaki sınır çizgisinden daha fazla solusyon koymamaya dikkat et canım...ve de lensinin bakımını yapıp kabına koyarken önce lensi koyup sonra üstüne solusyonu koyarsan lenslerin aşağıda kalır suyun üstüne çıkmazlar...lens kabını kapatmadan önce lenslerin tamamen kabın dibe çökmesini bekleyip öyle kapat canım ağzını...
suyun üstüne çıktıklarında ne yazıkki lens kabını açar açmaz kapağın arasına sıkışıp yırtılıyorlar...
çok ince ve hafif lenslerde bu sorun oluyor..özellikle aylıklarda :)

en son olarak da şunu diyim..lensler gözündeyken gözünü ovuşturmamaya gözüne mümkünse hiç ellememeye dikkat edersen lenslerin ömrü uzar sanırım :)

Son düzenleme:
buda acık mavi freshlooklarım kalitesi biraz bozuk kusura bakmayın eski resimler.

canım sanki sana giallolar daha çok gider gibime geldi..
deneyerek alma şansın varsa deneyeceğin gün makyajsız olmanı öneririm canım..
giallolar bazı kişileri makyajsızken takıldıklarında solgun gösterebiliyor...eğer buna rağmen böyle durum oluşmazsa giallo kullanabilirsin.....sanki sana dark green koyu gelir gibime geldi canım...

canım nasıl alabileceğim konusunda bana yardım eder misin ingilizce özürlüyüm. girdim siteye hiçbirşey anlamadım ne kadar zamanda geliyor garanti bir firmamı sorun çıkarsa nerden ulaşacağız ne yapmalıyım sen nasıl sipariş ettin?

deneme sansim yok canim netten siparis vercwm sansa artik.giallo mu diyorsun yani canim

Nasihatlrini dinliicem bi kere yıtmışlıım var demek çok doldurmamdan bi de bende önce lensi koyup sora solisyonu döküorum sanki öle olunca bi kez daha temizleniomuş gibi gelio.

cnm ben almak istiyorum bana yardım eder misin ne yapmam gerekiyor? bi de bu lenslerin su geçirgenliği nedir? şuan sopistic kullanıyorum çok rahat zorlanır mıyım alsm
canım sophistickin hangi rengini kullanıyorsun ve memnunmusun?
birde kendi göz rengin ne renk?

deneme sansim yok canim netten siparis vercwm sansa artik.giallo mu diyorsun yani canim

tüh buna üzüldüm :çok üzgünüm:
canım resimlerinden ve anlattıklarından gördüğüm kadarıyla açık tenlisin..ve kendi gözlerin de tamamen koyu değil..ve üstelik freshlookun açık yeşil lensini, daha koyu ve daha mavi olan lensine göre daha çok yakıştırdım sana...hatta baya baya yakışmış tam olmuş..ama sanırım sen dokusundan memnun değilsin renginden ziyade...

dark green rengi insanın göz rengini açmanın aksine daha da koyulaştıran ama renkli bir koyuluk sağlayan bir renk...kapalı mekanda ışıksız oda içinde gözler siyah görünüyor...
benim bal rengine dönük açıkkahve gözlerim..dark greenle koyu kahve gibi oldular ama daha yeşil oldular....kenarları turkuaz-yeşil tonlarında olan koyu kahve göz görünümünde durdular....gözüm biraz yaşarınca lacivert gibi birşey oluyorlar..
tenin ve gözün açık senin..saç rengin de pek koyu değil...dolayısıyla kopkoyu göz sırıtır diye düşünüyorum...doğal göz renginden ne kadar az uzağa gidersen o kadar iyi...

giallolar limon sarısı bir lens..göze takınca gözün koyuluğuna bağlı olarak sarı-yeşil, fıstık yeşili ton alıyorlar...bazen asker yeşili gibi de duruyor...ela- bal ve yeşil karışımı bişey oluyor...doğal görünüyordu ama bana açık düştüğü ve soldurduğu için
(ben simsiyah saçlı siyah kaşlı ve açık kahve gözlüyüm..açık tenli de olsam bej tenim var) için sonradan dark green aldım...

giallolar bende böyle duruyorlardı
eğer aldığında renk sana çok açık gelirse solusyon markasını değiştirerek hafif koyultman yada açık göstermen mümkün :)

Son düzenleme:
peki canım. Deneyenler nasıl deniyor artık denetmiyorlar diye dumustum. Suan istanbula uzagım ama nisanda gelcem o zaman deneyerek alırım bildiginiz bir yer varsa

canım ya o kadar çok sayfa war ki okumayı gözüm basmadı.lensin çok hoş durmuş ya.tam benim aradığım renk.markasını söyleyebilir misin reecaaa etsem.harika ya çok beğendimdelikafadulden:Saruboceq:

hangisini sordugunu gördüm cnm bunlar rainbow sky blue.

hımm çok hoşmuş gerçekten.peki sen memnun musun rainbowdan.son bişe daha rainbow deep grey war ya ben de onu düşünmüştüm.nasıldır hiç bi fikrin war mı.teşekkürler canım bu arada.Şeniz

gunescim bende bundan istiyorum cok gusel iinş güzel durur sende denemeden aldın dimi ? nerden aldın peki? nette baktım fiyatı 59 ytl suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…