Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

diamond lensler 1 yıllık mı ? bir sitede baktım 300 ytl ve 1 yıllık yazıyordu. Tanesimi acaba? Bende karar veremedim kızlar yardım edin. Rainbow alıcaktım ondanda caydım sanırım :KK43:
evet bende baktım almadan once,tekinin fiyatı o.1 yıllık evet.rainbowlar icin hastanemdeki doktorların hicbiri ok vermiyor bilgine tatlım,

peki canım doktorların onayladıgı tek diamonds mı ? Ben 2-3 yıl fresh look kullandım ama cahillikti o. Rainbowlar freshlooktan iyimidr peki

peki canım doktorların onayladıgı tek diamonds mı ? Ben 2-3 yıl fresh look kullandım ama cahillikti o. Rainbowlar freshlooktan iyimidr peki

bence rainbowlar b&l ve freshlooktan daha iyiler...
freshlook çabuk yırtılıyor ve çok da estetik duran bi lens değil
b&l ise gözde batma kaşıntı yapıyor ve dokusu çok damarlı..
rainbowları süreleri dolmadan yırtılmadıkları için ve damarsız oldukları , batma yapmadığı ve yıllık bir lense göre fiyatını makul bulduğum için alıyorum....benim bir lensten beklentilerim bunlar...ve hepsini karşılıyor...tek kusuru pupilin biraz geniş olması...onu da doğru renk seçimiyle dert olmaktan çıkarmak mümkün...martta dark green almayı planlıyorum...alınca koyarım resmini...

ya arkadaşlar ben 3 aylık lensımı yaklasık 3 ay önce aldım:) ama toplam baksanız aralıklarla 20-25kere felan kullanmısımdır yada kullanmamısımdır.herzamanda yeni solüsyonuyla muhafaza ederim. nezaman ömrü dolcak bunların.bir ara şey duymustum 3aylık lensleri az kullanırsan 5-6ayda idare eder demıslerdi.gercı suan 3ay dolduğu halde batma kaşınma yapmıyor. napıyım yaa bisorun yaratır mı?

ya arkadaşlar ben 3 aylık lensımı yaklasık 3 ay önce aldım:) ama toplam baksanız aralıklarla 20-25kere felan kullanmısımdır yada kullanmamısımdır.herzamanda yeni solüsyonuyla muhafaza ederim. nezaman ömrü dolcak bunların.bir ara şey duymustum 3aylık lensleri az kullanırsan 5-6ayda idare eder demıslerdi.gercı suan 3ay dolduğu halde batma kaşınma yapmıyor. napıyım yaa bisorun yaratır mı?

batma yapmadıkça sorun yaratmıyor.ben 3 aylık lensi sürekli taktığım halde 6 ay kadar kullandım batmadıkça veya yırtılmadıkca kullanabilirsin.

batma ve kasıntı yapmadıgı için kullanmaya devam mı ediceksin yapma cnm ya
cnm bence 3 aylıksa suresi doldugunda at

ya kızlar iki gün önce kontakt lens aldım turkuaz yeşili b&l marka.7 yıldır aynı markayı kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.ama bu aldığım lensin biri gözümden kayıyor tam oturmuyor sebebi nedir bilen varmı?sürekli aynı yerden aldığım için göz çapımı da biliyorlar.

B&l hep öyle.bende kullandım,zaten göz çapı uyumsuz bide ürünün yetersizliğinden sanırım.sabah takıp okula gidiyordum öğlene kalmadan kaymaya başlıyordu gözümde.çok kötü bi durum bulanık görmenin yanı sıra komik bi duruma düşüyosun.sonra sophistic aldım o da damarlı ama kayma kesinlikle yapmıyor.amazon aylıkları deneyebilirsin.

b&l nin lensleri gitgide kötüleşmeye başladı...son zamanlarda şikayetlerin artmasından ve fiyatının kimi zaman neredeyse freshlook fiyatı kadar ucuzlamasından belli zaten...
büyük ihtimal kayma sebebi üretim hatasından olabilir...ben de 3 sene evvel b&l lens almıştım..yepyeni aldığım lens çok fena batma yapmıştı..10 dakika tutamadım gözümde...
birde elime alıp baktımki üzerinde kocaman pütürlük vardı yepyeni lensin...lensçiye özel bakım için yollamıştım ama gerigeldiğinde durum yine aynıydı...
oysa bu lensler 6 sene evvel kullandığımda yine kalındılar fakat ciddi derecede batmalar yaşamıyordum...

Son düzenleme:
gunesim sonunda yesil lenslerimi cekebilme imkanım oldu umarım begenirsin =)

my.php

7 senedir b&l kullanıyorum ilkdefa böyle bir sorunla karşılaşıyorum.birsüre sonra filan kaymaya başlasa iyi gözüme taktığım anda başlıyor kayma tam oturmuyor üstelik göz çapımı da biliyorlar 7 senedir aldığım lenslerin hiçbirinde böyle bir sorun olmamıştı bende anlamadım sanırım fiyatlar gerçekten düşmüş oyüzden bir kalitesizlik olduğu aşikar.batma filanda olmuyor gözümü rahatsız etmiyor ama gözle görülür bir kayma var bide renkli olunca görüntü gerçekten kötü oluyo.eniyisi şeffaf kullanmak sanırım

arkadaşlar bende hareli mavi lens kullanıyorum,ama batma oluyor gözlerimde,çıkardıktan sonrada devam ediyor,ne yapmalıyım

X