Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başarılar diliyorum,onun stresi yetiyor zaten,bizde yaşamaıştık zamanında bunları
Çok zor bir dönemdi
Zaten kendiside gergin biz sakinleştirmeye çalışırken extra geriliyoruz
Aslında mimarlık okuyordu bıraktı sevemedi
Kafam çok karışık canımya

ikizimm burda ikizlerde çokmuşş.D

Tebrikler canımcım eksin çok güzel
Tebrik ediyorum eksin çok güzel
Eki Görüntüle 3085274
Fotoğraf atmayı unutmuşum hastaydım geç oldu bildirim kusura bakmayın
İbreyi hemencecik sola alıyorsun
Çok zor bir dönemdi
Zaten kendiside gergin biz sakinleştirmeye çalışırken extra geriliyoruz
Aslında mimarlık okuyordu bıraktı sevemedi
Kafam çok karışık canımya
Cidden zordönemler çocuklar gergin oluyorlar zaten,onun yanındada bizler de öyle oluyoruz.
Demek ki sevemedi okuduğu bölümü,bundan sonra inşallah kazanır istediği bölümü keyifle okur.

Kilo veremeyen kiloyu kaşıkla verip kepçeyle geri alanlar....benim bı arkadaşında öyleydi Eskişehir'de bı diyetisyene gittti...kilo vermeyenlerde bağırsak florası bozulmuş oluyormus 8 hafta süt ve süt ürünleri meyve bakliyat hepsini kesti...vitamin takviyesine başlattı sadece sebze kuzu eti yiyor 93 kilodan 83 kere indi 6 haftada...

Abla sabah akşam yada sabah öğleden sonra icebilirim değil mi günde iki kere için deniliyor.

Oooo iltifatlar uçuyor havada.yuzume tebessüm kattın.rabbim gönlüne göre versin inşallah
Sabah aç karnına içeceksin zaten,2.olanıda ne zaman açıktığını hissedersen o zaman içiyorsun o anki açlığı bastırıyor zaten.
Akşam yemeğinden öncede içebiliyorsun,2 tane yeterli geliyor.

Ayyy çok özür dilerim çektim ama gönderemedim
Kıyafetlerim 800g gibi
Tartı şöyle

Eklentiler

• B8511366-2355-43C0-9E12-ACC9DD6A9AEB.png
    613,8 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…