Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Veee çiçeğimi kaptım :süslü:
IMG-20220616-WA0011.jpg

kızlar ben düşündüm taşındım ve bir karar aldım. bu aralar üzerimdeki enerji düşüklüğü ve yoğunluk sıkı diyet yapmama engel oluyor. ama böyle de çok dağınık ve kalorili besleniyorum. çok irileşti vücudum. yarından itibaren miktar ayarlı ve düzenli beslenemeye başlayacağım. şu an sıkı diyet yapmaya hazır değilim. ama ölçülü yemeye başlarsam az da olsa gider, tartı yukarı çıkmaz. bu da iyi bir şey bence.
biraz da hareket kattık mı olaya gayet güzel olur bence.

kızlar ben düşündüm taşındım ve bir karar aldım. bu aralar üzerimdeki enerji düşüklüğü ve yoğunluk sıkı diyet yapmama engel oluyor. ama böyle de çok dağınık ve kalorili besleniyorum. çok irileşti vücudum. yarından itibaren miktar ayarlı ve düzenli beslenemeye başlayacağım. şu an sıkı diyet yapmaya hazır değilim. ama ölçülü yemeye başlarsam az da olsa gider, tartı yukarı çıkmaz. bu da iyi bir şey bence.
Kesinllikle katılıyorum... haftada 300 Gr versen ayda 1200 Gr eder...ama biz 300 Gr mi taritida görsek beğenmeyip az diye...

Bencede mantıklı canim🥰

Sabah 6.30
2 dilim Isparta ekmeği
Peynir 🍅 salatalık yesillik 5 zeytin birazda kiraz

Öğle 12.00
Yoğurtlu kabak kavurma

Akşam 17.00
Yoğurtlu kabak kavurma 1 kayısı

2 litre su+ ödem çayı 2 fincan filtre kahve
Bugün adımın yok 3500 de kaldım...genede paylaşayım mi

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

X