Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 haziran çarşamba menü
10.30
3 kaşık menemen
5 zeytin
2 dilim ekmek
Salatalık roka nane

14.00
1 fincan kahve
3 kayısı
1 elma

17.30
Yarım kase çorba
3 kaşık pilav
4 kaşık taze fasulye
Salata

20.30
6 çatal karpuz

3 litre su
40 dk yürüyüş
IMG_20220615_202233.jpg

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia

Teşekkür ederim kaptanım 💚😘😘
Dün akşam 10 yıl önce aldığım tonlarca para döktüğüm kıyafetleri denedim hepsi daracık oldu 😥😥 kesinlikle burda yarışıp kilo vermem lazım kaptanıııımmmm 😳😳
Tarçınlı türk kahvesi şiddetle tavsiye ediyorum pişincee içine 1çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıp aç karnına içiliyor günde 2 kere yeterli oluyor.ABen bununla kilo verdim
Sonunda evdeyim....ve yarın için kabak yiyorum...çok güzel olmuş...Kara kabak kavurdum baharatlı...yeşil kabaktan daha güzelmiş..yogurtladim mis oldu mis...
Ohhh yarasın kabak çok iyi bir seçim olmuş,afiyetler olsun
Pazara gidecegim kizlar 1 saate gelirim😘😘
İyi alışverişler kaptanım

Teşekkür ederim kaptanım 💚😘😘
Dün akşam 10 yıl önce aldığım tonlarca para döktüğüm kıyafetleri denedim hepsi daracık oldu 😥😥 kesinlikle burda yarışıp kilo vermem lazım kaptanıııımmmm 😳😳
ben de eski kıyafetlerime giremiyorum canım. seni çok iyi anlıyorum.
24 saatlik günün her bı saatinde yemek yeme potansiyeli olan ben artık yemiyorum...beyinde sartlaninca hiccc yeme ihtiyacı da duymuyorum
Bu gun okulda sıcak simit yediler dönüp bakmadım bile....
Allahım bana da nasip et 🙏

ben de eski kıyafetlerime giremiyorum canım. seni çok iyi anlıyorum.

Allahım bana da nasip et 🙏
Aminnnn.....

Geçen cuma evde beyaz ekmeğin küçüğüne sandviç yapıp yedim..okulda kahv varmış ordada çeyrek simit ve yarım ekmek yedim...öğleden sonra 3 minik poğaça ve 2 yağlı past.rulo börek yedim..
Aksamada köfteci Yusuf'a çorba ve köfte yedim...

Bende irade 0 okula simit alır giderdim 2 tanesini kendim yiyordum...ama artık buraya menü yazacağım için yemiyorum...cok şükür şimdilik iyi gidiyorum

X