Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aminnnn.....

Geçen cuma evde beyaz ekmeğin küçüğüne sandviç yapıp yedim..okulda kahv varmış ordada çeyrek simit ve yarım ekmek yedim...öğleden sonra 3 minik poğaça ve 2 yağlı past.rulo börek yedim..
Aksamada köfteci Yusuf'a çorba ve köfte yedim...

Bende irade 0 okula simit alır giderdim 2 tanesini kendim yiyordum...ama artık buraya menü yazacağım için yemiyorum...cok şükür şimdilik iyi gidiyorum
biz niye böyleyiz yaa valla sınır tanımıyoruz 😔

@Migim @pastelfit mutlu yıllar fit hanımlar 😘😘😘 Allah gönlünüze göre güzel bir hayat versin, dualarınız kabul olsun 😊

Elhan Elhan çıtırım fitim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun 😘😘 her yıl daha da güzelleşsin ömrünüz ve ilişkiniz 😍
Çok çok teşekkür ederim bitanem. Sağlıkla hep birlikte tüm güzellikleri kucaklayalim inşallah. :KK200: :dua:

Elhan Elhan eşinle beraber nice mutlu seneleriniz olsun,sağlıkla huzurla dolu mutluluklar dilerim :KK200: :KK200:

@pastelfit doğum günün kutlu olsun arkadaşım,sevdiklerinle beraber nice mutlu yaşların olsun :KK200::KK200:

@Migim doğum günün kutlu olsun magazin müdürüm,hep mutlu ol huzurlu yaşların olsun :KK200::KK200:
Canım eküricim:KK74:
Güzel dileklerin hepimiz için olsun. :dua:

Aminnnn.....

Geçen cuma evde beyaz ekmeğin küçüğüne sandviç yapıp yedim..okulda kahv varmış ordada çeyrek simit ve yarım ekmek yedim...öğleden sonra 3 minik poğaça ve 2 yağlı past.rulo börek yedim..
Aksamada köfteci Yusuf'a çorba ve köfte yedim...

Bende irade 0 okula simit alır giderdim 2 tanesini kendim yiyordum...ama artık buraya menü yazacağım için yemiyorum...cok şükür şimdilik iyi gidiyorum
Sende kendimi gördüm 🤩🤩🤩🤩

IMG-20220616-WA0008.jpg

Sürprizler başladı:confused:

X