Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar selamlar. Dün öğleden sonra telefonumu düşürdüm, iç ekranı kırıldı. Bildirim yapmak için eşimi bekledim ama o da çok geç geldi, yine şehir dışı hazırlığı var telaştan unuttum gitti. Sabah işe geldiğimde telefonu tamire bıraktım. Akşam üstü alacağım, eksik bildirimlerimi o zaman tamamlarım. Gitti yine dünyanın parası yok yere

Google chrome gibi tarayici
Play storeden indirdim

@Elhan Elhoşumm emekli oluyor
Tamam indireyim

Aşkitomun emekli olduğunu biliyorum, sanki benle ilgili bi konu gibi geldi ondan sordum
Minnoşum sen neyin peşindesin helaaaalll
Vallahi benden kaynaklı değil, vücut kafasına göre takılıyo. Pazartesi -600 iken Cuma sabit geldim, bu pazartesi -1000. Adetten bi şaşırdı garibim

Teşekkürler kaptanım
Ay ben seni rüyamda gördüm ama profil resminle ☺ teyzem de 64 yaşında ona misafirliğe gidiyoruz ben annem ablam yeğenlerim
Sonra akşam olunca diyor ki hanım keleşimi getir gelecek çok sevdiğim dostumdur rakı içecez biz de diyoruz ki a geçen de görüşmüştük bi sohbet edelim kalkarız, geliyorsun oturuyoruz sohbet muhabbet
Anlamı ne bilmem ama seni seviyoruuuz

Bugünkü kilom 101,9
Menü bildirimlerime de bu akşam başlıyorum artık
Evettt süperrrr

Sana da afiyetler şifalar olsunnn

Yaa gecmis olsun canim kotu olmuş
Bu arada kilomu yazayım,
81.9 kg
fark -300 gr
nnurc Zipzip-
Güzel eksi tebrik ederim canim

Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…