Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar. Dün ve bugün biraz geri kaldım buralardan. Dün iş yerinde uyuyakaldım öğleden sonra, çok halsiz, bitkindim. Annem zaten bendeydi, akşam beni öyle görünce kıyamadı. Çocuğu da aldı gitti dinleneyim diye. Karnımı doyurduktan sonra yan gelip yattım dün akşam. Bugünde temizlik günü. fesang fesang detay veriyorum 😝
Kalktım erkenden perdeleri yıkadım, iç camların tozunu aldım, yatak altlarındaki bütün hurçları çıkardım, sağ sola verilecek kıyafetleri ayırdım. Sildim, süpürdüm, tuvaletleri banyoları temizledim. Sonra birşey oldu bana, yerdeki seramiklerin aralarını çamaşır suyuyla fırçaladım, duvarları da sildim… Bir tek toz almak kaldı, mola verdim şimdi. Hava kararmadan onu da halledeyim. Ev fena çamaşır suyu kokuyor, sordum çocuğumun keyfi yerindeymiş almayacağım bugün, alerjik bünyesine ağır gelebilir. Telefonu elime aldığımda oturduğum yerden kalkamadığım için bıraktım bir köşeye, ondan gelemedim.
ohhhhh misss okurken rahatladim ellerine sağlık 😂❤️

Hayranım yaaa 😍 böyle nasıl kilo veriyorsun🧿🧿🧿

Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah. Trafikte her zaman risk var, Allah beterinden saklasın🙏 Eşinin de başına gelebilir sorun etmez bence.

Yapılır çok büyük sorun yok canım, Allah korumuş🙏

Afiyet olsun ortim😍
Şey dün bence o menü ile kilo vermemisimdir ama yine de sağol minnoşum

İyi akşamlar kızlar. Dün ve bugün biraz geri kaldım buralardan. Dün iş yerinde uyuyakaldım öğleden sonra, çok halsiz, bitkindim. Annem zaten bendeydi, akşam beni öyle görünce kıyamadı. Çocuğu da aldı gitti dinleneyim diye. Karnımı doyurduktan sonra yan gelip yattım dün akşam. Bugünde temizlik günü. fesang fesang detay veriyorum 😝
Kalktım erkenden perdeleri yıkadım, iç camların tozunu aldım, yatak altlarındaki bütün hurçları çıkardım, sağ sola verilecek kıyafetleri ayırdım. Sildim, süpürdüm, tuvaletleri banyoları temizledim. Sonra birşey oldu bana, yerdeki seramiklerin aralarını çamaşır suyuyla fırçaladım, duvarları da sildim… Bir tek toz almak kaldı, mola verdim şimdi. Hava kararmadan onu da halledeyim. Ev fena çamaşır suyu kokuyor, sordum çocuğumun keyfi yerindeymiş almayacağım bugün, alerjik bünyesine ağır gelebilir. Telefonu elime aldığımda oturduğum yerden kalkamadığım için bıraktım bir köşeye, ondan gelemedim.
Offff nasıl canım çekti anlatamam😍😍😍😍 ellerine sağlık mis olmuş misss

Eline sağlıık kuzum benim. Bugün ben de temizlik yaptım. 🥰

Eline sağlıık kuzum benim. Bugün ben de temizlik yaptım. 🥰
Seninde ellerine sağlık kaptanım. Artık dinlenmeyi hak ettik bence. Bir film açıp uzanacağım, adımlarımı paylaşayım,
10 haziran cuma (saat takmayı unutmuşum)
AF8C361A-6DC7-4D23-A32C-E812F7683FEF.png
11 haziran c.tesi
image.jpg
10 haziran adım:9.615
11 haziran adım: 8.069 nnurc nnurc

Sabah erken kalkip yola ciktik biraz ses ve gurultude etkiledi aksam basim agriyordu eve geldigimizde
Bugun iyiyim teşekkür ederim kaptanım ❤❤❤
Geçmiş olsun canım 🙏
Seninde ellerine sağlık kaptanım. Artık dinlenmeyi hak ettik bence. Bir film açıp uzanacağım, adımlarımı paylaşayım,
10 haziran cuma (saat takmayı unutmuşum)
Eki Görüntüle 3082354
11 haziran c.tesi
Eki Görüntüle 3082355
10 haziran adım:9.615
11 haziran adım: 8.069 nnurc nnurc
Ayağına sağlık canım😍
Bugünkü menüm tam bi fiyasko yine yazayım bari
Sabah
Bir bazlama iki dilim peynir
Öğle 3 4 yk ıspanak üzerine yoğurt
Akşam
Etli ekmek cenaze evinde olunca ha bire etli ekmek geliyor
Su ne kadar oldu bilmiyorum ama 2 lt olmuştur
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 😍
Iyi geceler kizlar :KK68: :KK68:
İyi geceler canım 😍

Tebrikler kuzum. Gerçekten harika gidiyorsun.
Bir sürü kedi bakıyorum aja minik güzel bebişim o aşk. Naşılşın diyor bana. 🤗🥰

Çok geçmiş olsun canım.

Tmm kuzum.

Enfeksiyon olabilir ama çok tecrübeli bir kedi annesi değilim kuzum. 😔
Bugün gittiğimde yoktu canım veterinere götürmüşler sonra da eve aldılar galiba 😥 biraz üzülsemde iyi olduğunu düşünüyorum çünkü benden başka kaç kişi destek oluyor hep gördüm gerçekten mahallemle gurur duydum ☺️

X