Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet görünce suratı düştü ama ne yapayım canım. Biraz masrafımız olur, arabanın da biraz değeri düşer. Neyse olan oldu. Canlarımıza bir şey olmadı ona şükretmek lazım. Allah beterinden korusun inşallah hepimizi yavrularımızı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Fotoğrafı ekledim, bak çok bir şey yok gibi, yapılabilir yani
Ordan bir şey olmaz canım çamurluk zaten🤗🤗 kazasız belasız Allah binmeyi nasip etsin

Teşekkür ederim canım 🙏🏻 Ben 2 yıldır aktif kullanıyorum arabayı. Bu ilk kazam 🙁 Şükür çok büyük değil hasar.
Yaa bir de Allah a binlerce kez şükürler olsun. Diyarbakır yolundan gittim , şükür ki orda bir şey olmadı. Mahalle arasına girdiğimde oldu, hızım çok yavaştı Allahtan
Mecbur olunca cesaret ediyorsun kuzum . Okulum uzaktı , arabayla gidip geliyordum geçen sene. Sen de mecbur kalınca trafiğe tek çıkacaksın . Mecbur kendine güveneceksin 😌
Aaaaa çok geçmiş olsun Şiram sen iyi misin

Sabah sağlıklı sandviç, limonata, kahve buraya kadar ok.
Akşam dopdolu bir KFC gece 11de nutellali magnolia iki tane hem de😩

Aramızda kalsın 👍
Hayranım yaaa 😍 böyle nasıl kilo veriyorsun🧿🧿🧿
İlk kazamı yaptım kızlar 😳 hem de mahalle arasında 😭 şükür bir şey yok bizde , ama akşam eşime arabadaki hasar ile ilgili ne diyeceğim bilemiyorum 😩
Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah. Trafikte her zaman risk var, Allah beterinden saklasın🙏 Eşinin de başına gelebilir sorun etmez bence.
Evet görünce suratı düştü ama ne yapayım canım. Biraz masrafımız olur, arabanın da biraz değeri düşer. Neyse olan oldu. Canlarımıza bir şey olmadı ona şükretmek lazım. Allah beterinden korusun inşallah hepimizi yavrularımızı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Fotoğrafı ekledim, bak çok bir şey yok gibi, yapılabilir yani
Yapılır çok büyük sorun yok canım, Allah korumuş🙏
11 Haziran menü
Çok karışık bir gün oldu
Sabah 9.30
1 haşlanmış yumurta
1 lokma ekmek
Peynir zeytin
2 tane kızartma
Domates
Salatalık

Saat.13.40
1 wasa fıstık ezmeli

Saat 16.30
Dondurma
1 küçük kurabiye

Saat 18.30
Et döner ( dondurulmuş evde az yağda yaptım )
Yoğurt
Hala açım ya
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir pastelfit pastelfit
Afiyet olsun ortim😍

Iyi haftasonlari canlarım
Kırmızı takıma seçilmişim, mutlu oldum. nnurc nnurc pişman olmayacaksın kaptanım. Guzel kilo vereceğim.
Haftaiçi oğlumu önce çocuk doktoruna onun yönlendirmesiyle diyetisyene götürdüm. Kan değerleri çok iyi çıktı. Zayıflama değil ama kilo almama diyeti yazdı diyetisyen. 3 ay kilo almadan büyüyecek inşallah. Çok sağlıklı bir menü verdi. Artık sebze ve salata için uğraşacağız inşallah alışacak. Ben de onunla birlikte başladım. Inşallah güzel bir hafta olacak.
Canimm gecmis olsun. Sevindim degerlerinin iyi olmasina. Ne guzel moral olmustur beraber daha guzel saglikli beslenirsiniz💕🧿
nnurc nnurc kırmızı Lavinia_98 Lavinia_98 mavi kaptanlıklarınız mutlu olsun kızlar 😊
masterfit tekilere başarılar diliyorum 🤗
biz de Allah'a emanet 🤣 🤣 🤣
Canimm tesekkurler 😘

İyi akşamlar kızlar. Dün ve bugün biraz geri kaldım buralardan. Dün iş yerinde uyuyakaldım öğleden sonra, çok halsiz, bitkindim. Annem zaten bendeydi, akşam beni öyle görünce kıyamadı. Çocuğu da aldı gitti dinleneyim diye. Karnımı doyurduktan sonra yan gelip yattım dün akşam. Bugünde temizlik günü. fesang fesang detay veriyorum 😝
Kalktım erkenden perdeleri yıkadım, iç camların tozunu aldım, yatak altlarındaki bütün hurçları çıkardım, sağ sola verilecek kıyafetleri ayırdım. Sildim, süpürdüm, tuvaletleri banyoları temizledim. Sonra birşey oldu bana, yerdeki seramiklerin aralarını çamaşır suyuyla fırçaladım, duvarları da sildim… Bir tek toz almak kaldı, mola verdim şimdi. Hava kararmadan onu da halledeyim. Ev fena çamaşır suyu kokuyor, sordum çocuğumun keyfi yerindeymiş almayacağım bugün, alerjik bünyesine ağır gelebilir. Telefonu elime aldığımda oturduğum yerden kalkamadığım için bıraktım bir köşeye, ondan gelemedim.

Dünden eksik kalan bildirimlerimi ve bugünü yazayım peşpeşe. Ama önce şunu belirtmem lazım ki 2 gündür iştahım çok açık, inanılmaz acıkıyorum. Olabildiğince sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum ama inşallah geçici birşeydir.

10 haziran cuma
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta,
1 dilim peynir, 5 zeytin,
Bol yeşillik,
1 yk kadar kahvaltılık sos,
1 dilim ekmek.

Öğlen 14.00
2 bardak çorba.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk ızgara,
Salata,
3 yk yulaf ile lapa (su ile)
1 küçük muz.
Su:2 lt.

11 haziran c.tesi menüler
Sabah 10.30
2 yumurta ile omlet.

Sonrası için zaman veremiyorum,

2 kabak, 2 patlıcan ve 1 patatesi ince doğrayıp 2 yk zeytinyağ ve baharatlarla karıştırıp fırınladım, acıktıkça üstüne 2 yk yoğurt ekleyerek yedim.

Su: 2 lt. nnurc nnurc Zipzip- Zipzip-
Adımlarımı tamamlayınca onları da paylaşacağım 😊

Hayranım yaaa 😍 böyle nasıl kilo veriyorsun🧿🧿🧿

Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah. Trafikte her zaman risk var, Allah beterinden saklasın🙏 Eşinin de başına gelebilir sorun etmez bence.

Yapılır çok büyük sorun yok canım, Allah korumuş🙏

Afiyet olsun ortim😍
Şükür kuzum , bende ve bebeğimde bir sorun yok. Araba da yapılır, olan oldu artık

İyi akşamlar kızlar. Dün ve bugün biraz geri kaldım buralardan. Dün iş yerinde uyuyakaldım öğleden sonra, çok halsiz, bitkindim. Annem zaten bendeydi, akşam beni öyle görünce kıyamadı. Çocuğu da aldı gitti dinleneyim diye. Karnımı doyurduktan sonra yan gelip yattım dün akşam. Bugünde temizlik günü. fesang fesang detay veriyorum 😝
Kalktım erkenden perdeleri yıkadım, iç camların tozunu aldım, yatak altlarındaki bütün hurçları çıkardım, sağ sola verilecek kıyafetleri ayırdım. Sildim, süpürdüm, tuvaletleri banyoları temizledim. Sonra birşey oldu bana, yerdeki seramiklerin aralarını çamaşır suyuyla fırçaladım, duvarları da sildim… Bir tek toz almak kaldı, mola verdim şimdi. Hava kararmadan onu da halledeyim. Ev fena çamaşır suyu kokuyor, sordum çocuğumun keyfi yerindeymiş almayacağım bugün, alerjik bünyesine ağır gelebilir. Telefonu elime aldığımda oturduğum yerden kalkamadığım için bıraktım bir köşeye, ondan gelemedim.
Selam canim ellerine saglik ❤❤
Dünden eksik kalan bildirimlerimi ve bugünü yazayım peşpeşe. Ama önce şunu belirtmem lazım ki 2 gündür iştahım çok açık, inanılmaz acıkıyorum. Olabildiğince sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum ama inşallah geçici birşeydir.

10 haziran cuma
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta,
1 dilim peynir, 5 zeytin,
Bol yeşillik,
1 yk kadar kahvaltılık sos,
1 dilim ekmek.

Öğlen 14.00
2 bardak çorba.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk ızgara,
Salata,
3 yk yulaf ile lapa (su ile)
1 küçük muz.
Su:2 lt.

11 haziran c.tesi menüler
Sabah 10.30
2 yumurta ile omlet.

Sonrası için zaman veremiyorum,

2 kabak, 2 patlıcan ve 1 patatesi ince doğrayıp 2 yk zeytinyağ ve baharatlarla karıştırıp fırınladım, acıktıkça üstüne 2 yk yoğurt ekleyerek yedim.

Su: 2 lt. nnurc nnurc Zipzip- Zipzip-
Adımlarımı tamamlayınca onları da paylaşacağım 😊
Afiyet olsun canim ❤

Sabah 3 yk yulaf 1 çb süt ile yulaf lapası üzerine 1 tk fıstık ezmesi
Ara
Tambugday lavaş( kendim yaptım incecik)
Arasına 2 dilim yagsız salam
Lor peynir 3 zeytin 1 tk krem peynir ve salatalıktan dürüm yaptım
Akşam
Salata
Yagsız tavada 4 parça tavuk
1 kase yayla çorbası ( bugday ve nohut ile yaptım)
8600 adım
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Eklentiler

• IMG_20220611_212019.jpg
    IMG_20220611_212019.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 23
Geçen cuma 64.0
Bu cuma 63.8
-200 gr ☺️ bu haftaki hastalık ve kaçamaklara ragmen mutluyum 63 leri gördüm ilk defa ❤️
Zipzip- Zipzip- kardeşinin mezuniyeti hayırlı olsun canım. İnşallah hayırlı rızık kapıları açılsın kardeşine 💚
Cordelia Cordelia çok üzüldüm bizimde kuşumuz var ona bir şey olma ihtimali bile beni aglatıyor 😢 Allah sabır versin güzelim
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ablacım igne iplik oldunn 😍😍
Ben hep yeşilde olucam canım Cordelia Cordelia 💚💚
Tebrikler kuzum. Gerçekten harika gidiyorsun.
Bir sürü kedi bakıyorum aja minik güzel bebişim o aşk. Naşılşın diyor bana. 🤗🥰

Herkese merhaba ❤️ çok şükür gelebildim .
Kayınvalidem hasta olmuştu yüksek şeker ile gittik hastaneye yatti dört gece çok şükür dengelendi . Artık şeker hastası 😐 kilo bildirimime gelince sabah tartıldım ve tartı fotosu aldım ama ev işlerinden fırsat bulamadım. Tabi biraz düzensiz beslendik giderken kaçtım hatırlamıyorum . Tarti ektedir ☺️ Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia masterfite girmek istiyorum 🥰
Çok geçmiş olsun canım.
Cordelia Cordelia ben yeşilden devam kuzum
Tmm kuzum.
Cordelia Cordelia canım sen anlarsın kediş büyütüyorsun yakınlarda bi anneyle yavru kedileri var bugün severken farkettim burnu yara olmuş ve gözleri hep yaşlı gibiydi bulundukları alanda çok kuru ot var sence neden olmuştur 😔😢
Enfeksiyon olabilir ama çok tecrübeli bir kedi annesi değilim kuzum. 😔

X