Popüler Konu LenaG ile MasterFit

pastelfit pastelfit geçmiş olsun bu ara salgın var benimkiler de ateşlendi sonra gribe cevirdi şimdi öksürük devam ediyor onlardan da bize geçti benim ses soluk kesildi hala kendime gelebilmiş değilim dikkat edin yeni bir salgın mı yoksa havadaki toz aşımımı çok belli değil

pastelfit pastelfit geçmiş olsun bu ara salgın var benimkiler de ateşlendi sonra gribe cevirdi şimdi öksürük devam ediyor onlardan da bize geçti benim ses soluk kesildi hala kendime gelebilmiş değilim dikkat edin yeni bir salgın mı yoksa havadaki toz aşımımı çok belli değil
Çok geçmiş olsun kuzum hepinize ❤️

Helal bakacağım mutlaka🤩
Daha önce bakmadıysan bayılacaksın kaptanım 😍 tabatayla hiit kardiyo yapıyor evde serisinde. Ciddi ter atıyorsun. Hafta haftada koymuş adam. Manisada yaşıyor galiba, orda 90 gün programı tamamlayan kızlarında öncesi sonrası var kanalda. Beslenmeye ve uykuya da dikkat edilirse süper olur.

Günaydın kızlar🤗🤗

Dün kızı parka götürdüm yanımda da 500 ml kahve🙈🙈 eve gelene kadar saat geç oldu akşam yemeği yemedim ama sabaha kadar uyumadım yaaa çarpıntı yaptı nedense 🥺🥺🥺

Günaydın 🥰
indir.jpeg

Canım biri daha büyük değil mi o bakar marketler açılınca markete diye çık olmadı 😊
Peşimden geliyorlar biz de geleceğiz diye. Büyük oğlan okula gidiyor. Eşim de var ama işte ağlayınca bırakamıyorum markete de beraber gidiyoruz ördek ailesi gibi ben nerde onlar orda :KK70:

Günaydın canım 😍😍sen de mi burdasın 😍😍 kahve bende de çarpıntı yapıyor artık ama vaz geçemiyorum da :KK43:
Kız geçen gün seni burda görünce görünce yazdım ya sana "" seni gördüğüme çok mutluyum""diye görmedin herhalde mesajımı🤔🤔

Ya bende hiç olmazdı muhtemelen açlıktan oldu🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Günaydın kızlar🤗🤗

Dün kızı parka götürdüm yanımda da 500 ml kahve🙈🙈 eve gelene kadar saat geç oldu akşam yemeği yemedim ama sabaha kadar uyumadım yaaa çarpıntı yaptı nedense 🥺🥺🥺
Geçmiş olsun canım benim. Cok geldi demek. Canan Karatay sadece Türk kahvesi için onu da kendi Vücudunuzun ihtiyaçlarına göre belirleyin diyor.❤️

X