Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kafesini benimsememis demek ki ablacm. Bizim de var bi yaramazimiz. İlk eve getirdigimizde 1 hafta kafesinden çıkarmadık.
Şimdilerde acıkınca giriyor, canı isterse çıkıyor oynuyor . İyice ev halkından biri gibi oldu sıpa 😅
Anlayamadım bende sabah çıkınca karanlığa kadar dışarda kalıyor,asla kafesine girmiyor,yakalayıp alıyorum,kafes salonda zaten yanından geçerken bile ürküyor kaçıyor hemen,dışardaykende yanına gidince pırr uçuyor hemen.
Mesajının üzerinden epey zaman geçmiş ama 😂 Abla, senin kız memnun kaldı mı bu g5 masajından? Bana bu ara çok soruyorlar selülitli kızçeler.
Sorayım gene biraz sanki mennun olmadı gibiydi,bacağa yapılan işlemde biraz acıttı diyordu,soarayım haberverririm sana
Selamın aleyküm gençler
Her ne kadar sohbetlerinize eşlik edemesemde burda bir Tempus bacınız var 🤭

07.06.2022 menüm

Kahvaltı
4 form bisküvi
1 kk peynir

Akşam
1 tabak taze fasulye

Ara öğün 3 tane grissini, 1 bardak ayran, 3-4 sade kahve

Spor sonrası tansiyon düşüklüğü yaşadım 2 de hurma götürdüm mideye

Su 3 lt olcak
Spor 500 ipsiz atlama
Uygulama üzerinden egzersiz 17 dk
Eki Görüntüle 3080220

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyetler olsun
Helal olsun ortime
Korkuyor üstüne gitmeyin alışsın. Kuşlar değişimi sevmez önce gözlemler canım. ❤️
Kaptanım bildiğin yabani resmen yanına bile gtsem kaçıypr kafesinde.
Cok sevimdim gözün aydın. 🤩
Çok sağol kaptanım teşekkürler

Çok geçmiş olsun kuzum hepinize ❤️
Teşekkür ederiz canm 💚
Günaydın kızlar:KK36:
Sabah 6 da yürüyüşe gideyim dedim çocuklar da kalktı gidemedim :işsiz:
Günaydın Anka kaptanım 😍
Nescafe gold du aslında kız parkta oynarken keyif yapayım dedim dert oldu😆😆
Bende de granül ve filtre kahve çarpıntı yapıyor çok da seviyorum ama artık onları arada yapıyorum daha çok Türk kahvesine yöneldim ama o da ufacık fincan kesmiyor ya çay fincanıyla ya da cağ bardağıyla içiyorum 🙈

@pastelfit geçmiş olsun bu ara salgın var benimkiler de ateşlendi sonra gribe cevirdi şimdi öksürük devam ediyor onlardan da bize geçti benim ses soluk kesildi hala kendime gelebilmiş değilim dikkat edin yeni bir salgın mı yoksa havadaki toz aşımımı çok belli değil
Gecmis olsun canim 😔
Günaydın kızlar. içimde haftanın ortasına kadar gelmenin heyecanıyla, sabahın köründe alarmla uyanmanın kekremsi mutsuzluğu var😒
Günaydın canim ♥️
Günaydın kızlar:KK36:
Sabah 6 da yürüyüşe gideyim dedim çocuklar da kalktı gidemedim :işsiz:
Günaydın canim ♥️
Günaydın kızlar🤗🤗

Dün kızı parka götürdüm yanımda da 500 ml kahve🙈🙈 eve gelene kadar saat geç oldu akşam yemeği yemedim ama sabaha kadar uyumadım yaaa çarpıntı yaptı nedense 🥺🥺🥺
Günaydın canim gecmis olsun 😔
Günaydın kaptanim ♥️

X