Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İlk aldığımı değiştirdim zaten,buda ikincisi buda yabani çıktı sabah çıkıyor kafesten karanlığa kadar girmiyor kafesine ölecek açlıktan bir gün.
Kafesini benimsememis demek ki ablacm. Bizim de var bi yaramazimiz. İlk eve getirdigimizde 1 hafta kafesinden çıkarmadık.
Şimdilerde acıkınca giriyor, canı isterse çıkıyor oynuyor . İyice ev halkından biri gibi oldu sıpa 😅

Noo:KK20:
Cumaya kadar eksi gelicem kafaya koydum 😂
Haftasonu icin ayirdim
İnşallah canım🙏
Çok geçmiş olsun minnoşum ya noldu öyle birden
Vallahi hiç 40 ateş görmemiştim, onu da gördük. Dün akşam yürüyüş yapmıştık. Akşam güneşi bişey yapmaz sandım, kız ile bana bişey olmadı. Oğlanın bünyesi çok zayıf hemen etkilendi demek. Şaşkınım açıkçası.

07 Haziran 2022

sabah 10.30
2 ceviz+ 10 çiğ fındık
2 incir cipsi+ 2 kuru erik+ 1 kuru kayısı

öğlen 12.15
4 küçük köfte
1,5 kepçe çorba
1,5 dilim ekmek
2 parça karpuz

ara biraz leblebi

akşam 19.10
avuç içi kadar hindi tandır
4-5 yk basmati pilav
marul havuç salatası
2 kayısı+ 1 avuç kiraz

yatana kadar Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na

Eki Görüntüle 3080169
Afiyet olsun kaptanım💙
Emeğine sağlık❤
Başarının anlında ter vardır🤗
Kolay gelsin canım

Uzun zamandır yoktum, birileri demiş ‘öldü’, merak etmeyin kaptanlar spor queen geri döndü 😎 bir spor yapmışım, bir plan hazırlamışım ki sormayın. Akşam paylaşacağım ama şiddetle tavsiye etmem gereken bir kanal var. Fitcifitolur, yazın YouTube a. Mustafa hocanın oynatma listesine girin. En altlarda 90 günde devri body evde ve evde kas serileri var. Ben uzun zamandır evde serisini yapıyordum. Bugün evde kas serisine başladım. Biraz uzun, ısınma antrenman ve soğuma 45 dk sürdü, vakti olmayanlar ya da spor geçmişi olmayanlar, ‘90 günde devri body evde’ serisine bir şans verin. İnanın pişman olmayacaksınız 😇
Ayy Canım mesajin ilaç gibi geldi. Bugün spora karşı bi iştahım vardı. Ne yapsam diye düşünüyodum, dediğin kanalın evde serisi benim de hoşuma gitti 🤩 Ben de başlayacağım 🥳🥳
O zaman gideyim de gece yarisina kadar biraz daha ter atayım. Uyumadan gelirim tekrar😇

Screenshot_20220607-223347_Zepp Life.jpg
07.06.2022

Sabah sade kahve daha sonra biberiyeli yesilcay

Kahvaltida disardaydim 1 tane acma yedim

Acma yedigim icin bir ogun atladim ise gittim ordada bsey yiyemedim mecbur 1 tane kek yedim ve gunu kapattim

2 tane sade soda 1 yesil cay az oncede eve geldim kiraz sapli cay iciyorum

2 litre su

X