Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende 2 gündür kabak yiyorum yarın a ara veririm fasulye yerim Bugün de böyle julyen e üşendim yanında salatam var oh mis yarım dilim ekmek ekledim ama duyan birası da yaptım inşallah eksi gelirim
afiyet olsun canım. çok güzel görünüyor. benim hafta sonum bazı sebeplerden dolayı pek iyi geçmedi. menülerim istediğim gibi değildi. ama sizin bu kabaklara pek özendim açıkçası güzel eksilerin olur inşallah

Teşekkürler inşallah canım bende merakla bekliyorum

Canım hiç bilmiyorum kestiremiyorum , rehber öğretmenim ben tercih döneminde görevli oluyoruz. Tercih donem tarihleri hala belki değil ona göre bakacağım. Memlekete giderim .tatile gitmek hayal artık
AA evet o da uni sinavinda görev aldı öyle karışmış .
Aslında ilgini çekiyorsa şu anda güzellik seylerinde iyi para var botoks , ozon şu bu keyifli bir alana da benziyor

hımm doğru canım daha bitmedi
biz de kredi çekicez gibi duruyor :/
doğru düşünülebilir valla

Sabah 6.30
2 yumurta
Peynir zeytin

Saat 13.00
2 wasa fıstık ezmesi

Saat 14.30
Limonata

Saat 19.00
2 köfte
Kabak
Zipzip- Cordelia pastelfit (ortaklığımız baki:))
HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Bende 2 gündür kabak yiyorum yarın a ara veririm fasulye yerim Bugün de böyle julyen e üşendim yanında salatam var oh mis yarım dilim ekmek ekledim ama duyan birası da yaptım inşallah eksi gelirim
Guzel görünüyor afiyet olsun canim
merhaba kızlarrr işlerim vardı yoruldum. gece de çok uyumadım. ondan işlerim bitince biraz yattım bugün

Eki Görüntüle 3078991
Merhaba kaptanim
Afiyet olsun canim
Gecmis olsun canim zorlama kendini iyileşince spor yaparsin
Hayirli aksamlar canim tabi ki izin yapabilirsin
Allah kolaylik versin islerinde

5 haziran 2022 Menü
Sabah
2 yumurta haşlama
2 dilim peynir
1 dilim kepek ekmeği
5-6 zeytin
1 domates
1 salatalık

Öğle
3 ceviz
1 parça bitter çikolata
1 kase yoğurt (2 yemek kaşığı yulaf kepeği ile)
1 avuç kiraz
1 avuç erik

ikindi
filtre kahve badem sütlü tarçınlı

Akşam
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği
1 kase salata

(Bugün doymak bilmedim nedense 2 gündür iyiydi bugün zor geçti )
1 saat yürüyüş yaptım fakat fotosu yok o yüzden yazamayacağım nasılsa yarın saatime kavuşuyorum. İnşallah tam ve tekmil fotolamaya başlarım. Kaptanlarım: Zipzip- Bar_na Cordelia
Çok sıcak ya hiç sevmedim bu sıcakları mayışıp kalma istediği veriyor bana.

İyi akşamlar kızlar
Bugün
Sabah 11 00
2 dilim ekmek,, az biraz sucuklu yumurta,,, 2 zeytin,,, domates salatalık

Ara 2 salatalık

Akşam 17.00
1 tabak kabak yemeği,,, 3 kaşık bulgur pilavı,,, bol salata

Ara Türk kahvesi

Su 2.5 litre

Bir sürü ev işi var yerimden kalkamadim ya puff , hafta sonu çok yorucu geçti .bir de boynum tutulmuş önerisi olan var mı ?
boyun hareketleri var fizik tedavi doktorlarının çok önerdiği elle basınç yapıp ön arka yan güç uyguluyorsun. Çok tavsiye ederim canım.

Eklentiler

• boyun-duzlesmesi-egzersizleri1.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 27
canım çok güzel liste

canım geçmiş olsun oturarak yapılan sporlar da var karın sırt kol vs için , çok zorlamazsa bir deneyebilirsin
Uzandığım yerden bacak fln çalışıyorum canım ama yine de istediğim kadar yoğun çalışamıyorum umarım iyileşir bu hafta . Gelecek haftaya yeniden başlamak istiyorum

Bir sürü ev işi var yerimden kalkamadim ya puff , hafta sonu çok yorucu geçti .bir de boynum tutulmuş önerisi olan var mı ?
evet evde de işler oluyor, dışarıda da. ben de çok yorgunum. çok şükür halimize tabi yine de

geçmiş olsun canım. masaj jeli gibi birşey varsa elinle yedirerek ov. ama hemen üstüne sıcak havlu koy. ocakta ısıtırsın. çok iyi gelir.

Ben de seninkileri tebrik ederim inşallah istedikleri yere yerleşir hepsi
İnşallah çok zor ama
Hadi hayirli olsun canim.
Teşekkür ederiz canım
Hadi bakalım geçmiş olsun pastelfitim
Teşekkür ederim canım
Afiyet olsun canim

İnşallah istedikleri puanlari alirlar pastelfitim

Iyi pazarlar tutkucum
İnşallah canım
Sabah 6.30
2 yumurta
Peynir zeytin

Saat 13.00
2 wasa fıstık ezmesi

Saat 14.30
Limonata

Saat 19.00
2 köfte
Kabak
Zipzip- Cordelia pastelfit (ortaklığımız baki:))
HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun ortim
Eline sağlık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…