Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 enstrüman çalıyorum, şimdilik ukulele ye yeni başladım. Zaten vokalim teee konuşmaya başladığım günden beri. Keyif aldığın bir uğraşın olunca psikolojik olarak çok daha iyi hissediyorsun kendini

Dün giremedim hanımlar. Bugün lise sınavı var, onun stresi vardı. Kız iki gündür hastaydı, dün de eşim hastalandı. E tabi benim moralim bozuldu. Neyse ilaç, bitki çayı filan sınava götürdük. Kapıda kız bayılmaya kalktıoğlan desen okulun tersi yöne gittiSınav için şu an tek dileğim, çocukların sağlam bir şekilde bitirmesi
Herkese çok teşekkür ederiz
pastelfit
Cordelia

Yarin ki sinav icin başarılar diliyorum

pastelfit senin de çocuğun mu canım?
Cordelia cım senin de yeğenindi galiba Allah zihin açıklığı versin en güzel mutlu olacağı yer olsun inşallah

Yarın sınava giren baby lerin hepsine başarılar diliyorum kızlar pastelfit Cordelia @Anka

Sınavla ilgisi olan herkese başarılar diliyorum Rabbım kolaylık versin pastelfit Cordelia @Anka

Senin de başın sağolsun kuzum

Zipzip- Cordelia 60kiloyum minerva1988
4 Haziran Cumartesi

Kahvaltı 09.00
Peynirli omlet
1 kk peynir 6 zeytin
1 d ekmek

Öğle 14.00
1 kase bezelye yemeği
1 kase yoğurt
1 d ekmek

Akşam 20.00
Beyaz peynir domates biber ile tambuğday tost

Su 1 lt

Adım5.861

Eklentiler

• A53506CC-55D9-4B5E-BD37-F2275C1D8CBD.png
    257,6 KB · Görüntüleme: 24
gezegenfeza canım sen nerdesin neler yapıyorsun
Çok yoğunum, geçen gün oğlumla bodrumları temizledik, hep erteliyordum işçiler girip çıkıyor diye, artık bahanem kalmadı, iyi de oldu.

Cuma, bir arkadaşa ev görmeye gittik.

Dün, 8 dükkana gitmişim, ordan gelip alışveriş yerleştir, aşağıyı temizle derken gece 1 de yattım, daha da bitmedi, bugün devam.

Yarın, uzaktan misafirim gelecek.

Salı temizliğe devam .

Düşünürken bile böyleyim.

Sen nasılsın canım

Iyi geçer, iyi olurlar inşallah, Allah zihin açıklığı versin

Günaydın kızlar, herkese mutlu pazarlar Getirde yarı yarıya saatler var haberiniz olsun
Günaydın canim ❤
Gecmis olsun pastelfitim ❤
Afiyet olsun pastelfitim ❤
Günaydın Burcum❤
Kolay gelsin gezegenim ❤

Eki Görüntüle 3078838
Günaydin şu an kahve içiyom bahçemde havada serin eve giresim de yok hahaha

Günaydın kızlar umarım hepimiz için iyi bir gün olur

Günaydın mutlu pazarlar

mutlu pazarlar günaydınnnnn

Günaydın kızlar hiç kalkasım yok ya iş te çok bugün ku sporum temizlik

Günaydın mutlu pazarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…