Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim kaptanım. Eskiden daha az yerdim veya tek öğün yapardım ama artık yapamıyorum ne yazık ki
Tek öğün zaten doğru değil canım
Sık sık azar azar yemek zayıflamada doğru olan
İstikrar ise yemeği sevmemekle alakalı
Tecrübelerime dayanarak şunu fark ettim
Yatağa gidince yemek düşünen biri ilaki kilo alıyor
Bu işi doğru ve gerektiği gibi yapmak en doğrusu
bizde gerektiği gibi yapalım bu işi❤❤❤❤

Tabi çalıştığı yere göre değişir cnm ama onun da manevi yükü fazla, ben çok etkileniyordum özellikle aile içi olaylardan
Bi de düzeltebileceğim bir şey olsun istiyorum, psikiyatride sadece ilaç olmuyor ve tam düzelmiyor terapi de olsa, biraz mükemmellik takıntım var ama sıradan bir şey de olmasın istiyorum düzelteceğim durum
cerrahide o an tam düzelebiliyor ama sonrası karmaşık , vücudun dengesini bozuyorsun kötü bir kısmı alayım derken...

Yeni kitaplık aldım kitaplarım artık diğer kitaplığına sığmıyorfu bu çok güzel onu sildim yerleştirdim kitaplarımı yazarlarına göre dizdim çok güzel bir uğraştı benim için ana yorulmuşum çay demledim şimdi oturdum çayımı içiyorum yorgunluğumu yeni anlıyorum leslie yapacaktım ama sırtım ağrıyor şimdilik vazgeçtim biraz dinleneyim belki yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…