Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tom Jerry gibiyiz biz
Hosgeldin abla
Ben @Bar_na kaptanıma yatırıyorum paramı.
Paralarini alacagim senin
Sanki ışıl ışıl parlıyoruz

Bir hafta gelmeyince hersey degisiyor
Hafta sonu zor oluyor adımları toparlamak ben de bugün zor topladım
Havada tuhafti gunduz cikabilseydim disari biterdi of

kulağında ne sorun vardı canım , küçükse değişir evet canım ben de modelist olmak istiyordum havalı havalı da söylüyordum soranlara 8-9 yaşımdayken
Aynen cnaım aslında düzenli işi olanlarınıza da özeniyorum ama düşünüyorum TUS 4 Eylül de ,ek yerleştirmeler aralık ayını buluyormuş, eğer bu TUS tan ortalama bir puan alırsam ama yerleşemezsem bir kez daha denerim, bu sürede aile hekimliğine geçsem şehir değişikliği beni zorlar, burada zor ama bakarım
Teşekkür ederim balım

Hocam Günaydınlar, saygılar hürmetler
Oyyyyyy canım benim , mecburide de benden büyük insanların burcu hocam deyişinde o kadar duygulanıyordum ki
Aslında bu mesleği seviyorum,bilgi paylaşma kısmını özellikle,yani bakın şu organ böyle çalışıyor bu hastalıkta şöyle oluyor vs diye açıklardım meraklı hastalara ,acil durumlarda iyi değilim biraz yavaş bir insanım mesela
en uygunu ve sakini aile hekimliği gibi görünüyor, ciddi ve acil hastalar nadir geliyor ama orda da çok derin düşünmezsem mutlu olurum örneğin tansiyon hastası bir hasta geliyor, önce tansiyon çıkmış sonra böbrek sorunu,diyabet vs, Allahım 8 kalem ilaç bu raporlu ilaçları reçetelerken içim gidiyordu var ya bu iyileşmeyecek hatta kötüye gidecek günü kurtarıyor diye
Bi güleryüz görüp mutlu olan da çoktu :) ben de iyiyim o konuda
Dediin gibi aile hekiliği de tek başına mutlu etmeye yetmez canım, eğitim vermek de hoşuma gidiyordu mesela

Iyi gezmeler Burcum
Ooohhhh missss iyi gezmeler bebiş
Çok teşekkürleeer çok güzel geçti dönüşte de Ayaş ta yolun kenarındaki minik bir köyü andıran dükkanlardan birinde çay içtik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…