Popüler Konu LenaG ile MasterFit

teşhis konamadı, şu an onun araştırması yapılıyor. Tedaviye rağmen enfeksiyon değerlerinin yükselmesi hiçbir branş doktorunun hoşuna gitmedi
Bişiler tetikliyor demek ki,enfeksiyon yükseliyor,mutlaka bulunur neden kaynaklı olduğu
Yaa aslında o da değil, ben kalas gibiyim 🙈kum saati gibi vücutlara bayılıyorum. Keşşşke benim olsaaaa😂😂😂

Tabi ki kendini unuttun, çok yorucu süreçler bunlar, nedir ne değildir git gel git gel insan üzülüyor. Ama sonunda her şey güzel olacak bana güven. Benim ikizlerde çok sağlık sorunları yaşadığım için biliyorum yorucu ama anne olarak süreci her zaman idare edebiliyorsun 🥰
İstediğin hatlara kavuşursun pastelcim,bide sporada gidiyorsun sonuçta.
Cook gecmis olsun canim😔😔

Teşekkür ederim ablacim💜

Teşekkür ederim canim 💙
:KK200:

Yavaş yavaş severek yaklaşırsan o korkunu atarsın,hayvan korkusunu yenmenin en etkili yöntemidir.
Onlar hisseder sevgiyide korkuyuda.

Heyttt maşallah :nazar::nazar:

Çok sağol gezegenim

Tüysüz olan sfensk kedisi demi,beyaz olan muhteşem bişi .

Nasıl sevilip öpülmez demi,eşimde evet dese bende alacam sahiplenecem istemiyor evde

Çok teşekkürler sağolun :KK200:
Istemem diyenin biri de bendim, şimdi yalvarıyorum gelin beraber yatalım diye, yatmıyorlar 🤭🤭.
Bir tanıdığın eşi bizim eve kedi giremez diyordu, geçen gün resim atmış, kedi adamıntepesinde dolanıyor 😂😂

Degisim cok guzel pastelfitim 🧿🧿🧿
Teşekkür ederim canım 😍
Bişiler tetikliyor demek ki,enfeksiyon yükseliyor,mutlaka bulunur neden kaynaklı olduğu

İstediğin hatlara kavuşursun pastelcim,bide sporada gidiyorsun sonuçta.

:KK200:
İnşallah canım 🙏
Ne zmaandır öğlen yemeği yemiyordum bugün yedim 1 kaşık olmak şartıyla,yeşil çay içecem şimdi.
Ben de az önce günü kapattım🥰

Kızlar gelemedim malesef kızım okulda bir kaza geçirdi kafasının arkasına dikiş falan atıldı Şimdi daha iyi çok şükür burda olamadım zaten moralım de cok bozuktu
kbkma @ummhnisa
@Cordelia evdeydım hastaneye git gel adımlarıma baktım
Dün 5907
Önceki gün 6324
Öncesi de 3240 evden cıkamadım zaten olan bu🤦🏼‍♀️
Allah şifa versin canım, gelmiş, geçmiş olsun 😔

Çok teşekkür ederim🤲🏻Çok şükür iyi sivri yere gelmiş açılmıs bıraz 😞bu yaşına kadar olmayan seyler birinci sınıfa basladı bir sene içinde ıkı kere yaralandı üst üste biraz ağır geldi bize de
Benim torunlar da geçen ay peşpeşe kaza geçirdiler, sadaka dağıt canım 😔

Tamam ablacim afiyet olsun ama cok fazlada azaltma yediklerini sporda yapiyorsun 💕💕
Akşamda yerim yeterli gelir bana,eşimde kızıyor artık yeter diyor:)) :KK200:
Istemem diyenin biri de bendim, şimdi yalvarıyorum gelin beraber yatalım diye, yatmıyorlar 🤭🤭.
Bir tanıdığın eşi bizim eve kedi giremez diyordu, geçen gün resim atmış, kedi adamıntepesinde dolanıyor 😂😂
Eve gelincede böyle seviliyor tabi ne güzel.
Keşke eşimde evet desede sahiplensem bende,ancak müstakil ev olursa olacakmış :KK67::KK67::KK67::KK67:
Teşekkür ederim canım 😍

İnşallah canım 🙏

Ben de az önce günü kapattım🥰
Çok erken değilmi pastelcim geceye kadar çok süre var daha
Teşekkür ederim, aslında 2. Uykuya yatmadan önce baya yaptım, son kalanlar da halloldu, küçük torun gelecek birazdan, onunla da bi yürüyüş yaparsam benden iyisi yok
Ne mutlu sana arkadaşım.

X