Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba güzel hanımlar🌸 kadınlar kulubune çok uzun zaman önce üye olmuştum fakat aktif olarak pek kullanamadım. Gerçi kullansam dahi çok fazla değişiklik olmuş sanırım gene adepte olamazdım🥲😛 Kilo fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum ama bir türlü harekete geçemediğimden mütevellit motive olmak adına soluğu forumda aldım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim💞
Hosgeldiniz🥰🥰🥰

Tam olarak ne teşhis kondu ki.
Çok iyi düşünmüşsün bunu hemde nasıl sevinirler varya.
İnşallah güzel haberlerini alırsın.
teşhis konamadı, şu an onun araştırması yapılıyor. Tedaviye rağmen enfeksiyon değerlerinin yükselmesi hiçbir branş doktorunun hoşuna gitmedi

Benimki bana dediği zaman sensin şişko diyorum.
Hatta benim bacaklar kalın, eşiminki ince, şuna bak çırpı bacak, benimki ne güzel dolgun diyorum 😂😂.
Her söyleneni ciddiye almamak gerekiyor yada söyleyen kişiye bağlı.
Çokta şaka yollu degildi güzel ablam çok sakin ve net söyledi kendi fikri olduğunu bildiğim için üzüldüm ama neyseki her şeyi uzun süre kafaya takmak gibi bir yapım yoktur 😅🤣

95 demi gyet güzel yani,fazlası olsun benim olsun diyon yani :KK8: :KK53:
Yaa aslında o da değil, ben kalas gibiyim 🙈kum saati gibi vücutlara bayılıyorum. Keşşşke benim olsaaaa😂😂😂
2 defa kendime randevu aldım, çocuğun bulguları beklediğimiz gibi olmayınca kendi doktoruma gidemedim ama uykusuzluk ve endişe iyi gelmiş olacakki daha iyiyim sanki. Kendimi dinleyemediğim için hastalığım nazlanamıyor anlaşılan☺️ Reglim kesildi ama, o beni biraz geriyor.
Tabi ki kendini unuttun, çok yorucu süreçler bunlar, nedir ne değildir git gel git gel insan üzülüyor. Ama sonunda her şey güzel olacak bana güven. Benim ikizlerde çok sağlık sorunları yaşadığım için biliyorum yorucu ama anne olarak süreci her zaman idare edebiliyorsun 🥰

Kızlar gelemedim malesef kızım okulda bir kaza geçirdi kafasının arkasına dikiş falan atıldı Şimdi daha iyi çok şükür burda olamadım zaten moralım de cok bozuktu
kbkma @ummhnisa
Cordelia Cordelia evdeydım hastaneye git gel adımlarıma baktım
Dün 5907
Önceki gün 6324
Öncesi de 3240 evden cıkamadım zaten olan bu🤦🏼‍♀️
Cook gecmis olsun canim😔😔
İyi alışver,şler kuzu
Teşekkür ederim ablacim💜
kolay gelsin iyi gezmeler kaptanım Zipzip- Zipzip- 🥰🥰
Teşekkür ederim canim 💙

X