Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar gelemedim malesef kızım okulda bir kaza geçirdi kafasının arkasına dikiş falan atıldı Şimdi daha iyi çok şükür burda olamadım zaten moralım de cok bozuktu
kbkma @ummhnisa
Cordelia Cordelia evdeydım hastaneye git gel adımlarıma baktım
Dün 5907
Önceki gün 6324
Öncesi de 3240 evden cıkamadım zaten olan bu🤦🏼‍♀️
Çok çok geçmiş olsun L u c i a L u c i a . :KK200:

Yavaş yavaş yaklaş, bağımlı olursun inan

Yavaş yavaş severek yaklaşırsan o korkunu atarsın,hayvan korkusunu yenmenin en etkili yöntemidir.
Onlar hisseder sevgiyide korkuyuda.

Heyttt maşallah :nazar::nazar:

Çok sağol gezegenim

Tüysüz olan sfensk kedisi demi,beyaz olan muhteşem bişi .

Nasıl sevilip öpülmez demi,eşimde evet dese bende alacam sahiplenecem istemiyor evde

Çok teşekkürler sağolun :KK200:
Ya çok istiyorum kucağıma alıp dokunmak sevmek ama yqpqmıyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

Eşim aletinin içine koyuyor yaaa bir seviyor ki😆😆😆

Çok teşekkür ederim🤲🏻Çok şükür iyi sivri yere gelmiş açılmıs bıraz 😞bu yaşına kadar olmayan seyler birinci sınıfa basladı bir sene içinde ıkı kere yaralandı üst üste biraz ağır geldi bize de
Görünmez kaza deniyor ya,neyseki ucuz atlatmış kızında,çocuklar böyle işte nerden ne geleceğini kestiremiyorlar maalesef.
Ya çok istiyorum kucağıma alıp dokunmak sevmek ama yqpqmıyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

Eşim aletinin içine koyuyor yaaa bir seviyor ki😆😆😆
Önce elinle sevki tanısın kokunu alsın,sonra kucak olayı zaten olur.

Selam kızlar. Nasılsınız:KK36:
Zipzip- Zipzip- ve Cordelia Cordelia yeni diyetisyene başladım ben:KK48:yarın 1. günümüz. Yarından itibaren tam olarak menü vb yazmaya başlayacağım inşallah. İlk hafta olduğu için spor tavsiye etmedi sadece 15 dakika yürüyüş önerdi.
Süper diyetisyenler ilk başta spor önermez Çünkü durma noktasına geldiğinde sporla o noktayı açmak isterler galiba sanırsam neyse hayırlı olsun Çok sevindim kaptanım ❤️❤️

Eşim bana şişko dedi bugün 😔
İlk kez böyle söylüyor çok kırıldım
En son biri bana şişko dediğinde 51kiloya düşmüştüm inat edip
Sabah
3 yk kısır
2 dilim tb ekmeğinden tost
1 yumurta
Salatalık
1 dilim peynir
Yarım ince dilim karpuz 1 kase yaptı doğrayınca
Ara
4 erik
Sütlü soguk kahve
Akşam yemeği yiyesim yok çok şişkinlik var dün yediğim kısır mahvetti beni
13780 adım
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
😔 ayıp etmiş.

Okul dönemi için: egitimhane diye bir site var. Öğretmenler sınav sorularını koyuyor. Sınav öncesi oradan faydalanabilirsin. konu anlatımli kitaplar var. Öğretmeni zaten yardımcı kitaplar söyleyecektir çok fazla kitap almana gerek yok yaz dönemi için bir şeyler düşünüyorsan ona farketmez tatil kitapları var arkadaşlarda yardımcı olur. Ben bu iki kaynağı çok beğeniyorum okul dönemi için. 🥰

Not : Yeğenim 4. Sınıfta seneye 5 e gidecek.
Canımsın 🥰🥰çok teşekkür ederim tatlım
Eğitimhaneyi dönem içinde kullanırım inşallah yönlendirmen süper oldu internetten yaz dönemi için yaprak testler indirdim bu yaz onlarla hazırlanırız artık ama ilettiğin kitapları okul dönemi için araştırırım tatlım 🤗bana vakit ayırdığın önemsediğin ve
yardımcı olduğun için ayrıca teşekkür ederim kuzum :KK60:

Hanımlar 7 ders reformer 3,5 hafta sonuçları :KK49:

Eklentiler

• 1E71E1F3-95F7-42E4-B7AB-D546EB9D1965.jpeg
    1E71E1F3-95F7-42E4-B7AB-D546EB9D1965.jpeg
    384,6 KB · Görüntüleme: 34
Canımsın 🥰🥰çok teşekkür ederim tatlım
Eğitimhaneyi dönem içinde kullanırım inşallah yönlendirmen süper oldu internetten yaz dönemi için yaprak testler indirdim bu yaz onlarla hazırlanırız artık ama ilettiğin kitapları okul dönemi için araştırırım tatlım 🤗bana vakit ayırdığın önemsediğin ve
yardımcı olduğun için ayrıca teşekkür ederim kuzum :KK60:
🥰❤️🥰❤️ sana değil Eren'e yardımcı oldum. Her zaman canım. Sizden 1 yıl öndeyiz ne istersen sorabilirsin. 🥰

Ateşi kontrol altındaysa çok iyi,inşallah ameliyatada gerk kalmadan tedaviyle atlarır bunuda.

Günaydınlar
İnşallah öyle olur… bir kaç değerimiz yüksek çıkmış yine… çocuğum şu hastalığı bir atlatsın ilk işim muhtara gidip durumu olmayan çocukları sevindirmek olacak. Doktordan haber bekliyorum. İnşallah herşey yolundadır…

Cordelia Cordelia joni davayı kazandı amber joniye 15 miyon dolar odeyecekmiş
Amber’in 8 milyon serveti varmış. Bunun 3’ünü boşanırken Jonny’den tazminat almış zaten. Eee naı ödeyecek😄
Persmebe oldu biz yeni vedalasiyoruz :KK70: canimcim insallah cumaya eksiyle gelirsin

Afiyet olsun canim . Ben saglikli yiyecek yaparsam hepsini yerim o yuzden hic yapmiyorum :KK70:

Gunaydin canim cok gelmiyorsunn

Minicik adim farki bile etkiliyor paylas canim mutlka

Gunaydin canim ancak donebildim bu sabah baya azalmis gecti sayılır

Gunaydin canim gec bakabildim :KK43:

Afiyet olsun canim ayaklarina saglik, turlu az makarna fazla olmus ama aksami hafif kapatmissin

Ayagina saglik canimcim

Ayagina saglik canim

Supersin canim

Ayagina saglik canim

Abla sen bu kiloda bunlari nasil yiyorsun ya :KK70: midenin minicik kalmasi lazim

Ara yapmiyor musun canim afiyet olsun

Supersin ortim
Kaptanım şu bir gerçek, kilo varken az yiyerek duruluyor, ama yağ gidince az yemek yorgunluk ve halsizlik yapıyo. Dengelemeye çalışıyorum 🙈çünkü çok koşturmacam var halim olması lazım, bi de spor yapıyoruz çok şükür:KK59:

İnşallah öyle olur… bir kaç değerimiz yüksek çıkmış yine… çocuğum şu hastalığı bir atlatsın ilk işim muhtara gidip durumu olmayan çocukları sevindirmek olacak. Doktordan haber bekliyorum. İnşallah herşey yolundadır…
çok geçmiş olsun canım inşallah güzel haberler alırsınız.

X